Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
constantine16 - z zaczepek nigdy nie wyrosne, ale warto zauwazyc ze to ty dzis mnie 1 "zaczepiles" :p
0
constantine16 - "jedyne czego osobiscie bardzo chce, to zeby kibice sie nie podniecali jednym dobrym zagraniem"
hehe, a twoje podniecanie sie Ibrahimoviciem po katastrofalnych meczach? Chyba juz o tym zapomniales.
Zreszta Mascherano tez za bardzo sie podniecasz
0
Ta, grajmy caly czas najlepsza "11", a potem placz, ze nie mamy lawki. Tylko jak oni maja wnosic jakosc do druzyny, jak caly sezon siedza na lawie. Ludzie myslec
0
constantine16 - wiek ma znaczenie, nie kazdy jest Messim i w wieku 19lat gra na najwyzszym poziomie.
Pedro go przescignal, tak, a dlaczego? Bo przez ten okres caly czas gral, a Bojan?
Zreszta wystarczy popatrzec na 2 polowe zeszlego sezonu, wtedy ladnie widac jaki potencjal na Bojan
0
Ludzie Bojan potrzebuje gry. Gdzie ma sie ogrywac jak nie w takich rozgrywkach?
Przecietnie dzisiaj gra, to fakt, ale to tylko przez to ze zbyt malo czasu spedza na murawie
0
Ramon59 - spojrz na wiek obu pilkarzy
0
constantine16 - nie powiesz mi, ze Xavi gra dzisiaj dobrze. Gra bardzo przecietnie. Thiago sobie poradzi, a jego przebojowosc jest teraz potrzebna.
Widze wziac boli, ze Bojan sie okazal lepszy od kołka :)
0
Thiago za Xaviego albo Keite powinien wejsc, zeby rozruszac ta gre w srodku pola
0
Plama - no dokladnie, ten 1 jeszcze jakies pojecie ma, ale ten 2 to jakis totalny amator
0
paulittos - komentator wyjasnil dlaczego tak mowi.
Ale mnie osobiscie to "Alvis" drazni
0
maszrum - ok, kobieto, ale chodzilo im o kanaly zagraniczne, a nie calay+ bo tam jest tlyko liga hiszpanska jezeli chodzi o hiszpanska pilke :p
0
uwielbiam Pedro ale dalej twierdze, ze na 10 nie zasluzyl. na 10 trzeba zagrac lepiej niz swietnie, a skoro Pedro nie wyorzystal tych 2 szans to niestety tak nie zagral.
0
maszrum - przeciez wiadomo, ze na canalach+ nie bedzie pucharu hiszpanii, skad ty sie urwales? Chodzi o zagraniczne kanaly
0
slash17 - baranow to sobue szukaj gdzie indziej
0
ehh sklad nie taki jaki chcialem.
Znow ten zalosny Maxwell zamiast Adriano, Keita/Xavi zamiast Thiago... ehhh. Jak tak dalej bedzie to Thiago sie zatrzyma w rozwoju
0
kris231313 - 10 nie mogl dostac bo zmarnowal 2 takie mozna powiedziec 100% sytuacje.
epikk - za takie brednie jak ty napisales powinni banowac dozywotnio
0
constantine16 - Messi mial ta kuracje jak byl nastolatkiem, zreszta przypomnij sobie jak Messi wygladal na poczatku przygody z seniorska pilka.
A co do Bojana to spokojnie, on pokaze na co go stac.
0
Zgadzam sie ze wszytskimi ocenami.
Najbardziej cieszy mnie dyspozycja Busiego, Pedro no i Villi. Szkoda ze jest ta krotka przerwa bo mozemy wypasc z transu :P
0
Ja Cule - no i o to chodzi, zeby nikt go nie wykupil. Wiekszosc pilkarzy ma duzo wieksza klauzure, niz sa warci.
0
kikiriki - biorac od uwage, ze gral zazwyczaj koncowki spotkan to liczba goli wrecz bardzo dobra.
0
No i gitarka, tylko musi wiecej szans dostawac ...
0
sk1n3r - zapewne pozrywane wiezadla, ale oby nie
0
jedrzejkowal - constantine16, pewnie dalej on twierdzi, ze Barca z kolkiem na ataku gralaby lepiej niz z Villa :)
Tak samo Busi mial sobie wczoraj nie poradzic :D
0
cygi1981 "Smiesza mnie ci fani Barcelony, hmm pseudo fani... bo prawdziwych fanow Barcelony to nie ma w Polsce."
Skoro tak to ty jestes pseudo fanem realu bo prawdziwych fanow realu to nie ma w Polsce
0
Kosmo - to ze chcieli grac ofensywnie, nie znaczy ze zagrali dobrze bo jakby zagrali dobrze to stworzyli by sobie kilka groznych sytuacji, a takich nie bylo. DO tego w obronie slabo zagrali tracac 5 bramek. Nie widze zadnych pozytywow w ich grze w tym meczu
0
Dokladnie to byl wrecz niesamowity mecz Espanyolu. Stracili "tylko" 5 bramek i az 2 razy zagrozili bramce strzezonej przez Valdesa. Wiecej takich meczow w wykonaniu Espanyolu.
0
sebczyyk - tak, z kontuzja niech wbija na murawe.
0
hala w madrycie17 - wszyscy twierdza, ze Messi jest duzo lepszy niz c ronaldo, tylko wy(kibice? hali w madrycie twierdzicie inaczej).
Tylko sie zaraz nie odgrazaj, ze c ronaldo udowodni klase w najblizszym GD bo Messi miazdzy go od 2 lat :)
0
focus08 - na dobra sprawe to Henry za duzo w poprzednim sezonie nie pogral bo wlasnie ekplodowal talent Pedro :)
0
Alcantara81 - hmm, mysle ze nie ma co na ten temat dyskutowac. Na pewno Barca sprzed 2 sezonow a ta to bardzo porownywali poziom.
Jednak tez warto sobie przypomniec jak Barca rozbijala rywali 5-0 czy wiecej juz w 1 polowie, np. Atletico. Co prawda takie mecze byly niezbyt ciekawe bo w 2 polowie juz nie bylo gry, ale wtedy Barcelona robila z rywalami co chciala(teraz w sumie tez). Kwesta gustu, ja chyba wolalem ta Barce sprzed 2 lat w skladzie z Toure i Eto'o, ale tak jak pisalem nie ma wiekszej roznicy w grze.
Cale szczescie, ze odszedl ten kolek bo znow gralibysmy tak jak w tamtym sezonie...