0

Lepsza bo z Villa a nie z ibra.

0

A co do Milito. Milito byl najbardziej wysunietym, nie majacym obowiazkow w w defensywnie napastnikiem. Eto'o gral na skrzydlach co dla mnie jest rzecza smieszna, przeciez to urodzony snajper.

0

henry nie zachwycil, ale cala druzyna grala slabo, do tego zmiana pozycji. ibra mial zupelnie odwrotnie.

Co by bylo gdyby dostal 2 szanse? Nie dostal bo nie zaslugiwal na nia, ale jakby zostal to byloby to samo co w zeszlym sezonie.

0

sprawdzalem i meczow to poprawna forma.

Eto'o owszem jest moim ulubionym napastnikiem, a Ibra najbardziej znienawidzonym, ale nie o to chodzi. Chodzi o gre ibry, a raczej chodzilo.

0

MESSIvsCR7 - meczów to forma poprawna.

Przypomnij sobie lepiej mecze z Interem.

0

Aaaa i chcialbym zauwazyc, ze to nie ja znow zaczalem rozmowe o tym przecietnym zawodniku Milanu.

0

constantine16 - nie wiem o jakich dyskusjach mowisz. DO starych tematow nie wracam ujuz ci kiedys to pisalem, zreszta wiele razy tak samo ty nie odpowiedziales, czyli wg ciebie 'znikasz'.

I ja nie pisalem do ciebie - to odnosnie twojego komentarza nizej.

Ja sie cieszylem? Bylo mi wstyd ze takie cos reprezentuje barwy Barcelony. Nie cierpie zawodnikow ktorzy wychodza na boisko i nie daja z siebie wsyztskiego. Ibra taki byl, spacerowal wiecej niz biegal, uwazal sie za gwiazde mimo, ze byl najslabszym ogniwem tej druzyny.

I nie obchodza mnie ile on zaliczyl asyst, liczy sie jak gra cala druzyna, z kim w skladzie czesto ta gra wyglada zle i gdyby nie fantastyczna, zyciowa forma Messiego bylo by nieciekawie.

Zwykla gwiazdeczka, ktora nie ma pokopei w glowie. udowodnil to po odejsciu z Interu mowiac, ze gdyby nie on Inter nie zdobyl by mistrza włoch(rok pozniej zdobyli lige i LM), nastepnie po odejsciu z Barcelony - totalna kompromitacja, no i niedawny filmik z treningu Milanu.

Gwiazdeczka i tyle, na szczescie jego pobyt w Barcelonie byl krotki, choc dla mnie bardzo dlugi niestety.

I uswiadom to sobie wreszcie. Ibra byl zbyt slaby na wielka Barcelone.

0

stifler111 - oczywiscie 100% poparcie. A z constantine nie dyskutuj, nie ma sensu. Jest zakochany z zlatanie i nic mu nie przetlumaczysz.

0

Ciesze, sie ze w koncu zaczal grac na rownym, swiatowym poziomie. Zawsze mu kibicowalem

0

Takim pilkarzem jest w duzej mierze dzieki Toure. Golym okiem widac, ze bral z niego przyklad. Bardzo podobne zachowania jak i poruszanie sie.

0

Armandi - no to masz zadanie. Przyjrzyj sie jego grze, pomysl troszke. Zrozumiesz jezeli znasz sie choc troszke na pilce.

0

Maxwell ocena 5 i "przypomnijmy, że w przerwie zastąpił równie słabego Adriano"

jest napisane, ze ROWNIE slabego, a Maxwell ma 5, a Adriano ma 4. Brak logiki.

0

Villa - 2 - bez komentarza :D

0

arkadio - Berbatoa ostatnie mecze to przypadek? Nie zartuj, narzekaja na niego co prawda za zbyt mala ilosc bramek ale jest niesamowity. Swietna technika, idealny na pozycje cofnietego napastnika. Do manu idealnie jak dla mnie pasuje.

0

haha fota mnie rozwalila :D

A co do samego Rooneya to bardzo chetnie lecz nie ma za bardzo miejsca dla niego.

