Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
phoenixx, owszem moze zagrac, ale na pewno nie u boku Iniesty i Xaviego, jezeli zagra Keita to na boisku bedzie albo Mascherano albo Busi
0
phoenixx - a kiedt ostatnio Keita gral jako def pomocnik? Raz chyba ale to kilka minut. Moim zdaniem bedzie tak: Busi z Xavim, a za nimi Mascherano, no i Iniesta na skrzydle. Chociaz Pedro tez w znakomitej formie... Pep bedzie mial nad czym myslec :)
0
Nic do takiego zachowania nie mam, chcieli kartki to maja, nic tego nie zakazuje. Tylko, ze zrobione to bylo zbyt beszczelnie ze sie tak wyraze
0
Wreszcie bez tego Maxwella. A Busi odpoczywa przed GD :)
0
Galacticos190 - zrozum, ze nikt z Realu nie jest lepszy od zawodnika z Barcelony. Ponarzekaj jeszcze, ze jestesmy nieobiektywni, a nastepnie sie pozegnaj i wiecej tutaj nie wchodz, w sumie i tak juz we wtorek pewnie cie tutaj nie ujrzymy:)
0
szymonst - no ciekawe w czym lepszy :) Toure to wirtuoz, a jednoczesnie nie do przejscia
0
5-0, a skonczy sie na 11-0 :)
Pedro to gracz unikalny i wyjatkowy, a Di Maria jeden z wielu. Taka kopia Robbena i Messiego
0
Haha z Mino gosciu przesadziles :D
0
Staystycznie Messi lepszy i to zdecydowanie. Jezlei chodzi o sama gre i zachowanie rowniez. Juz chyba nikt nie ma watpliwosci
0
Mascherano robi postepi to widac, ale do Toure jeszcze mu bardzo daleko, swoja droga duzo bym dal zeby znow ogladac Toure w barwach Blaugrana.
Co do Mascherano zgadzam sie z mirq jak najbardziej(chyba ze Real zagra inaczej w co watpie). Nam potrzeba bedzie jak najwiecej kreatywnych zawodnikow ktorzy perfekcyjne panuja nad pilka, a takim niewatpliwie zawodnikiem jest Busi.
Ale mysle, ze od 1 minuty zaczniemy tak:
Busi Xavi
Mascherano
a Iniesta na skrzydle i mysle ze to byloby odpowiednie ustawienie. Na 2 polowe za Mascherano/Busiego wchodzi dynamiczny Pedro i gitara.
0
Swietny transfer, szkoda tylko ze nie trafil rok wczesniej bo mysle ze Lm byla do zdobycia, ale mielismy zbyt slabego napastnika w zespole.
Co do GD i strzelcow to chcialbym aby na 1-0 gol padl w 90min a strzelcem byl Abidal, to by bylo cos :)
0
4-0 :-)
0
Kosmos91 - ok, czyli niech zrobia ze wszystkich sprinterow pilkarzy. Co tam ze nie potrafia dobrze kopnac pilki, liczy sie tylko szybkosc. Jak mozna byc tak naiwnym... Porownanie do bale to tak jakby bale porownac do siatkarza, przeciez warunki ma.
0
Kosmos91 - ok, czyli niech zrobia ze wszystkich sprinterow pilkarzy. Co tam ze nie potrafia dobrze kopnac pilki, liczy sie tylko szybkosc. Jak mozna byc tak naiwnym... Porownanie do bale to tak jakby bale porownac do siatkarza, przeciez warunki ma.
0
Galacticos190 - podejrzewalem ze o pilce masz male pojecie, teraz mnie tylko w tym utwierdziles. Chodzi o Bale oczywiscie
0
das boot - takie mecze sie zdarzaja nie tylko w hiszpanskiej lidze.
Ale co prawda to prawda, Almeria zagrala chyba na 10%, kompletnie bez walki
0
Hmmm ciezko powiedziec cos o Fontasie. Doslownie byl bezrobotny, ale zagral piekna pile do Pedro a to na duzy +
Thiago znow udowodnil ze zasluguje na wiecej szans. Chcialbym zobaczyc jak sie sprawuje w tym najmocniejszym skladzie majac obok siebie Busiego, xaviego/inieste
0
Gdyby nie wszedl Bojan z Thiago to pewnie zakonczylo by sie tym 5-0 bo reszcie sie juz nie bardzo chcialo grac.
0
W najgorszych ja bym dal kibice i stadion Almerii + polski komentarz canalu+ bo bo gry nie ma sie jak przyczepic :p
0
No bo sa to najlepsi zawodnicy na swiecie. kto jest lepszy od Iniesty, Xaviego, Messiego, Pique, Puyola na swoich pozycjach?
valdes bledow nie popelnia, totez nie ma sie do czego przyczepic :)
0
Galacticos - Casillas najlepszy? Bo? Ja od 2 sezonow widze, ze broni baardzo srednio, gdzie Valdes broni kapitalnie.
Reszte zawodnikow rowniez mamy lepszych, a szczegolnie Iniesta, Xavi, Messi, Villa - bo kto niby jest od nich lepszy z Realu? Nie ma takich. Tylko nie wyskakuj z Ozilem :)
0
Rmsupol - "napisałem aby sprowokować tych kibiców którzy nie dopuszczają tego do myśli i choćby Barça grała lipę to jest najlepsza bo wkońcu zaczeli jej kibicować gry zaczęła wygrywać.."
No i po co taki idiotyczny tekst?
Od 2 lat zaraz przed GD wchodzicie, prowokujecie, a po meczu? Nikogo z was nie widac. Mam nadzieje ze i w tym roku tak bedzie.
0
jak narazie 3-0 :)
0
busquets jako ŚO? bardzo ryzykowne. Ja bym postawil na Fontasa albo bartre bo po to w koncu sa, aby grac.
0
Pawelec - brak mi juz slow, rozumiesz, ze to nagroda da DANY rok, czy dalej nie dociera? To samo PepPL
0
arkasath - powinienes raczej zapytac, czy pamietamy jak grzal lawe :)
0
valdes 1-0 Casillas. Zdecydowanie
0
"Cristiano Ronaldo nie wyszedł po przerwie na boisku w meczu Portugalii z Hiszpanią przez ostry atak Busquetsa, który spowodował u gwiazdy Realu problemy z łydką."
Busi wie kogo atakowac :)
0
Kiedy beda podliczone pkt w lidze typerow?
0
szymonst - nie tylko o kase moze chodzic, zreszta nie ma oficjalnego komunikatu, wiec nie ma o czym dyskutowac