Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
solidFCB - ale sam wiesz, ze Barca troche rozni sie od innych klubow, technika jest tu najwazniejsza. Przeciez taki Valdes ma lepsza technike niz nie jeden klasy swiatowej stoper :P
0
Co do Mascherano strasznie boje sie, ze jest zbyt slaby technicznie. Czas pokaze.
0
Marjo_O - cos ci sie pomylilo, Toure juz u nas nie gra.
0
sylwestr - chyba cos ci sie pomylilo gosciu, jestem tu od kilku lat, wiec dlaczego po odejsciu Ibry mialoby mnie tu nie byc? Pomijajac fakt, ze bylem jest przeciwnikiem, a nie fanem ...
0
Mata?! Na pewno nie
0
Co do Realu to spokojnie oni muszą sie "zgrać" :D
0
que aprenguin - no dkladnie, pracowity i solidny, tak wiec mocny przecietniak. Nie pisze, ze jest zly, ale jego pokroju graczy jest sporo.
0
Zawodnik mocno przecietny lecz nie ma szans aby w tym okienku odszedl, zbyt waska kadra.
0
Zachowuje sie normalnie, tak wiec znow nie wiem skad to podniecenie.
0
No gra co prawda pozostawiala wiele do zyczenia, ale to poczatek sezonu. Teraz 2 tyg przerwy, wiec mysle ze forma przyjdzie za 3, 4 tygodnie.
0
Titi1419 - gów..
Co do urazow to na pewno nie sa grozne, ale nie warto bylo ryzykowac.
0
Alez ten Ibra jest smieszny, a nie dosc ze smieszny to falszywy.
0
damian.09 - na skrzydlo moze jeszcze wskoczyc Adrano, od biedy MAxwell(mam nadzieje, ze nie bedzie takiej sytuacji). Mamy takich uniwersalnych zawodnikow, ze damy rade.
0
Kuziu Milanista - nie, smiesznego zawodnika to wy zyskaliscie.
A i termin filozof chyba jest ci obcy :)
0
Za pozno te oceny bo juz nie pamietam kto jak zagral :P
0
weronisia - co ma zwyciestwo pucharow do masturbacji? Skoncz dziewczyno
0
"Guardiola jest filozofem, który zniszczył moje marzenie o grze dla Barcelony. Kiedy wchodziłem do pokoju, Guardiola wychodził. Nie wiem czy się mnie bał. Rozmawiając z nim, to on był tym, który miał zawsze jakiś problem. Nie wiem o co chodziło. Teraz jestem szczęśliwy, ponieważ przechodzę do Milanu. W piłce wszystko może się odmienić w ciągu 24 godzin. To koniec, którego chciał Guardiola" - bardzo ostro Szwed wypowiedział się na temat swojego byłego szkoleniowca już po finalizacji transferu."
Nic, tylko przyklasnąć Guardioli :D
0
moskal29 - ten jego wzrost do niczego sie nie przydal. Przypomne chcoiazby dwumecz z Interem.
0
poziom komentarzy ogolnie mi chodzi, nie twoich
0
damian.09 - piszesz, ze ironia... a po co to? Patrzac na twoj nick i poziom komentarzy ciezko sie zorientowac co jest ironia a co nie.
0
damian.09 - hmm, co mialem odpowiedziec?
Tak jak ty bez sensu napisales, ze Guardiola za rok odejdzie, tak ja tak samo o tobie.
0
Smutek - tak wiec caly sezon pisalem glupoty, ale mimo to mialem racje tak?
0
damian.09 - nie wiem, intuicja
0
Smutek - 2 razy byl pozytywny. Ocenialem go tak jak gral, glownie biorac pod uwage jego wplyw na gre ofensywna calej druzyny. Nie ten styl i dobrze ze Guardiola to zauwazyl.
0
damian.09 - nie bedzie tak, ale za to cebie tutaj nie bedzie.
0
Smutek - nieobiektywne? To co mowilem zawsze mialo pokrycie, przyznanie sie do bledu rpzez Guardiole to potwierdzenie.
0
titi1419 - pod jakim wzgledem stracimy? na pewno nie pod wzgledem sportowym, tutaj bardzo duzo zyskamy.
Wiem, ze jestes jego mega wielkim fanem, ale oczekuje obiektywnych wypowiedzi.
0
edek122 - kontrakt mial wazny przez jeszcze 3 albo 4 sezony, pensje rocznie pobieral 12mln.
0
Czekam jeszcze na test w stylu" to dzieki mnie Barcelona zdobyla mistrzostwo Hiszpanii i tak daleko zaszla w LM. Nie zdziwilbym sie wcale :)
0
szkoda, ze odchodzi, spoko ze do Sevilli.