Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bylo rozgrywajacego po za Xavim i Iniesta, ale Toure byl i z ta rola rowniez sobie niezle radzil.
0
damiansport2 - nom, poprzedni sezon byl jednym z najgorszych w historii klubu. hanba
0
Na temat Ibry juz nie chce mi sie dyskutowac, napisalem dlaczego wg mnie zagral slabo.
Co do Bojana zgadzam sie, zagral rowniez slabo, tyle tylko, ze to nie jest skrzydlowy i zawsze bede to podkreslal. On sie najlepiej czuje na szpicy co wiele razy udowadnial.
0
constantine16 - nie zagral dobrze, zagral co naujwyzej przecietnie. Jezeli to byl dla ciebie dobry mecz, no to ja nie wiem...
0
Adriano powinien za tydzien wystapic na lewej obronie, zna navasa jak malo kto, co pokazal wczoraj.
0
Stanol38 - ty sie dobrze czujesz?
0
Sir Barti - hmm, a Malouda na jakiej pozycji gra? Lewy pomocnik/srzydlowy.
constantine - zawsze powtarzalem, ze oceniam jego gre w barcelonie. Nie obchodzi mnie Inter i Juve. W Barcelonie gra jak drewniak, nie pasuje do tego stylu i tyle8. Wlacz sobie gole z Eto'o(nie o gole mi chodzi, a o akcje jakie robili) albo poczekaj i zobaczysz co bedzie wyprawial Villa.
0
kosmos91 - zle gral, owszem asysta dobra, ale tylko asysta. Nie widzialem zadnej indywidualnej akcji zakonczonej strzalem czy dosrodkowaniem. Taki skrzydlowy moze byc w Interze, Chelsea, czy ManU ale nie w Barcelonie. Ja licze na efektownie akcje, a takich Maxwell nam zapewnic nie moze.
0
vanqued - strzelil bramke, raz fajnie podal na skrzydlo do Bojana - to wsyztsko. Kilka razy w swoi,m stylu stracil beznadziejnie pilke, no ja od goscia kupionego za 70mln wymagam 100razy lepszej gry.
Zreszta, zobaczycie co sie bedzie dzialo jak VIlla bedzie gral na szpicy ;]
0
zmienil*
0
leito - zapewne zmienic swoj ulubiony klub po sukcesach Interu :)
0
Sir Barti - rowniez jestem zwolennikiem mlodych wychowankow, ale rozgrywajacy to najwazniejsza pozycja. Thiago i Jonathan widac, ze maja nie maly potencjal, ale za nim stana sie wartosciowymi zawodnikami troche czasu minie, tak wiec mysle ze to doswiadczenie moga spokojnie nabywac w 2 druzynie, oczywiscie grajac nie raz w 1 z klubami z dolnej polki bo jak narazie nie widze ich w jakims wazniejszym meczu.
Chociaz tez inaczej moga grac jak beda na boisku Villa, Xavi, Busauqets, Pique itp...
0
No mi sie sklad nie podobal, szczegolnie Maxwell na skrzydle. On powinien zagrac na lewej obronie(lub Adriano), a Abidal przesuniety do srodka obrony. Wiem, ze gdy juz tam zagral to zagral slabo, ale takie zmienianie pozycji w trakcie meczu tylko dekoncetruje jezlei chodzi o obrone.
Na skrzydle powinien wystapic Jeffren i mysle, ze byloby lepiej.
Oczywiscie nie krytykuje Guardioli tylko ja bym tak widzial skald na dzisiejszy mecz :p
0
Sir Barti - Toure czasem gral jako ten glowny rozgrywajacy jak nie bylo Xaviego i Iniesty. Czyli w tym sezonie to iejsce zajmie Keita? Bo ja go w tej roli nie widze
0
sebekbarca - to, ze ma inne zdanie to nie znaczy ze jest sezonowcem, ogarnij sie
0
I tak najlepszy byl dzis upadek Palopa po "uderzeniu" Alvesa :D
0
Nie rozumiem kilku decyzji Guardioli. Po 1 Maxwell na skrzydle - kompletnie nieporozumienie, kolejny raz nic nie pokazal, kompletnie nic. To jest obronca nie skrzydlowy.
Po 2 nie rozumiem jak Bojan moze grac na skrzydle, a Messi na srodku ataku? Jeden i 2 traci bardzo duzo.
W srodku pola tez slabiutko dzis. Dos Santos w ogole nie kreowal gdy pozbywajac sie pilki jak najszybciej. Wiem, ze potrzebuje jeszcze czasu i ogrania, dlatego tez twierdze, ze ta pozycja wymaga wzmocnienia.
W razie kontuzji Xaviego i Iniesty nasz srodek nie bedzie istnial, chyba ze Guardiola cofnie Messiego, ale to tez nie jest rozgrywajacy.
Ogolnie to mlodym potrzeba wiecej odwagi.
0
Olo_17 - skad wiesz?
0
lukinho - tak lecialy, ktorys z meczow Barcy w LM ogladalem na niemieckim chyba.
0
lukinho - meczow Milanow tak szczegolowo nigdy nie ogladalem, ale ostatnio powtarzali mecz z Interem i Pirlo zagral calkiem niezle, wiec nie gadaj ze caly sezon gral padake
0
No Hart kapitalnie dzisiaj. Toure zapewnial tam spokoj, ale jakiegos wielkiego meczu nie zagral.
Ogolnieto sie zawiodlem na City, Tottenham mial zdecydowana przewage i gdyby nie kapitalna dyspozycja Harta zdobyliby 3 pkty.
Ta obrona strzalu Asoou-Ekoto fantastyczna.
0
Olo_17 - ja prawde pisze o nim od roku.
0
TheMusli
Adriano Bojan Messi :)
0
janek_centrum - zlatan odejdzie albo teraz albo za rok, a zaden Lukaku nie bedzie potrzebny. Bojan i Rochina to beda nasi snajperzy.
0
kavulo - a ile zarabiasz, skoro piszesz "ten milion"?:P
0
fanthomas - Eto'o chcial wiecej zarabiac, co bylo spokojnie bardziej oplacalne niz wydawanie kosmicznej sumy za szweda + jego zarobki.
Toure chcial wiecej grac, tez na jego miejscu czul bym sie zle siedzac na lawce i widzac jak w 1 skladzie biega Keita.
Zanych zalow nie wylewam, pisze to co sadze, a co do wieku to sie pomyliles.
0
No pozbycie sie takiego zawodnika to czysta glupota, no ale coz.
Juz jestem przyzwyczajony do takich bezsensownych transakcji, jak np. z Eto'o.
Toure i Eto'o najlepsi na swoich pozycjach, a my jednak sie ich pozbylismy. To tez pokazuje jak silna mamy druzyne.
0
czarna wolga - w 100% sie zgadzam, zreszta pisalem to nie raz.
0
szymonst - moze i lepszy, ale mysle ze powtorzylaby sie historia ze zlatanem. Moim zdaniem nie jest stworzony do hiszpanskiej pilki.
0
pucharowego*