0

solidFCB - ale sam wiesz, ze Barca troche rozni sie od innych klubow, technika jest tu najwazniejsza. Przeciez taki Valdes ma lepsza technike niz nie jeden klasy swiatowej stoper :P

0

Co do Mascherano strasznie boje sie, ze jest zbyt slaby technicznie. Czas pokaze.

0

Marjo_O - cos ci sie pomylilo, Toure juz u nas nie gra.

0

sylwestr - chyba cos ci sie pomylilo gosciu, jestem tu od kilku lat, wiec dlaczego po odejsciu Ibry mialoby mnie tu nie byc? Pomijajac fakt, ze bylem jest przeciwnikiem, a nie fanem ...

0

Mata?! Na pewno nie

0

Co do Realu to spokojnie oni muszą sie "zgrać" :D

0

que aprenguin - no dkladnie, pracowity i solidny, tak wiec mocny przecietniak. Nie pisze, ze jest zly, ale jego pokroju graczy jest sporo.

0

Zawodnik mocno przecietny lecz nie ma szans aby w tym okienku odszedl, zbyt waska kadra.

0

Zachowuje sie normalnie, tak wiec znow nie wiem skad to podniecenie.

0

No gra co prawda pozostawiala wiele do zyczenia, ale to poczatek sezonu. Teraz 2 tyg przerwy, wiec mysle ze forma przyjdzie za 3, 4 tygodnie.

0

Titi1419 - gów..

Co do urazow to na pewno nie sa grozne, ale nie warto bylo ryzykowac.

0

Alez ten Ibra jest smieszny, a nie dosc ze smieszny to falszywy.

0

damian.09 - na skrzydlo moze jeszcze wskoczyc Adrano, od biedy MAxwell(mam nadzieje, ze nie bedzie takiej sytuacji). Mamy takich uniwersalnych zawodnikow, ze damy rade.

0

Kuziu Milanista - nie, smiesznego zawodnika to wy zyskaliscie.

A i termin filozof chyba jest ci obcy :)

0

Za pozno te oceny bo juz nie pamietam kto jak zagral :P

0

weronisia - co ma zwyciestwo pucharow do masturbacji? Skoncz dziewczyno

0

"Guardiola jest filozofem, który zniszczył moje marzenie o grze dla Barcelony. Kiedy wchodziłem do pokoju, Guardiola wychodził. Nie wiem czy się mnie bał. Rozmawiając z nim, to on był tym, który miał zawsze jakiś problem. Nie wiem o co chodziło. Teraz jestem szczęśliwy, ponieważ przechodzę do Milanu. W piłce wszystko może się odmienić w ciągu 24 godzin. To koniec, którego chciał Guardiola" - bardzo ostro Szwed wypowiedział się na temat swojego byłego szkoleniowca już po finalizacji transferu."

Nic, tylko przyklasnąć Guardioli :D

0

moskal29 - ten jego wzrost do niczego sie nie przydal. Przypomne chcoiazby dwumecz z Interem.

0

poziom komentarzy ogolnie mi chodzi, nie twoich

0

damian.09 - piszesz, ze ironia... a po co to? Patrzac na twoj nick i poziom komentarzy ciezko sie zorientowac co jest ironia a co nie.

0

damian.09 - hmm, co mialem odpowiedziec?

Tak jak ty bez sensu napisales, ze Guardiola za rok odejdzie, tak ja tak samo o tobie.

0

Smutek - tak wiec caly sezon pisalem glupoty, ale mimo to mialem racje tak?

0

damian.09 - nie wiem, intuicja

0

Smutek - 2 razy byl pozytywny. Ocenialem go tak jak gral, glownie biorac pod uwage jego wplyw na gre ofensywna calej druzyny. Nie ten styl i dobrze ze Guardiola to zauwazyl.

0

damian.09 - nie bedzie tak, ale za to cebie tutaj nie bedzie.

0

Smutek - nieobiektywne? To co mowilem zawsze mialo pokrycie, przyznanie sie do bledu rpzez Guardiole to potwierdzenie.

0

titi1419 - pod jakim wzgledem stracimy? na pewno nie pod wzgledem sportowym, tutaj bardzo duzo zyskamy.

Wiem, ze jestes jego mega wielkim fanem, ale oczekuje obiektywnych wypowiedzi.

0

edek122 - kontrakt mial wazny przez jeszcze 3 albo 4 sezony, pensje rocznie pobieral 12mln.

0

Czekam jeszcze na test w stylu" to dzieki mnie Barcelona zdobyla mistrzostwo Hiszpanii i tak daleko zaszla w LM. Nie zdziwilbym sie wcale :)

0

szkoda, ze odchodzi, spoko ze do Sevilli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?