Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zupka_FCB - twoj komentarz jest tak zalosny jak twoj nick.
"Widzę, że Guardiola nie stawia na jakąś taktykę, tylko karze swoim piłkarzom symulować, aby pozbyć się któregoś z piłkarzy Herculesa"
rozwaliles mnie tym gosciu
0
Ramon59 - tak, grajmy caly sezon we wsyztskich meczach takim samym skladem. Rywalom na pewno bedzie trudniej ans rozpracowac, a sami zawodnicy na pewno nie beda przemeczeni. Wyjdz.
0
Gdy tylko nie idzie to jak zawsze wsyztsko na Bojana i Keite, a co takiego graja dzisiaj Iniesta, Messi, Villa? ogladac i nie plakac bo Bojan jak i Keita udawadniali 1000razy, ze sa swiatowej klasy zawodnikami.
0
Zapewne znow Villa z Bojanem na skzrydlach...
0
DO toure mu bardzo daleko, ale coz, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :p
0
Niech w koncu strzeli gola, ma okazje dzisiaj :D
0
duri - ile lat?
Kazdy pilkarz wychodzi na boisko po to, aby wygrac, wiec nie widze nic w tym dziwnego.
0
sopel86 - nie, nie transmituja. pozdro dla zaradnych
0
Profesjonalista, ibra nim nie jest.
0
I jak zwykle "jechanie" po trenerze, ktory chce wygrac. Co za ludzie
0
Armandi - skoncz, prosze cie skoncz wypisywac te brednie.
0
carlosss- taaak, o tej porze musisz juz spac :)
Co do godzin to rowniez najbardziej odpowiada mi godzina 21/22.
0
I to nie Fabregas musi dojrzec, a raczej argentynczyk :)
0
Armandi - daj sobie spokoj z komentowaniem, slabo ci o wychodzi.
Zostal w Arsenalu bo Wenger bo potrzebowal, a sam Fabregas ma wazny kontrakt. Pokazal ze jest profesjonalista, w przeciwienstwie do Mascherano...
0
Armandi - pozwol iz nie skomentuje twojego komentarza. zalosny typku
0
Zdjecie jak najbadziej odpowiednie, duzo ma wspolnego z tematem.
0
barcu$ - bardziej przypomina bramkarza Pinto.
0
janek_centrum - nikt z nich nie przyjdzie, a chocby nawet to Bojan nikomu jej nie odda.
0
Fajny pomysl, ale pytania moglyby byc lepsze, ale dzieki Leth. Jutro rozwiaze :)
0
Jedno mnie zastanawia, co ma Mascherano do Fabregasa... zero myslenia, zero
0
bad17 - gdyby zostal Inter LM by nie wygral. Mieli lepszego Milito jak i Eto'o.
0
Swoja droga przestancie o nim pisac juz...
0
I tak nic nie wygra, a na pewno nie LM.
0
Oj ludzie, ludzie jacy wy niepowazni jestescie...
0
qbig - nie chce mi sie.
0
Rami - tylko na podstawie mundialu? A liga i liga europejska?
0
Forlan, Messi lub Sneijder.
Xavi gral bardzo dobrze, ale niesttey na najlepszego zawodnika to moim zdaniem za malo. To nie jestt nagroda za calokstrzalt, a za dany sezon.
Iniesta, choc to moj idol to musze przyznac ze rowniez nie zasluzyl, a to dlatego, ze bardzo duzo pauzowal z powodu kontuzji.
Jako kibic Barcelony wskazuje Messiego, a jako kibic pilki nozej Forlana.
0
JAk Messi i Forlan nie beda nominowani to ja nie wiem...
0
Swoja droga moglby ktos na osmieszenie Zlatana zrobic taka kompilacje z jego nieporadnymi stratami, strzalami, dryblingami itp :D
0
kosmos91 - no nalezy mi sie to, w koncu wiedzialem jak sie cala sytuacja z Ibra potoczy gdy tylko podpisal kontrakt z Barca.
Dzieki za gratulacje.