0

Nie bylo rozgrywajacego po za Xavim i Iniesta, ale Toure byl i z ta rola rowniez sobie niezle radzil.

0

damiansport2 - nom, poprzedni sezon byl jednym z najgorszych w historii klubu. hanba

0

Na temat Ibry juz nie chce mi sie dyskutowac, napisalem dlaczego wg mnie zagral slabo.

Co do Bojana zgadzam sie, zagral rowniez slabo, tyle tylko, ze to nie jest skrzydlowy i zawsze bede to podkreslal. On sie najlepiej czuje na szpicy co wiele razy udowadnial.

0

constantine16 - nie zagral dobrze, zagral co naujwyzej przecietnie. Jezeli to byl dla ciebie dobry mecz, no to ja nie wiem...

0

Adriano powinien za tydzien wystapic na lewej obronie, zna navasa jak malo kto, co pokazal wczoraj.

0

Stanol38 - ty sie dobrze czujesz?

0

Sir Barti - hmm, a Malouda na jakiej pozycji gra? Lewy pomocnik/srzydlowy.

constantine - zawsze powtarzalem, ze oceniam jego gre w barcelonie. Nie obchodzi mnie Inter i Juve. W Barcelonie gra jak drewniak, nie pasuje do tego stylu i tyle8. Wlacz sobie gole z Eto'o(nie o gole mi chodzi, a o akcje jakie robili) albo poczekaj i zobaczysz co bedzie wyprawial Villa.

0

kosmos91 - zle gral, owszem asysta dobra, ale tylko asysta. Nie widzialem zadnej indywidualnej akcji zakonczonej strzalem czy dosrodkowaniem. Taki skrzydlowy moze byc w Interze, Chelsea, czy ManU ale nie w Barcelonie. Ja licze na efektownie akcje, a takich Maxwell nam zapewnic nie moze.

0

vanqued - strzelil bramke, raz fajnie podal na skrzydlo do Bojana - to wsyztsko. Kilka razy w swoi,m stylu stracil beznadziejnie pilke, no ja od goscia kupionego za 70mln wymagam 100razy lepszej gry.

Zreszta, zobaczycie co sie bedzie dzialo jak VIlla bedzie gral na szpicy ;]

0

zmienil*

0

leito - zapewne zmienic swoj ulubiony klub po sukcesach Interu :)

0

Sir Barti - rowniez jestem zwolennikiem mlodych wychowankow, ale rozgrywajacy to najwazniejsza pozycja. Thiago i Jonathan widac, ze maja nie maly potencjal, ale za nim stana sie wartosciowymi zawodnikami troche czasu minie, tak wiec mysle ze to doswiadczenie moga spokojnie nabywac w 2 druzynie, oczywiscie grajac nie raz w 1 z klubami z dolnej polki bo jak narazie nie widze ich w jakims wazniejszym meczu.

Chociaz tez inaczej moga grac jak beda na boisku Villa, Xavi, Busauqets, Pique itp...

0

No mi sie sklad nie podobal, szczegolnie Maxwell na skrzydle. On powinien zagrac na lewej obronie(lub Adriano), a Abidal przesuniety do srodka obrony. Wiem, ze gdy juz tam zagral to zagral slabo, ale takie zmienianie pozycji w trakcie meczu tylko dekoncetruje jezlei chodzi o obrone.

Na skrzydle powinien wystapic Jeffren i mysle, ze byloby lepiej.

Oczywiscie nie krytykuje Guardioli tylko ja bym tak widzial skald na dzisiejszy mecz :p

0

Sir Barti - Toure czasem gral jako ten glowny rozgrywajacy jak nie bylo Xaviego i Iniesty. Czyli w tym sezonie to iejsce zajmie Keita? Bo ja go w tej roli nie widze

0

sebekbarca - to, ze ma inne zdanie to nie znaczy ze jest sezonowcem, ogarnij sie

0

I tak najlepszy byl dzis upadek Palopa po "uderzeniu" Alvesa :D

0

Nie rozumiem kilku decyzji Guardioli. Po 1 Maxwell na skrzydle - kompletnie nieporozumienie, kolejny raz nic nie pokazal, kompletnie nic. To jest obronca nie skrzydlowy.

Po 2 nie rozumiem jak Bojan moze grac na skrzydle, a Messi na srodku ataku? Jeden i 2 traci bardzo duzo.

W srodku pola tez slabiutko dzis. Dos Santos w ogole nie kreowal gdy pozbywajac sie pilki jak najszybciej. Wiem, ze potrzebuje jeszcze czasu i ogrania, dlatego tez twierdze, ze ta pozycja wymaga wzmocnienia.

W razie kontuzji Xaviego i Iniesty nasz srodek nie bedzie istnial, chyba ze Guardiola cofnie Messiego, ale to tez nie jest rozgrywajacy.

Ogolnie to mlodym potrzeba wiecej odwagi.

0

Olo_17 - skad wiesz?

0

lukinho - tak lecialy, ktorys z meczow Barcy w LM ogladalem na niemieckim chyba.

0

lukinho - meczow Milanow tak szczegolowo nigdy nie ogladalem, ale ostatnio powtarzali mecz z Interem i Pirlo zagral calkiem niezle, wiec nie gadaj ze caly sezon gral padake

0

No Hart kapitalnie dzisiaj. Toure zapewnial tam spokoj, ale jakiegos wielkiego meczu nie zagral.

Ogolnieto sie zawiodlem na City, Tottenham mial zdecydowana przewage i gdyby nie kapitalna dyspozycja Harta zdobyliby 3 pkty.

Ta obrona strzalu Asoou-Ekoto fantastyczna.

0

Olo_17 - ja prawde pisze o nim od roku.

0

TheMusli

Adriano Bojan Messi :)

0

janek_centrum - zlatan odejdzie albo teraz albo za rok, a zaden Lukaku nie bedzie potrzebny. Bojan i Rochina to beda nasi snajperzy.

0

kavulo - a ile zarabiasz, skoro piszesz "ten milion"?:P

0

fanthomas - Eto'o chcial wiecej zarabiac, co bylo spokojnie bardziej oplacalne niz wydawanie kosmicznej sumy za szweda + jego zarobki.

Toure chcial wiecej grac, tez na jego miejscu czul bym sie zle siedzac na lawce i widzac jak w 1 skladzie biega Keita.

Zanych zalow nie wylewam, pisze to co sadze, a co do wieku to sie pomyliles.

0

No pozbycie sie takiego zawodnika to czysta glupota, no ale coz.

Juz jestem przyzwyczajony do takich bezsensownych transakcji, jak np. z Eto'o.

Toure i Eto'o najlepsi na swoich pozycjach, a my jednak sie ich pozbylismy. To tez pokazuje jak silna mamy druzyne.

0

czarna wolga - w 100% sie zgadzam, zreszta pisalem to nie raz.

0

szymonst - moze i lepszy, ale mysle ze powtorzylaby sie historia ze zlatanem. Moim zdaniem nie jest stworzony do hiszpanskiej pilki.

0

pucharowego*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?