Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
UnitedFan
2-0
Eto'o, Messi(głową:D)
0
UnitedFan - obejrzyj jeszcze raz ten mecz moze cos wywnioskujesz, mi sie tobie tlumaczyc tego nie chce bo z tego co widze zbyt rozumny to nie jestes
0
UnitedFan - zobaczymy znow te druzyny co wymieniles, ktore sie tak boja Barcelony, ze stoja w 11 przed wlasnym polem karnym.
0
Alcantara81 - lepsza niz ta sprzed 2 lat? Nie moge sie z tym zgodzic :)
0
Pedro geniusz!
jestem ciekawy ile goli Barcelony padlo po dwojkowych akcjach Messi-Pedro.
0
tak samo Busi mial sobie nie poradzic w meczu z Realem, dajcie spokoj.
Radzi sobie z kazdym przeciwnikiem, czy to w reprezentacji czy w klubie.
0
ABidal najlepszy LO ale to nic, jak gosciu twierdzi, ze to nieporozumienie no to to jest nieporozumienie :)
0
Widzac ten sklad jestem pewny, ze bedziemy bogatsi po tym meczu o 3 pkty :)
0
Gremio - to jest po prostu typ zwyciezcy, tam gdzie on jest, tam sie wygrywa :)
0
Czuje w moczu, ze tutaj bedzie wysoki wynik, oczywiscie na korzysc FCB
0
aendeer - no tak, bo Bojan wygryzl ze skladu kołka :)
0
ChicaLatina - wygralismy wsyztsko :D
0
klam_rm - lepszy? Inter nie byl lepszy.
sirkamillo90 - nic nie gral, i to rpzez niego odpadlismy z Interem. Zreszta chlopcze porownaj sobie gre Barcelony z tamtego sezonu z tym. Barca znow gra piekna szybka pilke jak to bylo z Eto'o.
0
Eto'o wróć
0
que aprenguin - to, ze piszemy, ze jestesmy lepsi niz w tamtym roku to mania wielkosci?
Zreszta nie ma sie co oszukiwac, jestesmy obecnie najlepsza ekipa na swiecie i nie mozemy sie nikogo obawiac
0
My jestesmy 100razy lepsi niz rok temu. W koncu gramy w 11, a nie w 10 bo ten kolek co stal w miejscu sie nie liczyl :)
0
Radzialinho88 - nie bedzie sporow? Watpie, wejdz sobie na ich strone i poczytaj co o nas kibicach pisza jak i o zawodnikach :)
0
katallonczyk16 - do tego czasu pewnie wyleczy sie vermaelen, wiec spokojnie
0
Glowek_FCB - z szacunkiem? Oni nas chyba tak samo nienawidza jak realowcy
0
Alcantara81 - tylko nie baran. Arsenal to zespol grajacy ofensywnie, tak jak my, a wiadomo, ze z takimi gra sie nam najlatwiej.
0
No i gitarka :D
0
Jak narazie wyrownane pary, no i dobrze, bedzie ciekawie
0
Titi1419 - tak, Barcelona od 2 sezonow ma tak trudnych rywali w Lm, ze chyba gorszych miec nie mozna, nie?
0
katrastrfalnie wygladaja te koszulki.
0
Titi1419 - to bardzo slabo znasz zycie bo to my ostatnio mamy latwych rywali
0
kamil9040 - tak, tylko z tego co sie orientuje to Fabregas ma problemy z miesniami, wiec bezsposredni kontakt z rywalem nic do tego nie ma.
Zreszta skad wiesz, ze Iniesta jest bardziej "porcelanowy" niz Cesc?
0
daawz751 - rafaela? Przeciez ten gosciu gra jak jakis psychiczny.
Alves zostanie, teraz walczy o podwyzke, ale nawet gdy jej nie dostanie to zostanie
0
riper - skoro masz telefon to masz i neta w nim, nie widze zadnego problemu
0
valkyr- przykladowych zawodnikow wymienilem. Messi, Busquets, Bojan, Pedro, jeszcze wymieniac?
0
valkyr - pilkarze teraz maja wieksze pensje, owszem, ale przychody klubu tez sa wieksze.
A i tez jestem pewnien, ze Xavi, Iniesta, Valdes, Puyol dla dobra klubu zgodzili by sie na obnizke pensji