0

Lepiej te kilkanascie milionow stracic i odnosic sukcesy...

0

Mowilem, ze bedzie Pedro - Villa - Messi, mowilem.

Wreszcie ogladanie meczu Barcelony bedzie sprawialo tylko i wylacznie przyjemnosc

0

Wreszcie nie bede musial ogladac tej gwiazdeczki :D

Marzenia sie spelniaja, teraz Barca moze wygrac wszystko, z nim w skladzie bylo to nie mozliwe!

BRAWO GUARDIOLA!

0

Teraz ma sie na kim wzorowac bo przyszedl Villa, a stylem dosc podobni. Mysle ze jeszcze ze 2 lata i to bedzie absolutna czolowka wsrod snajperow.

0

Jest, jest, jest! :D

0

lukinho - co do meczu Legii z Belchatowej to na 1 polowe nie mozesz narzekac, jak na nasza esktarklase na prawde dobry mecz.

Co do Atletico zawsze byli grozni, ale maja takie okresy w ktorych przegrywaja z najgorszymi i mam nadzieje, ze w tym sezonie sie to skonczy i bedzie walka do konca o mistrza wlacznie z Atletico.

0

nie moge juz :D "pilkarz typu Deco" daj spokoj, nie komentuj wiecej bo zal to czytac :/

Przy jego zarobkach 3 mln to... zreszta Czyhrynski zrobil to samo, ale nie bylo tak wielkiego podniecenia.

0

hahaha najtrudniej bedzie z panatinaikosem, ciekawe skad ty mozesz o tym wiedziec. Idz lepiej juz spac.

0

W ogole przemawia przez was zazdrosc, Trzeba sie pogodzic ze w zeszlym roku to Inter, a nie Barca wygrala LM, a co za tym idzie najlepsza forme prezentowali zawodnicy z Mediolanu i nie dziwne jest, ze zostali uznani za najlepszego bramkarza, obronce itd.

0

Kosmo - jezeli ty oceniasz prace Beniteza po 1 meczu to nie mam pytan

0

Armandi - dzisiaj caly inetr zagral slabo, a nazywanie Cambiasso niemotą jest dla mnie smieszne. Zreszta kiedy ty napisales normalny komentarz..

0

darthjaag - skoro sa tacy slabi to jakim cudem wygrali LM?

Co do nominacji to nie wiem czy oni tak naprawde byli najlepsi, ale byli jednymi z lepszych, dzisiaj slabszy dzien i tyle. 1 wpadka nie oznacza, ze sa slabi, nie badz smieszny

0

Bardzo kontrowersyjny ten karny... wg mnie nie bylo.

0

Atletico ma na prawde calkiem niezla pake i mam nadzieje, ze w tym sezonie beda zagrozeniem dla Realu jak i Barcelony aby ta liga stala sie bardziej atrakcyjna.

0

Szybciej bo juz sie niecierpliwie!

0

Niech idzie, swietny defensor a szkoda by sie marnowal na lawce. Ale ta cena faktycznie smieszna.

0

Walczak, takich sie ceni, ale czy nie zbyt slaby technicznie? Boje sie ze, nie bedzie plynnosci podan w srodku pola z nim w skladzie.

Mysle tez, ze w przypadku odejcia Ibry to Iniesta czaem bedzie wystepowal na skrzydle, Busi w jego miejsce, a Mascherano jak def pomocnik.

No ale ogolnie to znow zamienilismy lepszego na gorszego.

0

Jezeli komus zalezy to owszem nalezy sie 2 szansa, jemu nie zalezy.

constantine16 - hmmm, gdy Ibra gral slabo i tak go broniles jakimis wyszukanymi argumentami, wiec nie pisz ze jak gral slabo to pisales, ze gral slabo. Zreszta w ilu meczach nie gral slabo? 3, 4, 5?

0

Pajo - haha

Pep nie poradzil sobie z Ibra? Napisz o jaka sytuacje ci chodzi.

0

odejdzie, wszystko na to wskazuje :D

0

CarlesPuyol555 - doszedlem do "pepe" guardiola i dalej zdecydowalem sie nie czytac.

0

Xavi10200 - dzieki za poprawe humoru :D

0

No i znow meczow grupowych w Polsacie nie obejrzymy... ehh

0

Niech idzie, a Bojan se wezmie numer "9".

0

mackowskibarca1 - mistrz cietej riposty? Tym razem tym mnie rozwaliles. Slaba i zenujaca prowokacja. Marna proba podrobienia hanca.

0

Baros1990 - no nie wiem, Guardiola w trakcie poprzedniego sezonu spytany dlaczego to Busi a nie Toure gra odpowiedzial, ze Busi jest duzo lepszy taktycznie.

0

Odpisze ostatni raz.

Nie bede dyskutowal o nizym, a dyskusja z toba o tym jest.

Pieszesz totalne bzdury, ktorych sam nie rozumiesz.

BEZ ODBIORU!

0

haha, dobra koncze bo to wyglada jakbym dyskutowal ze sciana. Wiecej sie z toba w "dyskusje" nie wdaje. Tak wiec badz tak laskaw i nie pisz do mnie.

0

twoje 2 ostatnie wiadomosci sa tak zenujace, ze szkoda gadac.

Dokonczylem, a teraz czekam.

0

Piszesz totalne bzdury, z ktorych teraz nie umiesz sie wytlumaczyc.

slowo "lol" moze i pisza dzieci na onecie, nie wiem, ale wiem ze wiesz co to slowo oznacza.

A czy ma byc titi1914, czy titi1419 malo mnie ochodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?