Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
AdiQuu - no tak, ale nie kosztem przebojowego Adriano :)
0
AdiQuu - dla mnie Maxwell jest tylko i wylacznie solidny. W defensywnie mocno przecietny, a w ataku jeszcze gorzej. Wszystkie jego podania sa kierowane do tylu, denerwujace to zaczyna sie robic.
constantine16 - w tamtym temacie chodzilo mi o to, ze jezeli chca def pomocnika z Barcelony to na pewno nie bedzie to Busi.
Ja umiem obiektywnie ocenic zawodnika, obawialem sie i obawiam sie ze technika przy rozegraniu Masche moze przy ostrym presingu rywali za slaba, ale powtarzalem ze cenie takich walczakow jak on.
Do tego dzisiaj zagral wyborny mecz to go chwale, nie tak jakt y w przypadku Busiego.
0
ciosu - ja w okregowce dostajac 2 zolte kartki w konsekwencji czerwona moglem grac nastepny mecz bez zadnej pauzy.
W ekstraklasie jest chyba tak samo z tym, ze jest mecz pauzy. Czyli co w kazdej lidze jest inaczej?:p
0
AduŚ - raz do roku to i wąż pierdnie :)
Co do meczu to cieszy mnie postawa Villi, a przede wszytskim wspolpraca Messiego wlasnie z Villa. Na minus Maxwell - szkoda ze nie odszedl razem ze Zlatanem tak jak z nim przyszedl. Nie rozumiem dlaczego lepszy Adriano siedzi...
To samo z Thiago. Wygrywamy pewnie, zamiast za Xaviego wspucic Thiago zeby sie ogrywal to wchodzi Busi.
Najlepszy zawodnik dzisiaj to Mascherano. Kapitalne przezuty.
0
Dreju - tak samo mysle.
0
Mascherano niech sobie biora
0
TO jest typowy pomocnik. W ogole nie pasuje do naszego stylu gry. Na obronie musi byc ktos pewny jak Abidal, a na skrzydlo kompletnie nie pasuje.
0
constantine16 - a co ma powiedziec? To bardzo przecietny trener i w ogole nie obawiam sie jego druzyny? Chocby tak myslal to tak nie powie i to jest zrozumiale. Dziennikarze w koncu jakies inne mogliby zadawac pytania, a nie w kolko to samo
0
Mam pytanie odnosnie ligi typerow. Dostaliscie emaila ze swoimi typowaniami z biezacej kolejki?
0
masq - po 1 Bale to pomocnik. Po 2 to Alves gra na wysokim sezonie kilka lat, a Bale? Co najwyzej kilka miesiecy, choc glosno sie o nim zrobilo dopiero po meczach z Interem.
Porownujac Bale z Alvesem tylko obrazasz tego Daniego.
0
endiuuu2 - nie wydaje mi sie zeby to bylo celowe kopniecie
0
Fienia360 - ibra nidgy nie gral dobrze bo nie pasowal po prostu i dlatego tez odszedl.
A Villa to zaraz po Eto'o 2 najlepsza opcja na szpice. Tylko musi grac jako srodkowy napastnik bo tam w pelni mozna wykorzystac jego potencjal, a nie na skrzydle...
0
Robertfrbdg - ile czlowieku mozna powtarzac, ze ta nagroda nie jest za caloksztalt, a za DANY ROK? Jeden jedyny rok.
0
challenger - napastnik tez mogl sie inaczej zachowac. Mogl odpuscic skoro widzial rozpedzonego i agresywnie idacego na pilke Valdesa. I nie faworyzuje tutaj valdesa, nawet jakby to byl Casillas to bym to samo napisal bo taka jest po prostu obecnie pilka.
WYobrazam juz sobie co by bylo gdyby Valdesa odpuscil w ostatniej chwili, a Barca by stracila gola. To wlasnie powoduje, ze pilka jest bardziej brutalna.
0
Moim zdaniem nieptrzebnie jest naglasniana ta jego kontuzja. Rywale wiedza jak go skutecznie mozna wyeliminowac...
0
vares999 - zgadzam sie. Jak wiadomo na bramkarzu ciazy ogromna presja. taka jest zasada, ze gdy opuszcza swoje pole karne to musi przerwac akcje. Zbyt agresywnie, ale najwazniejsze, ze szedl w pilke. Faul oczywiscie byl, ale dla mnie nie tak brutalny jak to piszecie
0
constantine16 - no i co mam ci na ten nie bede pisal jaki komentarz mam odpowiedziec? To ty zaczynasz zawsze dyskusje nie na temat, a ja tym razem nie bede tego ciagnal. A i wg ciebieie na kazde wiadomosci mamy sobie odpisywac? haha to teraz dalej musialaby sie toczyc dyskusja w newsie sprzed roku. Pisz co chcesz, nie odpisze ci wicej jezeli znow bedziesz pisal nie na temat.
0
constantine16 - no to skoro nie widziales to po co komentujesz?
A i Busi nie jest slabszy od Mascherano, ba, jest lepszy.
0
zxcvbnmasdqwe - szkoda tylko, ze Keita nie gra jako DM.
0
constantine16 - Fabregas jak narazie wiecej pauzowal niz gral, wiec chyba za wczesnie na ocene? Nie wykazal inicjatywy? Mial wazny kontrakt, Arsenal powiedzial, ze go nie pusci to co mial zrobic? Zachowac sie nieprofesjonalnie jak Mascherano?
0
elvith - bylem ciekawy skad tym razem do nas pisze.
0
Leom - napisz do nich na emaila to pewnie ci odbanuja. Swoja droga teraz zlamales regulamin majac 2 konta :)
0
Culé a muerte - ok, a skad piszesz? Bo zapomniales napisac.
0
Bale, Llorente? Dowcipnisie.
0
Nie rozumiem zwolnienia Zielinskiego. Niezbyt udane wyniki, tak, tylko ze nalezy pamietac, ze Lech wystepuje w LE. Graja praktycznie w tym samym skladzie w LE i lidze(waska kadra). Niestety wlasnie dla tego polskie zespolu nie beda nic osiagac bo maja zbyt waskie kadry. Zielinski postawil wszystko na LE i chwala mu za to.
0
Ja nie jestem pewnien czy Valdes zasluguje na jakas kare. Atakowal pilke, mimo ze nieprzepisowo to liczy sie to, ze szedl na pilke. Za gorsze faule nie bylo kar, wiec mysle, ze i w tym przypadku tak bedzie.
0
constantine16 - przeglad pola i kreatywnosc to znane mi terminy, nie powtarzam po nikim niczego. Mam swoje zdanie co zreszta nie raz pokazywalem.
Dlaczego uwazam ze ma dobry przegald pola i jest kreatywny? Bo to pokazuje w meczach, a jezeli ty tego nie widzisz to widocznie to ty, a nie ja nie wiesz co to kreatywnosc i przeglad pola.
Potwierdzeniem tego moze byc to, ze przy braku Iniesty i Xaviego to on pelni role rozgrywajacego.
0
no fortuna ogolnie ma najwyzsze kursy
0
gurales - moze sie pomylic, zreszta kazdy kto gra lub gral wie, ze jak sie gra to sie nie mysli kto gwizdnal. Byl gwizd i mogl sie pomylic.
0
Widze, ze znow dyskusja o Busim i Mascherano.
Busi jest lepszy i nie ma co dyskutowac. Argumenty typu "balem sie ze zaraz go polamia" nie sa nawet smieszne, a zenujace. Technika, przeglad pola, kreatywnosci zdecydowania na korzysc Hiszpana, a w odbiorze pilki Masche lepszy, ale bardzo niewiele.