0

constantine16 - pisalem, ze Sergio odpoczywal w poprzednich meczach na GD? Pisalem i znow to ja mialem racje, a nie ty :)

0

Ta Casillas zawsze swiety, a kto sie burzyl do Pique?

0

ta, no juz... Busi jest bezcenny i nigdzie nie odejdzie

0

Red Shewolf - hala dzieciaku wiesz co to jest dyspozycja dnia?

0

Haha z Abidalem tez przekozackie :D

0

Dzieki wielkie Rafalx, nie moglem nigdzie znalezc :)

0

Ma ktos moze linka do zdj w dobrej jakosci Pique z uniesioną otwartą dłonią ?:D

0

WYborny zawodnik, szkoda ze tak pozno do nas trafil.

I tak jestem zdania, ze wiecej dalby druzynie grajac na szpicy.

0

"Barcelona jest gotowym zespołem, wy już przy nim nie musicie grzebać."

No to chyba o to chodzi w pilce? Guardiola zbudowal taki zespol zeby wygrywac, nasza wina, ze w realu co rok zmienia sie pol personelu i pol kadry?

0

wolek94 - 24mln za takiego zawodnika jak Henry to duzo? Zreszta przypomnij sobie kto hasal na lewym skrzydle w historycznym sezonie dla Barcelony.

Na SB bedzie inny mecz? Na pewno, ale czy cos to zmieni? Hmmm, na mysl przychodzi mi 2-6 :)

0

wolek94 - hahahahaha skad ja to wiedzialem? Pisalem to juz przed GD kilka razy, w razie porazki wymowka kibicow Realu to: nie zgrany zespol.

Ale gosciu, co nas to obchodzi, ze real co sezon wymienia pol skladu? Nigdy sie nie zgraja bo taki ten klub jest, Zreszta tak sie odgrazaliscie, ze co to nie wy, a teraz bezsensownie sie tlumaczycie. I nie strasz mnie, ze zobaczymy co bedzie na Bernabeu bo na Camp Nou mieliscie juz pokazac klase.

0

Stawiam na Inieste, ale obojetne mi kto wygra, byleby z Barcelony :)

0

Co do zawodnikow to Valdes po raz kolejny lepszy niz Casillas, Messi niz Ronaldo, Pique niz Pepe itd :)

0

Raddick25 - hmmm, kogo masz na mysli? Ozil? Ronaldo? Pytam bo nie napisales ;/

0

Do najlepszego bym dal: zawodnicy stoja murem za trenerem. Reakcja zawodnikow po incydencie z Ronaldo fantastyczna

0

Galacticos190 - co roku macie takie tlumaczenie, wiec nie wiem czy ironizujesz czy tez nie i szczerze to malo mnie to obchodzi :)

BARCAAAAAAAAA!

0

To pogrom i upokorzenie.

0

Galacticos190 - haha wiedzialem ze zacznie sie gadanie, ze real bedzie gral na miare swoich mozliwosci za pare lat, wiedzialem :D

0

Galacticos190 - Ronaldo cos gral? hahahaha przestan gosciu sie kompromitowac i wyjdz stad.

Gdzie te wasze ozile, di marje, khediry?

Pewnie bedzie tluamczenie, ze zespol sie jeszcze nie zgral i potrzebuje czasu, ale tak jest co roku :D

Fotel lidera jest nasz!

0

kibice realu to nie jest miejsce na wyplakiwanie sie. Malo nas to obchodzi :D

0

mquc91 - dokladnie, reakcja pilkarzy byla niesamowita, zreszta juz nie 1 raz. :)

Ja zaluje tylko, ze ten mecz juz sie skonczyl :) BARCA 4ever!

0

Wiedzialem, ze te wsyztskie Di marje ozile khediry sa gowno warte :D

VISCA EL BAAAAAAARCA!!!!!!!!!!

0

ramossss - przestaniesz w koncu plakac?

0

jest c+ jeszcze jakby ten mecz komentowali Rosłon z Twarowskim... szkoda ze to niemozliwe i znow bede musial sluchac tego zanudzajacego Orlowskiego :(

0

amazemecr7 - oni nie sa bardzo dobrzy, oni sa swietni z tego tez powodu nie ma szans aby zasilili ansze szeregi

0

michoo13 - a co ma zawodnik realu Pepe do Guardioli?

0

cramp! - slepo zapatrzony na pewno nie jestem. Staram ci sie wytlumaczyc, ze nie da sie wsyztskiego wygrac bo ludzie to nie roboty.

A idac twoim tokiem rozumowania Guardiola juz nigdy nie powinien przegrac z druzynami grajacymi jak Hercules czy Inter.

0

Pique15 - przypomnij sobie poprzedni sezon, Czy Inter zachwycal w lidze? Bo z tego co ja pamietam to nie. Nie wiem dlaczego robicie z tego Mourinho jakiegos cudotworce. Jest dobry, ale bez przesady.

0

Dla mnie bez roznicy. Jakis Higuain czy jakis benzema, co to za roznica?

Jeszcze "chwila" i mecz!

0

"W głosowaniu kibiców"

Wszystko jasne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?