0

A co z Rochina? Gra coś?

0

A niech se strzela, najwazniejsze, ze Barcelona z Villa gra 100 razy ladniej niz ze szwedem. Wypracowywuje sobie kilka sytuacji na mecz co jest najwazniejsze, a skutecznosc to kwestia czasu.

0

kacperfcb - polecam youtube

0

Villa postapil jak postapil, nie wytrzymal i tyle. trudno

0

sphinks - tak, to moja opinia. Caly zespol zagral dobrze, ale najlepszy dzis byl moim zdaniem Keita. Iniesta mial fantastyczna 1 polowke, ale w 2 juz przygasl.

A i jeszcze bardzo pozytywny mecz Thiago. Czekam na jego kolejne mecze.

0

Mecz dobry, najlepszy zawodnik Keita.

Juz widze to podniecenie Keitą tych, ktorzy juz sie go pozbywali :)

0

kris2313 - przeczytaj jeszcze raz moj komentarz

0

Nie zgadzam sie z ocena Milito! Najlepszy zawodnik na placu i to jemu nalezy sie najwyzsza ocena! Nie bede wypisal dlaczego tak uwazam bo kto ogladal ten wie jak bylo.

Co do Bojana, owszem jest bez formy, ale widze ze oceniajacy go nie lubi. Grajac gorzej ibra dostawal 3, no chyba ze bylo to spowodowane sympatia do szweda.

0

Kazde zdanie Mourinho jest dokladnie przemyslane i moze mu przyniesc tylko i wylacznie korzysci.

Przyszli rywale barcelony na pewno beda pamietali o slowach Mourinho, a wiec wyjda jeszzce bardziej umotywowani, aby udowodnic ze tak nie jest.

0

Cieszy mnie fakt, ze w koncu mecz o 22 :)

0

baran25 - jaka on tam ma ta wiedze... Tak sie przyjelo, ze to jakis wielki znawca, a ja jakos tego przez kilka lat nie zauwazylem. To co on nie raz gada na temat Barcelony to jakies nieporozumienie. Dodatkowo totalnie bez emocji komentuje.

0

conastiantine16 - nic nie pisalem o twoim poziomie, kompleks?

Zle to napisalem - nie glupoty, a zaczales sie usprawiedliwiac, ale do bledy nigdy sie nie przyznales, a powinienes.

I Bojan gra 3 lata?? Ile tej gry bylo? To Busi i Pedro przez te 1/2 sezonu wiecej zagrali niz Bojan przez 3.

"ale ty jestes tylko mocny w gebie przy kompie... ale to tez pisalem, ze najmniejsze psy najglosniej szczekaja" -

To, ze mam swoje zdanie inne od wiekszosci, znaczy, ze jestem mocny w gebie? Cos ci sie chyba pomylilo bo to ty wyzywasz i piszesz co ty bys nie zrobil z jednym i drugim :)

0

baran25 - ma najlepszych, ale ci co komentuja hiszpanska sa tragiczni szczegolnie ten orlowski i ten drugi co mlaska po kazdym zdaniu.

0

Guardiola z Ibra*

0

constantine16 i sphinks - wy chyba nie wiecie ile Bojan ma lat. Jest jeszcze mlody i aby stac sie swiatowego formatu napastnikiem musi jak najwiecej grac! Guardiola o tym wie i juz niedlugo Bojan pokaze, ze warto bylo na niego stawiac, a umiejetnosci ma bardzo duze co pokazal w kilku ostatnich meczach poprzedniego sezonu.

I nie jest to moj idol bo takimi sa Eto'o i Iniesta, ale dostrzegam w nim olbrzymi talent, ktory niedlugo eksploduje.

A bedzie tak na pewno i znow constantine i sphinks beda pisac glupoty jak zaraz po odejsciu Ibry.

Aaaa i constantine jak Ibra mogl sie poklocic z Ibra? Przeciez Szwed twierdzil, ze w ogole nie rozmawiali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?