Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arteta albo Gourcuff albo pelne zaufenie Dos Santosowi i Thiago.
0
Sprzedac go w koncu! Po tym sezonie juz takich ofert nie bedzie..
0
Rosell mial to wszytsko wyciszyc, a ja poprawy nie widze.
0
Wesol03 - a co mial powiedziec, ze kocha Barcelone i zawsze marzyl, zeby w niej zagrac? Latwo ci komentowac.
0
Olo_17 - najbardziej boli mnie to, ze nie widze w ogole jakiegos zaangazowania. Wiadomo technicznie jestesmy slabi, no ale jezeli sie jest w czyms slabym trzeba to nadrobic czyms innym, w tym przypadku walka i zaangazowaniem. A ja tego w ogole nie widze, a wystarczy sobie nawet przypomniec Lech za czasow Smudy, co ich charakteryzowalo w p Uefa? wlasnie nieustepliwosc i walka do samego konca. Jeynym klubem, ktory nie przyniosl nam w tym roku wstydu jest Jagielonia i brawo dla Probierza.
0
Jaro88 - oczywiscie, ze moga, ale mam nadzieje ze jak juz sie na to zdecyduja, to cala paka.
0
oczekiwalem, ze w koncu cos sie ruszy bo brakuje mi polskich druzyn w dalszych fazach europejskich pucharow. pamietne mecze Groclina, Wisly... piekne chwile
0
sexibarca - po co komentujesz jak nie przeczytales calego newsa?
0
nie na temat:
Wisla rpzegrywa do przerwy 3-0... ehh
0
edek1992 - [źródło: Sport]
0
FCbarcelona9077 - nie jestes na czasie
0
A z kim mial trenowac z Benfiką?
0
Gieral00 - pewnie plotka, aczkolwiek gdyby to byla prawda byloby kapitalnie.
0
VanherlaLiga - to nie 1 raz, w tamtym sezonie tez zdarzylo mu sie dryblowac. Na pewno pozytywna postac ktorej nie da sie nie lubic. Ahh ten sprint po golu Iniesty :D
0
Pamietny karny obroniony przez Pinto i jaka reakcja ludzi? Valdes na lawe, a Pinto do 1 skladu bo obronil karnego.
Teraz 1 blad i jaka reakcja? Sprzedaz
No na prawde brak slow.
0
roniefan - zagral tak jak zawsze, czyli wiadomo jak.
0
Kapitalny drybling szweda.
0
m_o_z - ta, a fani Ibry zaraz bede sie tak podniecac jakby co najmniej strzelil gola w finale LM :)
0
betrayed - dzieki, ale co jakis czas mam scinke;/
0
constantine16 - nie dyskutowales? a co robiles? Wiem, ze strugasz bohatera, ale to ty zaczynasz do mnie pisac :)
Znam sie na pilce i pisze sensowne rzeczy. Za to ty wiekszosc swoich wypowiedzi w moim kierunku piszesz totalnie bez sensu. Najpierw, ze mi sie w zyciu nie powodzi, ze jestem slaby z polskiego i z matmy i teraz, ze sie nie znam na pilce. Nie wiem czego przyczyna sa takie teksty, ale mysle, ze to raczej ty masz jakies problemy, ze zamaist na tematy pilkarskie wypisujesz takie rzeczy.
0
mozna jakis dzialajacy link prosic?
0
constantine16 - szczerze? nie mam juz ochoty z toba dyskutowac, ty fanatyku ibrahimovicia. Wiec z laski swojej staraj sie do mnie nie pisac.
0
Armadi - czyli jestes parapetem? Przykro mi.
sphinks, janek_centrum, constantine16 -- rowniez was goraco pozdrawiam.
0
i oby z tego powodu nie wystapil w superpucharze.
0
constantine16 - a ja ciebie nie rozumiem. Co ty masz z tym, ze w zyciu mi sie nie uklada? Jasnowidzem jestes czy jak? Czyli jak mi sie uklada to mam kazdego pilkarza anzywac geniuszem?
Zreszta nie skrytykowalem go tutaj, napisalem ze po prostu w niego nie wierze, nie wierzylem od poczatku(nie znaczy, ze mu nie kibicowalem) i dalej nie wierze. Powtarzam po raz 100 - nie ten profil pilkarza.
A w tym sezonie owszem, wole zeby gral slabo(inaczej i tak nie bedzie gral) i zeby wystepowal Villa i Bojan, a to wszystko dla tego, ze chce ogladac Barcelone grajaca z polotem i ktora odnosi zwyciestwa.
No i jak ty porownujesz chamskie zachowania Ibry do jednego wybryku Villi, ktory zostal wczesniej celowo nadepniety na stope(bo chyba o ta sytuacje ci chodzi) to ja nie mam wiecej pytan.
0
A ja nie wierze w Ibre, a wierze w Barcelone.
0
Arteta to na pewno duzo lepsza opcja niz Ozil. Zaliczyl swietny sezon w Evertonie. DO tego wychowanek, wiec nie mialby wiekszych problemow z zaklimatyzowaniem sie, a Ozil na pewno tak.
W razie niepowodzenia transferu Cesca Arteta to zaraz po Gourcuffie najlepsza opcja.
0
santana10 - cules to z tego co wiem liczba mnoga. Wiec jak co to Cule.
0
mialem nadzieje ze bede mial okazje jeszcze go nie raz zobaczyc w akcji, niestety nie...
0
DInaczClue - wroci, ale nie do KLUBU jako pilkarz! Zacznij w koncu myslec