Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
constantine
"mowisz, ze Barça strzelala wiecej bramek, gdy byl eto, ale to nie dzieki niemu, po sezonie 08/09 wszyscy wiedza jak Barça gra, jak jest silna i sraja po gaciach gdy widza w swoich kalendarzykach "fc Barcelona", sam widzisz jak wygladaja mecze, przyjezdzaja autobusy na camp nou i parkuja w polu karnym, nie ma lekko"
A co w sezonie 08/09 nie bylo "autobusow"? Byly tak samo jak i teraz. Ale byl Eto'o a z nim swietny pressing i wymiennosc pozycji.
To byl idealny napastnik dla Barcelony, szkoda ze wiekszosc tak pozno zaczela go doceniac.
0
constantine16 - Bojan potrzebuje regularnej gry.
Zbyt przecietny byl Ibra i to on odszedl :)
0
Brcelonista - mylisz sie, nie wszyscy. Ja od poczatku pisalem, ze to najwiekszy blad transferowy barcelony od xx lat. I nie chodzi o finanse...
Ale faktycznie, wiekszosc cieszyla sie z odejscia Eto'o twieredzac ze Ibra nastrzela 50 goli w lidze :) Szkoda, ze teraz nie umieja sie przyznac do bledu
0
Eto'o wroc!
0
Nie chodzilo mi o Wolskiego, a o Dembinskiego.
0
szymonst - ci co komentuja hiszpanska to jest tragedia. Pod koniec sezonu byli mega podnieceni Bojanem twierdzac, ze rozwija sie swietnie, dzisiaj twierdzili ze nie robi postepow i musza go wypozyczyc. Takich przypadkow jest wiecej.
Nie ma to jak komentatorzy: Roslon, Nahorny, Twarowski, Wolski szkoda, ze hiszpanska ma takich zamulonych i malo wiedzacych komentatorow.
0
Mecz strasznie nudny, malo co nie zasnalem.
Najlepszy zawodnik - Gabi Milito!
Tyle na temat meczu
0
constantine16 - "smiejszesz sie pod nosem piszac takie bzdury i myslisz, ze jestes mega inteligentny bo specjalnie kogos denerwujesz? czlowieku, powiedzialbym cos na temat twojej matki, zjadlbym cie w utarczce slownej,"
Tutaj wlasnie pokazales swoj poziom :) Totalna zenada.
ukaszz - mysli o realu? nie pomylilo ci sie cos? powiedzial(przynajmniej tak wynika z tego newsa), ze nigdy nie powiedzial, ze nie chce grac w realu, ale to nie oznacza, ze chce tam grac!
0
nie chce grac w Realu*
0
haha, powiedzial, ze Real to wielki klub i ze nigdy nie powiedzial ze nie chce grac, co w tym jest zlego? Jak zwykle dzieci czytaja tylko tytul, a potem bezsensowne komentarze.
0
constantine16 "lubie jego gre, tez jestem zdania, ze to swietny zawodnik"
hmmm, wydaje mi sie ze jakis czas temu calkiem inaczej pisales, ale pewnie mi sie wydaje :)
Co do ocen to chyba 1 raz zgadzam sie ze wszytskimi.
0
MD -akurat Mascherano w tym momencie dobrze postapil bo przerwal grozna akcje.
0
10kilan - ja zablysnac? skadze znowu. Za to ty piszesz to samo co wczesniej kilka osob :)
Ja Cule - poprzyj to jakimis argumentami.
0
qbig - smieje sie po prostu z tych co gratuluja, zycza najlepszego itp zawodnikom w komentarzach :)
Tak w ogole nie jestem twoim fanem, tak jak napisales :/
0
Wyglada jakbym powtorzyl po Chlebku ale gdy dodales komentarz ja bylem w trakcie pisania :)
0
constantine16 "co z tego, ze przeprosil? a co mial powiedziec? "tak, zrobilem to specjalnie, chcialem skurwie***i zlamac noge a najlepiej obie"?"
Przeprosil - zle, jakby nie przeprosil to bys napisal, ze nawet nie przeprosil. Nie dogodzi sie takiemu jak ty
0
I teraz zacznie sie masa komentarzy typu "gratulacje". Parodia.
0
constantine16 -No po komentarzach mozna bylo tak pomyslec. Kontuzje i faule sa czescia tej gry, zreszta Messi kiedys musial odniesc kontuzje, na szczescie jak sie okazalo niedluga.
0
Taka jest pilka, to sport kontaktowy i taki zdarzenia sa normalne
0
Zawodnik kapitalny, ale nie kompletny. Nie ma strzalu z dystansu i dokladnego dalekiego krosu na skrzydlo.
0
Bykuun - gdy my mielismy pilke to faktycznie Busi byl cofniety do obrony, a za to Alves i Maxwell grali jako boczni pomocnicy, ale gdy Atletico atakowalo to ustawienie bylo normalne.
0
constantine16 - haha Busi najslabszy. Bez komentarza :D
0
No pod wodza Beniteza jest duzo skuteczniejszy niz u Mourinho.
Portugalczyk obciazyl za bardzo Eto'o zadaniami taktycznymi.
Ciekawe czy jezeli Guardiola mialby mozliwosc sprowadzic spowrotem Eto'o by skorzystal :)
0
ziomal106 - wszystko pieknie, tylko po co ci wykrzyknik? Albo kropka albo wykrzyknik.
Oczywiscie, ze w przypadku przegranej nie bedzie tragedii. Tragedia by byla gdybysmy ten mecz przegrali tracac do Realu 3 pkty w 37 kolejce, a nie teraz.
Ciekawy meczyk sie szykuje bo z Atletico zawsze takie sa.
0
Dla mnie najlepszy snajper na swiecie.
0
leito - symulowal?? Nie zartuj, Henry tak kopnal go w stope(przypadkowo, ale kopnal), ze noga w kolanie sie nienaturalnie wygiela, a uwierz, ze urazy z wiezadlami bola i nie ma mowu o zadnej symulacji.
Co do tematu to ja chcialbym w jego miejsce Adriano.
Na def pomocniku musi zagrac Busi, Mascherano sobie z rozgrywaniem nie poradzi, tym bardziej ze Atleitco lubi pressingiem zaatakowac.
0
Armandi - jak mial cos pokazywac jak w ogole nie gral, albo gral 10min w meczu, gdzie Barcelona wygrywala 6-0 i nikomu juz sie grac nie chcialo?
Jak gral, a gral w koncowce poprzedniego sezonu to kazdy widzial na co go stac i skoncz.
0
Pajo - "Nie uznaje krytyki i tylko jezdzi po innych na tej stronie :)"
krytyki? Jakiej Krytyki? Nie jedzie tylko po innych na tej stronie.
0
A ja mam 30ktores i moje najllepsze w historii :D
0
duzo Pato*