Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lukninho - nie potrzebnie ta wypowiedz skierowalem do ciebie. Do wszystkich to mialo byc, ale swoja droga nnie rozumiem jak mozna Bojana uwazac za slabego.
0
kickit! - to, ze jest kibicem realu nie oznacza, ze ma kazdego pilkarza uwazac za Boga
0
24mln? Plotka, to musi byc plotka.
A jezeli to prawda to Barca powoli zacznie przypominac Manu i inne Intery.
kickit! - Iceman nie zajmuje sie ocenami wiec nie do niego to pytanie :P
0
lukninho - teraz Bojan slaby, a zaraz znow bedzie wielkie podniecenie, brak slow.
0
pawlo93 - ja juz go skreslilem przed jego 1 meczem w barwach blaugrana.
0
constantine16 - po prostu Guardiola chcial zwyciezyc, a z wolnym jak mucha w smole Ibrahimoviciem byloby duzo trudniej, nie oszukujmy sie.
0
Guardiola postawil po prostu na jakość.
0
najlepsze: brak Ibry, a co za tym idzie piekna gra w przodu.
0
Armandi - oczywiscie, ze wolalbym aby na jego miejscu byl chociazby Fabregas to logiczne. Czesto gra wrecz zalosnie, ale dzis na prawde mi sie podobal. Szczegolnie to, ze nie spowalnial akcji.
0
Pedro Villa Messi
I Pedro i VIlla pokazali dzis klase i oby zawsze tak bylo, widzielismy jak gra Barcelona jak oni sa na boisku, a jak z Ibra.
Nie moge sie doczekac kolejnego meczu i kolejnych akcji Iniesty z Villa :]
0
real808 - tesco lepsze.
0
Armandi - ale dzisiaj Keita zagral bardzo dobrze, wiaodmo nie jest to Iniesta, ale jak bedzie gral zawsze tak jak dzis to bedzie swietnie.
A Adriano nie jest srodkowym pomocnikiem z tego co wiem...
0
sevs - szczegolnie o 1 polowie, ale 2 tez swietna. A moze przesadzam, ale stesknilem sie za barcelonską grą :P
0
Byloby czyms niezyklym dla fanow pieknej, szybkiej i kombinacyjnej gry, gdyby Ibrahimovic odszedl z Barcelony.
0
Armandi - Keita? Bardzo dobre zawody, wreszcie zagral tak jak ma zawsze grac. kolejna twoja nie zbyt powazna wypowiedz.
0
Cos kapitalnego, gra Barcelony bez Ibry na placu to poezja.
A wspolpraca Iniesty z Villa....
0
DawidekFCB - pewnie wejdzie, ale jak zwykle nic dobrego z tego nie wyniknie.
0
Jin Sensei - najgorszy wariant to Ibra, na szczescie Pep z niego nie skorzystal.
Gielar00 - Bojan ma ogromny potencjal co pokazal w koncowce poprzedniego sezonu, tak wiec twoje pytanie jest kompletnie nie na miejscu.
0
A skad piekny pod warunkiem, ze Bojan bedzie ral na szpicy a nie Leo
0
czarna wolga - znow nie trafiles ze skladem.
0
Pedrito_ - co z tego ze Pique tak powiedzial? Co ma Pique do gadania? Mam ci przypomniec co pilkarze Barcelony mowili o przyjsciu fabregasa do Barcelony?
Taka jest prawda, ze jezeli jest jakakolwiek oferta za szweda to trzeba z niej skorzystac, za rok nikt juz tak hojny nie bedzie.
0
SKoro macie telefony to i macie internet w telefonach, trudno tak sprawdzic?
0
jak ktos sugeruje sie skladem wg Przegladu sportowego to zycze powodzenia.
Nikt nie wie jaki sklad bedzie, chyba wiemy jak Guardiola lubi zaskakiwac.
0
nikemercurial - dlaczego tak napisalem? Bys wiedzial jakbys czytal uwaznie wyztskie newsy, wiec nie osmieszaj sie.
0
Dla mnie zdecydowanie Forlan. Pilkarz kompletny, gdyby Messi byl tak obunozny jak on to bylby juz calkiem nie do zatrzymania.
0
Wczoraj w Liverpoolu kilku podstawowych zawodnikow nie wystawpilo, wiec to ze nie zagral nic nie znaczy.
Co do niego to wciaz trzymam sie swojego zdania, ze gdy on bedzie na boisku nie bedzie plynnosci z srodku pola.
0
Kkuivert160 - Bojan wczesniej zostal zawodnikiem 1 zespolu Barcelony... Zreszta Bojan to snajper nie skrzydlowy, wiec nie ma go co porownywac do Messiego czy Pedro.
0
MD - Barca nie jest zainteresowana Mascherano, na cale szczescie.
0
Tyle zmieni, ze w GD znow postawi autobus i tyle bedziemy widzieli pieknej pilki.
0
Sir Barti - a w czym Messi jest lepszy? Poziom podobny z tym, ze Ronaldinho gral bardziej widowiskowo i dlatego uwazam go za lepszego.