0

Zupka_FCB - twoj komentarz jest tak zalosny jak twoj nick.

"Widzę, że Guardiola nie stawia na jakąś taktykę, tylko karze swoim piłkarzom symulować, aby pozbyć się któregoś z piłkarzy Herculesa"

rozwaliles mnie tym gosciu

0

Ramon59 - tak, grajmy caly sezon we wsyztskich meczach takim samym skladem. Rywalom na pewno bedzie trudniej ans rozpracowac, a sami zawodnicy na pewno nie beda przemeczeni. Wyjdz.

0

Gdy tylko nie idzie to jak zawsze wsyztsko na Bojana i Keite, a co takiego graja dzisiaj Iniesta, Messi, Villa? ogladac i nie plakac bo Bojan jak i Keita udawadniali 1000razy, ze sa swiatowej klasy zawodnikami.

0

Zapewne znow Villa z Bojanem na skzrydlach...

0

DO toure mu bardzo daleko, ale coz, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :p

0

Niech w koncu strzeli gola, ma okazje dzisiaj :D

0

duri - ile lat?

Kazdy pilkarz wychodzi na boisko po to, aby wygrac, wiec nie widze nic w tym dziwnego.

0

sopel86 - nie, nie transmituja. pozdro dla zaradnych

0

Profesjonalista, ibra nim nie jest.

0

I jak zwykle "jechanie" po trenerze, ktory chce wygrac. Co za ludzie

0

Armandi - skoncz, prosze cie skoncz wypisywac te brednie.

0

carlosss- taaak, o tej porze musisz juz spac :)

Co do godzin to rowniez najbardziej odpowiada mi godzina 21/22.

0

I to nie Fabregas musi dojrzec, a raczej argentynczyk :)

0

Armandi - daj sobie spokoj z komentowaniem, slabo ci o wychodzi.

Zostal w Arsenalu bo Wenger bo potrzebowal, a sam Fabregas ma wazny kontrakt. Pokazal ze jest profesjonalista, w przeciwienstwie do Mascherano...

0

Armandi - pozwol iz nie skomentuje twojego komentarza. zalosny typku

0

Zdjecie jak najbadziej odpowiednie, duzo ma wspolnego z tematem.

0

barcu$ - bardziej przypomina bramkarza Pinto.

0

janek_centrum - nikt z nich nie przyjdzie, a chocby nawet to Bojan nikomu jej nie odda.

0

Fajny pomysl, ale pytania moglyby byc lepsze, ale dzieki Leth. Jutro rozwiaze :)

0

Jedno mnie zastanawia, co ma Mascherano do Fabregasa... zero myslenia, zero

0

bad17 - gdyby zostal Inter LM by nie wygral. Mieli lepszego Milito jak i Eto'o.

0

Swoja droga przestancie o nim pisac juz...

0

I tak nic nie wygra, a na pewno nie LM.

0

Oj ludzie, ludzie jacy wy niepowazni jestescie...

0

qbig - nie chce mi sie.

0

Rami - tylko na podstawie mundialu? A liga i liga europejska?

0

Forlan, Messi lub Sneijder.

Xavi gral bardzo dobrze, ale niesttey na najlepszego zawodnika to moim zdaniem za malo. To nie jestt nagroda za calokstrzalt, a za dany sezon.

Iniesta, choc to moj idol to musze przyznac ze rowniez nie zasluzyl, a to dlatego, ze bardzo duzo pauzowal z powodu kontuzji.

Jako kibic Barcelony wskazuje Messiego, a jako kibic pilki nozej Forlana.

0

JAk Messi i Forlan nie beda nominowani to ja nie wiem...

0

Swoja droga moglby ktos na osmieszenie Zlatana zrobic taka kompilacje z jego nieporadnymi stratami, strzalami, dryblingami itp :D

0

kosmos91 - no nalezy mi sie to, w koncu wiedzialem jak sie cala sytuacja z Ibra potoczy gdy tylko podpisal kontrakt z Barca.

Dzieki za gratulacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?