Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to teraz gosciu dowalil...
0
Armandi -
"Kiedyś to był wielki piłkarz, jednak jego charakter sprawił l, że teraz to już nie jest nawet piłkarz.."
A kim jest? Ksiedzem? Co za czlowiek...
0
Jezeli byl w formie byl najlepszy, lepszy niz Messi, C. Ronaldo itd...
0
Jak mozna krytykowac Laporte? Nikt nie jest idealny, a to pod jego prezydentura Barca zdobyla 6 pucharow, samo sie to wsyztsko nie zrobilo.
Ale zawsze tak jest, wiekszosc nie docenia Rijkaarda, Eto'o i wielu innych.
0
Swietny zawodnik z ogromnym talentem i juz z ogromnymi umiejetnsociami. Niech tylko Guardiola mu zaufa bo musi wiecej grac, aby wreszcie to pokazac.
0
"Transfer Ibry był błędem, jest za wolny, nie wychodzi mi na pozycję, oby go sprzedano"? Nikt z obecnej kadry tak nie powie."
Dlatego tez napisalem, ze nikt nic zlego nie powie. CHyba, ze Ibra rowniez na treningach nic nie robi, ale pod wodza Guardioli mysle, ze byloby to niemozliwe.
0
Sir Barti - Edmilson powiedzial glosno, ze w klubie sa "swiete krowy", o tym kazdy wiedzial. Ktos musial to glosno powiedziec bo bylo to widac golym okiem ogladajac mecze.
A co do Eto'o to sobie nie moge przypomniec...
0
constantine16 - no pauzuje juz pol roku, ale juz zaczlaem treningi biegowe.
Czy przesrane tez zalezy od stopnia skrecenia, ja mialem skrecenie + naderwanie wsyztskich wiezalel, na szczescie zadnego nie zerwalem.
A co do tematu to nigdy nie komentowalem wypowiedzi zarowno Ramosa, Higuaina, Raula, tak samo tego nie bede komentowal. Moze mowic co chce, a to ze uwaza lepsza kadre Barcelony od Realu nie uwazam za nic zlego.
0
maciek 22 - gosciu uspokoj sie, skad ty mozesz wiedziec jak mnie rodzice wychowali? Tym postem znow pokazales, jaki jestes glupiutki.
xavi1991 - niestety, albo masz takie samo zdanie jak inni i jestes szanowany, albo masz swoja wizje i jestes na kazdym kroku krytykowany.
0
constantine16 - tak, to ja.
0
carloss - nikt o nikim z druzyny nie powie zle, to normalne.
0
Jin sensei - w zadnym aspekcie nie przypomina Puyola, wiec co to za pomysl, ze ma z neigo wyrosnac nowy Puyol?
0
constantine16 - byl bardziej kompletny to na pewno, wg mnie to najlepsza alternatywa dla Barcelony, no ale coz, taka filozofia klubu ze sie stawia na wychowankow.
Busquets wydaje mi sie szybciej operuje pilka i to moim zdaniem zawazylo na tym, ze to on wygrywal w tamtym sezonie rywalizacje, oprocz tego ze jest oczywiscie wychowankiem.
0
unitedman - haha, a co on gral wtamtym sezonie? kompletna padaczke.
Co do Xaviego to wielki pilkarz, ale zlotej pilki za caloksztalt sie nie dostaje.
0
constantine16 - po co mu warunki jak radzi sobie znakomicie? Nie mozna miec wsyztskiego, cos za cos. W tym przypadku lepiej aby byl jak najlepiej wyszkolony technicznie niz mega zbudowany.
"co do statystyk... co z tego, ze ma najwiecej odbiorow, jego dobra gra wynika z dobrej gry calego zespolu, ktory gra pressingiem, w meczu z interem (tym pierwszym w fazie play off) przegral na calej lini srodek pola, a wlasnie wtedy bbyl potrzebny najbardziej"
A gdzie wtedy byl Ibra pytam sie?
0
Wychwalany na kazdym kroku, a narazie jakos nie zadziwia. To, ze ma talent to nie oznacza, ze trzeba robic z niego gwiazde bo nie wiadomo jak to sie wsyztsko potoczy.
0
A co za roznica ktory z canalow sport to pokaze? czy 1, czy 2, czy 3, co za roznica? No chyba ze chodzi komus o HD.
0
Maciek 22 - twoj komentarz to jedna wielka komedia, nie pozdrawiam
0
Pajo - no dobry zart Ibrahimovicia,. Takie lub podobne slowa on powiedzial.
0
no aj juz z toba cons skonczylem bo nie psizesz na temat.
adis - to nieprawda
0
Pedro - Villa - Messi
cos czuje, ze to bedzie atak nie do zatrzymania.
0
constantine16 - swoj poziom pokazujesz w kazdej swojej wypowiedzi.
"o jaaaa", "jeeeny" itp.
0
no i constantine karpik ladnie was podsumowal, tak wiec zamilczcie jezlei znow macie sie zaczac zalic.
0
Titi1419 - nikogo nie wyzywalem od gejow, zapytalem tylko czy jestes gejem. Oznajmienie, a zapytanie to chyba jednak roznica, nie uwazasz?
Do wsyztskich piszacych do mnie tylko rpzypomne, ze nie napisalem ze Ibra zagral targedie lecz nie na 7, tyle, nie wiem po co ta cala napinka.
0
Jin sensei - i nota poczatkowa to 5, nie 6
0
IBRAvsCR7 - nie bede teraz wypisywal, ale w poprzednim sezonie chociazby Messi za duzo lepsze mecze dostawal 7, wiec dlatego nie zgadzam sie z tym, ze Ibra zagral na siodemke
0
Titi1419 - nie udaje niewiniatka, nie pamietam, prosze przypomnij mi.
Nie mam problemu zwiazanego z obiektywizmem, jezeli w ogole mozna miec z tym problem.
0
Jin sensei - podejrzewam, ze tak, chyba zdarzy sie cud i zacznie szybciej myslec, biegac i grac tak jak powinien grac srodkowy napastnik w Barcelonie.
0
Armandi - nie napisalem ze zagral fatalnie, ale to, ze nie zaluzyl na 7.
0
constantine16 - nie chce mi sie szukac, ale czy to przypadkiem nie Ibra mowil, ze bez niego Inter by nie zdobyl mistrzostwa?
Tym czasem odszedl on, a Inter teraz gra, az milo.