Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jamjestjam - Milito slaby? haha gosciu nie denerwuj mnie. jest lepszy niz pepe carvalhio i inni razem wzieci.
Juz sie nie moge doczekac GD bo po przegranych np. ciebie tutaj juz nie bedzie. Wielu takich "wiernych" kibicow realu tutaj bylo. Szkoda, ze wszyscy nagle znikaja jak real gra piach :)
0
Dopiero co? Kilka miesiecy to dopiero co?
0
Moim zdaniem powinien zdecydowanie zostac. Ale pewnie on sam nie jest zadowolony ze swojej sytuacji i nie ma co mu sie dziwic.
0
"Wenger swoją politykę ma chyba w DNA - nie da się tego zmienić. Ściąga 16 letnich Francuzów. Są sukcesy ? Nie ma. Co z tego, że w fazie grupowej LM ładują po 5 bramek na mecz skoro wychodzą z grupy i dostają oni 5 bramek ?"
A Real wydaje na transfery ogromne transfery. SUkcesy sa? Nie ma.
Czyli kto na tym lepiej wychodzi?
Zreszta Arsenal moze i odnosi sukcesow, ale tylko dlatego, ze graja ofensywna pilke. A taka Chelsea, Manu wyjda na mecz z Arsenalem defensywnie zamuruja sie i wygrywaja. O to chodzi w pilce, ale chyba nikt takiej pilki ogladac nie chce.
0
jamjestjam - ta, na 10 lat. A za rok, czy 2 lata polowa skladu w Realu sie zmieni. Nie pisz ze tak nie bedzie bo tak bedzie.
Co do naszych wychowankow to niech Guardiola w koncu zaufa Thiago. To bedzie wyborny zawodnik
0
Powinien z miesiac odpoczac, porzadnie sie wyleczyc i wtedy grac.
0
A Messi jakie klopoty szykuje? Wez sie ogarnij bo panikujesz jak nie powiem kto. Preczytaj jeszcze raz slowa Messiego(te z cudzyslowiem) i je przeanalizuj.
0
jamjestjam - pewnie chodzi wam o klub z madrytu jakim jest Atletico, ta?
Bo samo "na przod madryt" malo mowi :)
0
Niepokoic za to mozna sie sprawa Alvesa:
"Przeniosłem się z Sevilli do FC Barcelony i mogę przenieść się z Barcelony do innego klubu. Nie ma żadnego problemu. Spotkaliśmy się, ale rozmowy nie poszły do przodu. Są pewne różnice. Chcę, aby moje występy zostały odpowiednio docenione" - dodał.
"Wiem, że szykuje się coś z Premier League. To jednak sprawa, która należy do mojego agenta. Jestem tutaj po to, aby grać" - zakończył Brazylijczyk.
0
"Messi dodał, że słabe wyniki jego drużyny mogą skłonić go do zmiany klubu"
to nie sa slowa Messiego przeciez! A w cytatach nie ma nic, co mogloby wywolac taka histerie, jaka tutaj panuje :)
0
Czytajcie caly news, nie tytul.
0
pitun2410 - o którą halę w madrycie ci chodzi?
0
challenger - no ja uwazam, ze Guardiola po jakims czasie zauwazyl, ze taki zawodnik jak Ibra sie nie nadaje do Barcelony, chodzi oczywiscie o styl gry. Do tego nie zaslugiwal na zaufanie bo przeciez zawodnik, ktory wychodzi na murawe i nie daje z siebie 100% nie jest godny grania w takim klubie jakim jest Barcelona. Ibrahimoviciovi nie zalezalo to i Guardioli po jakims czasie przestalo.
No i niewatpliwie do jego odejscia przyczynil sie Bojan, z ktorym Barcelona grala duzo szybciej, ladniej i skuteczniej.
0
Oczywiscie o mecz z Interem mi chodzilo, nie Chelsea.
0
constantine16 - czekaj, czekaj. Bojan to nie ten, ktory wygryzl Ibre z 1 skladu?:)
4 mecze? Bylo ich wiecej, a to ze wchodzil w 75minutach to nie jego wina. Wchodzil i robil to co do niego nalezalo. Teraz juz meczow dokladnie nie pamietam bo nie mam pamieci do meczow, ale przypominam sobie mecz z Chelsea i jak po jego wejsciu gra sie ozywila i sam Bojan zrobil wiecej przez chyba kilkanascie minut wiecej niz Ibra przez 2 mecze.
0
Ogolnie dziwne rozumowanie ludzi.
Nolito - 24lata - ale jest juz za stary
Afellay - 24 lata - mlody, wiec niech przychodzi
0
misk00 - do tych paru miesiecy zaliczasz 2 polowe poprzedniego sezonu?
0
duri - hmmm, po komentarzu ktory nizej napisalem tak twierdzisz?
0
czarna wołga - taki z ciebie fachowiec, jak z koziej...
0
No nie wiem, nie chce aby kolejny dobry zawodnik marnowal sie u nas na lawie.
0
Widze ktos tu pisze o powrocie Ibry. Nie ma takiej opcji. Teoretycznie Ibra jest wypozyczony, ale jest to sprzedaz, z tym, ze Milan zaplaci Barcelonie dopiero po sezonie.
0
Nigdzie nie odejdzie, przyszlosc Barcelony. Przekonacie sie predzej czy pozniej
0
Palop to ogromna dla nich strata, ale Navas? Przecietny jest
0
RealMadrytZizu - haha, Casillas numerem 1? Nie zartuj, prosze cie. Tylu baboli co on puscil w tamtym sezonie w lidze Valdes nie puscil przez 3 lata.
0
mastek - cale zycie bedzie mial z tym problem? po zwichnieciu? Nie znam sie na tym, ale nie sadze.
0
Gdybys byl na bierzaco takie wiadomosci by cie nie dziwily
0
Gdybys byl na bierzaco takie wiadomosci by cie nie dziwily
0
BenekCris7 - dzieciaczki? Wybacz, ale wszytskie komentarze sa tutaj bardziej normalne niz twoj 1. Caluski to mozesz sobie wysylac do kolegow, nie tutaj.
Jak tam mecz z Murcia?:) gdzie ten wielki real? zespol sie jeszcze nie zagral czy cos innego?
0
hala madrid47 - no takie beda wasze jak mecz z Murcią :D
0
hala madrid27 - oj przestan slodzic, chcesz normalnie pisac to pisz, ale rzygac mi sie chce jak po raz 100 widze wstep, ze nie masz zamiaru nikogo wyzywac itp.