0

kacperfcb - nigdzie sie nie wybieram przez jeszcze kilkanascie lat, a moze kilkadziesiąt :P

0

Sir_Barti - nie zauwazylem ABidala... no dziwny ten sklad, zobaczymy jak to bedzie wygaldalo, ale nie widze Maxwella na srodku jak i na skrzydle :/

0

Sir Barti - zle napisany sklad jest, Jonathan nie bedzie gral na obronie, a Maxwell, chyba ze po raz kolejny Guardiola nas zaskoczy.

0

Na cyfrze+ nie ma meczu nie?

0

Poazegnanie z Camp Nou Ibry :)

0

sphinks - boki zrywac, ale w sumie szkoda ze to nie ja decyduje ;]

0

Biorac pod uwage, ze duzo meczow by siedzial na lawie dla mnie jest to zla informacja. Kto wie czy nie bedzie strzelal zadnych fochow, skoro teraz odmowil gry?

0

Mi sie takie zachowanie nie podoba...

0

olej30-12 - z tego co wiem to wiecej tam siedzial niz gral...

0

Ten mecz nie pokaze kto jest lepszy... to jest sparing.

0

cyganiak_25- to juz bylo pisane z tydzien temu.

0

caminero - skad wytrzasnales info o Demiczeliscie? Jezeli bylaby to prawda chyba zamknal bym sie w sobie :P

0

forzamilan - przestan gosciu, wiekszosc kibicow takze innych klubow nie szanuje np. Barcelony. Wystarczy wejsc na strone Arsenalu, realu.... i na minalu pewnie rowniez.

0

forzamilan - oczywiscie ze sozonowcy sa. byli sa i beda w kazdym klubie.

A pisanie, ze w Milanie graja sami "dziadkowie" to brak szacunku? Ja nie widze nic w tym zlego.

0

forzamilan - ale nie kieruj tej swojej wypowiedzi do wszystkich ok?

0

adan23 - nie wiem, ale boje sie ze z nim w skaldzie nie bylo by tej plynnosci. W rozgrywaniu pilki w Barcelonie kazdy bierze udzial i jak i obroncy tak def pomocnik musi byc duzo lepiej wyszkolony technicznie niz w Interze, Manu czy Chelsea.

Def pomocnik dla Barcy powinien byc o profilu Busquetsa czy Toure, ale czy Mascherano... watpie.

I zeby nie bylo komentarzy nic do niego nie mam bo walczakow bardzo cenie.

0

Jezeli Pep odmowil komentarza to wsyztsko jasne. Jakies negocjacje na cale szczescie sa.

0

kacperfcb - dokladnie skakalem, ale co ma piernik do wiatraka?

0

Majac do wyboru Ibre i Boriello wybieram tego 2.

0

Po meczu odjedzie razem z kolegami do Mediolanu :)

0

Nie, nie. W Barcelonie, ktora ma przez srednio 65% posiadania pilki kazdy musi byc bardzo dobrze wyszkolony technicznie. A do takich Mascherano raczej sie nie zalicza.

0

Ta, tak samo niby bylo z Fabregasem, tez ustalil kontrakt.

0

Johnson juz w rundzie wiosennej sobie niezle poczynal.

0

Same korzysci w razie jego odejscia.

Nie tzreba bedzie placic kosmicznego kontraktu. Nie bedzie blokowal miejsca Bojanowi. No i wreszcie nikt nie bedzie spowalnial akcji w ataku.

0

szymonst - nie, Mascherano co najwyzej bedzie mogl siie od Sergio uczyc.

gonzales - zadalem tylko pytanie bo piszesz kompletne bzdury.

0

gonzales - to ja sie ciebie pytam, nie masz pojecia a bezsensownie komentujesz.

0

Gonzales - co ma Mascherano do fabregasa?

0

szymonst - Busi to sie rozwijal, ale przy Toure. Teraz juz nie bedzie mial sie od kogo uczyc.

0

szymonst - majac w pamieci cene za jaka Barca sprzedala Toure to jest z 15mln za duzo.

0

constantine16 - po co ma Ibre wystawiac jak ma w lepszej dyspozycji, lepiej pasujacego do Barcelony Pedro? Po co robic z Villi nie potrezbnie skrzydlowego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?