0

UnitedFan

2-0

Eto'o, Messi(głową:D)

0

UnitedFan - obejrzyj jeszcze raz ten mecz moze cos wywnioskujesz, mi sie tobie tlumaczyc tego nie chce bo z tego co widze zbyt rozumny to nie jestes

0

UnitedFan - zobaczymy znow te druzyny co wymieniles, ktore sie tak boja Barcelony, ze stoja w 11 przed wlasnym polem karnym.

0

Alcantara81 - lepsza niz ta sprzed 2 lat? Nie moge sie z tym zgodzic :)

0

Pedro geniusz!

jestem ciekawy ile goli Barcelony padlo po dwojkowych akcjach Messi-Pedro.

0

tak samo Busi mial sobie nie poradzic w meczu z Realem, dajcie spokoj.

Radzi sobie z kazdym przeciwnikiem, czy to w reprezentacji czy w klubie.

0

ABidal najlepszy LO ale to nic, jak gosciu twierdzi, ze to nieporozumienie no to to jest nieporozumienie :)

0

Widzac ten sklad jestem pewny, ze bedziemy bogatsi po tym meczu o 3 pkty :)

0

Gremio - to jest po prostu typ zwyciezcy, tam gdzie on jest, tam sie wygrywa :)

0

Czuje w moczu, ze tutaj bedzie wysoki wynik, oczywiscie na korzysc FCB

0

aendeer - no tak, bo Bojan wygryzl ze skladu kołka :)

0

ChicaLatina - wygralismy wsyztsko :D

0

klam_rm - lepszy? Inter nie byl lepszy.

sirkamillo90 - nic nie gral, i to rpzez niego odpadlismy z Interem. Zreszta chlopcze porownaj sobie gre Barcelony z tamtego sezonu z tym. Barca znow gra piekna szybka pilke jak to bylo z Eto'o.

0

Eto'o wróć

0

que aprenguin - to, ze piszemy, ze jestesmy lepsi niz w tamtym roku to mania wielkosci?

Zreszta nie ma sie co oszukiwac, jestesmy obecnie najlepsza ekipa na swiecie i nie mozemy sie nikogo obawiac

0

My jestesmy 100razy lepsi niz rok temu. W koncu gramy w 11, a nie w 10 bo ten kolek co stal w miejscu sie nie liczyl :)

0

Radzialinho88 - nie bedzie sporow? Watpie, wejdz sobie na ich strone i poczytaj co o nas kibicach pisza jak i o zawodnikach :)

0

katallonczyk16 - do tego czasu pewnie wyleczy sie vermaelen, wiec spokojnie

0

Glowek_FCB - z szacunkiem? Oni nas chyba tak samo nienawidza jak realowcy

0

Alcantara81 - tylko nie baran. Arsenal to zespol grajacy ofensywnie, tak jak my, a wiadomo, ze z takimi gra sie nam najlatwiej.

0

No i gitarka :D

0

Jak narazie wyrownane pary, no i dobrze, bedzie ciekawie

0

Titi1419 - tak, Barcelona od 2 sezonow ma tak trudnych rywali w Lm, ze chyba gorszych miec nie mozna, nie?

0

katrastrfalnie wygladaja te koszulki.

0

Titi1419 - to bardzo slabo znasz zycie bo to my ostatnio mamy latwych rywali

0

kamil9040 - tak, tylko z tego co sie orientuje to Fabregas ma problemy z miesniami, wiec bezsposredni kontakt z rywalem nic do tego nie ma.

Zreszta skad wiesz, ze Iniesta jest bardziej "porcelanowy" niz Cesc?

0

daawz751 - rafaela? Przeciez ten gosciu gra jak jakis psychiczny.

Alves zostanie, teraz walczy o podwyzke, ale nawet gdy jej nie dostanie to zostanie

0

riper - skoro masz telefon to masz i neta w nim, nie widze zadnego problemu

0

valkyr- przykladowych zawodnikow wymienilem. Messi, Busquets, Bojan, Pedro, jeszcze wymieniac?

0

valkyr - pilkarze teraz maja wieksze pensje, owszem, ale przychody klubu tez sa wieksze.

A i tez jestem pewnien, ze Xavi, Iniesta, Valdes, Puyol dla dobra klubu zgodzili by sie na obnizke pensji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?