Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kacperfcb - nigdzie sie nie wybieram przez jeszcze kilkanascie lat, a moze kilkadziesiąt :P
0
Sir_Barti - nie zauwazylem ABidala... no dziwny ten sklad, zobaczymy jak to bedzie wygaldalo, ale nie widze Maxwella na srodku jak i na skrzydle :/
0
Sir Barti - zle napisany sklad jest, Jonathan nie bedzie gral na obronie, a Maxwell, chyba ze po raz kolejny Guardiola nas zaskoczy.
0
Na cyfrze+ nie ma meczu nie?
0
Poazegnanie z Camp Nou Ibry :)
0
sphinks - boki zrywac, ale w sumie szkoda ze to nie ja decyduje ;]
0
Biorac pod uwage, ze duzo meczow by siedzial na lawie dla mnie jest to zla informacja. Kto wie czy nie bedzie strzelal zadnych fochow, skoro teraz odmowil gry?
0
Mi sie takie zachowanie nie podoba...
0
olej30-12 - z tego co wiem to wiecej tam siedzial niz gral...
0
Ten mecz nie pokaze kto jest lepszy... to jest sparing.
0
cyganiak_25- to juz bylo pisane z tydzien temu.
0
caminero - skad wytrzasnales info o Demiczeliscie? Jezeli bylaby to prawda chyba zamknal bym sie w sobie :P
0
forzamilan - przestan gosciu, wiekszosc kibicow takze innych klubow nie szanuje np. Barcelony. Wystarczy wejsc na strone Arsenalu, realu.... i na minalu pewnie rowniez.
0
forzamilan - oczywiscie ze sozonowcy sa. byli sa i beda w kazdym klubie.
A pisanie, ze w Milanie graja sami "dziadkowie" to brak szacunku? Ja nie widze nic w tym zlego.
0
forzamilan - ale nie kieruj tej swojej wypowiedzi do wszystkich ok?
0
adan23 - nie wiem, ale boje sie ze z nim w skaldzie nie bylo by tej plynnosci. W rozgrywaniu pilki w Barcelonie kazdy bierze udzial i jak i obroncy tak def pomocnik musi byc duzo lepiej wyszkolony technicznie niz w Interze, Manu czy Chelsea.
Def pomocnik dla Barcy powinien byc o profilu Busquetsa czy Toure, ale czy Mascherano... watpie.
I zeby nie bylo komentarzy nic do niego nie mam bo walczakow bardzo cenie.
0
Jezeli Pep odmowil komentarza to wsyztsko jasne. Jakies negocjacje na cale szczescie sa.
0
kacperfcb - dokladnie skakalem, ale co ma piernik do wiatraka?
0
Majac do wyboru Ibre i Boriello wybieram tego 2.
0
Po meczu odjedzie razem z kolegami do Mediolanu :)
0
Nie, nie. W Barcelonie, ktora ma przez srednio 65% posiadania pilki kazdy musi byc bardzo dobrze wyszkolony technicznie. A do takich Mascherano raczej sie nie zalicza.
0
Ta, tak samo niby bylo z Fabregasem, tez ustalil kontrakt.
0
Johnson juz w rundzie wiosennej sobie niezle poczynal.
0
Same korzysci w razie jego odejscia.
Nie tzreba bedzie placic kosmicznego kontraktu. Nie bedzie blokowal miejsca Bojanowi. No i wreszcie nikt nie bedzie spowalnial akcji w ataku.
0
szymonst - nie, Mascherano co najwyzej bedzie mogl siie od Sergio uczyc.
gonzales - zadalem tylko pytanie bo piszesz kompletne bzdury.
0
gonzales - to ja sie ciebie pytam, nie masz pojecia a bezsensownie komentujesz.
0
Gonzales - co ma Mascherano do fabregasa?
0
szymonst - Busi to sie rozwijal, ale przy Toure. Teraz juz nie bedzie mial sie od kogo uczyc.
0
szymonst - majac w pamieci cene za jaka Barca sprzedala Toure to jest z 15mln za duzo.
0
constantine16 - po co ma Ibre wystawiac jak ma w lepszej dyspozycji, lepiej pasujacego do Barcelony Pedro? Po co robic z Villi nie potrezbnie skrzydlowego?