Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reakcja Pinto mowi wszystko.
0
Olo_17 - ja o Eto'o pamietalem.
A i faktycznie to tradycyjnie pisze z hiszpanii powoli zaczyna byc irytujace. Pochwaliles sie, wszyscy wiedza gdzie mieszkasz wiec juz mozesz sobie darowac.
0
jest napisane* oczywiscie
0
Czyli co, za kazdym razem trzeba sobie liczyc pkty?? Pewnie kilka jestem w plecy skoro sa bledy.
I dlaczego w rankingu pisze Pyrzo_Barca] zamiast Pyrzo_Barca?
0
alum skoncz.
Valdes to obecnie nr 1 na swiecie.
0
Sun - jak wyglada?
Ciesze sie, ze Xavi nie zagra. Niech sie w koncu porzadnie wyleczy, a nie takie granie z kontuzja.
0
krycha0777 - wlasnie mascherano zachowal sie nieprofesjonalnie.
A co do fabregasa to widocznie malo wiecie. Jest przywiazany do tego klubu, a szczegolnie do Wengera, ktory w niego uwierzyl i to glownie dzieki niemu teraz jest gdzie jest.
0
Ciesze sie ze Mourinho odszedl z Interu. Benitez chyba wie jak wykorzystac potezny potencjal E2.
0
Ta, a przy okazji jakie glupoty wygaduja ci z N. Zero pojecia o pilce. KOmentatorzy z C+ ligi angielskiej sa najlepsi.
0
Kowalczyk ten z polsatu meczu Barcelony nie ogladal, a pieprzy bzdury. Wielki fanatyk...
0
Jednego tylko nie rozumiem. Dlaczego gra ten slaby w ofensywie Maxwell? Jest to obronca i tylko obronca. Juz wolalbym Puyola czy Pique ogladac na skrzydle...
0
Smieszy mnie ta cala panika, taki sezon gdzie Barca po 30min wygrywala po 5-0 predko nie wroci.
0
Nie moge zrozumiec dlaczego gra Maxwell. Jest Pedro, Jeffren, a gra Maxwell.
0
constantine - oczywiscie ze byl, dlatego, ze Messi byl za piłka.
0
constantine16 - co? podanie moze byc do przodu, tylko w momencie podania to pilka wyznacza linie spalonego.
0
nie podoba mi sie sklad. THIAGO mial byc...
0
Armandi - nie chodzi o poziom, a o to, ze po prostu szkoda zmiany, zebyzmienic niekontuzjowanego bramkarza. Lepiej zmienic zawodnikow, ktorzy graja wiekszosc meczow od poczatku sezonu.
0
Nie wiem, raczej nie potrzebny obecnie, ale nie wypisujcie takich bzdur ze on nie ma techniki. Waleczny, szybki, dobry technicznie, lubi grac pressingiem. Na pewno szybkko by sie dostosowal do naszego stylu/
0
constantine16 - gdyby Ibry nie bylo w 1 skladzie...
0
Armandi - zmiana bramkarza w polowie w LM?! Zartujesz? Szkoda zmiany...
0
constantine - to byl komentarz w strone Kressa.
Victor - rzeczywiscie to twoja ortografia jest smieszna.
0
0
Jak sie zle czuje to niech nie gra, czlowiek oslabiony nie moze wystapic na wysokim poziomie. Do takich sytuacji jest Pinto.
0
Galacticos190 - dobra daj spokoj, po przegranych GD i odpadnieciu z Lm w 1/8 bedziecie zapewne pisac, ze sie jeszcze zespol nie zagral, jak co sezon :)
0
shayba - wczoraj na 338 kanale lecial mecz Milanu z Realem, wiec moze i Barce pokaza. Oby
0
constantine16 i armandi no jeszcze sobie poslodzcie jeszcze :D
W odbiorze pilki jest moze i lepszy od Busiego, choc tutaj kwestia do dyskusji, ale przeglad pola jak i technika zdeeeeecydowanie na korzysc Busiego. Sergio idealnie pasuje na def pomocnika w Barcelonie i nie ma co na ten temat wiecej dyskutowac. Masche zostal sprowadzony jako zmiennik Busquetsa.
0
"klucic", "tb", "cb" - padlem:D
0
Widze niektorzy tutaj maja nadzieje, ze bedzie gral na stale w 1 skladzie. Nie ma szans. Nie dosc, ze Busi jest odpowiedniejszym zawodnikiem na ta pozycje to do tego jest mlodszy i jest wychowankiem.
0
szymonst - zartujesz? to jest nagroda za dany rok, nie za caloksztalt...
0
szychablaugrana - i po co to? Dla mnie jego komentarz jak i twoj to takie "podlizywanie"