0

Arteta albo Gourcuff albo pelne zaufenie Dos Santosowi i Thiago.

0

Sprzedac go w koncu! Po tym sezonie juz takich ofert nie bedzie..

0

Rosell mial to wszytsko wyciszyc, a ja poprawy nie widze.

0

Wesol03 - a co mial powiedziec, ze kocha Barcelone i zawsze marzyl, zeby w niej zagrac? Latwo ci komentowac.

0

Olo_17 - najbardziej boli mnie to, ze nie widze w ogole jakiegos zaangazowania. Wiadomo technicznie jestesmy slabi, no ale jezeli sie jest w czyms slabym trzeba to nadrobic czyms innym, w tym przypadku walka i zaangazowaniem. A ja tego w ogole nie widze, a wystarczy sobie nawet przypomniec Lech za czasow Smudy, co ich charakteryzowalo w p Uefa? wlasnie nieustepliwosc i walka do samego konca. Jeynym klubem, ktory nie przyniosl nam w tym roku wstydu jest Jagielonia i brawo dla Probierza.

0

Jaro88 - oczywiscie, ze moga, ale mam nadzieje ze jak juz sie na to zdecyduja, to cala paka.

0

oczekiwalem, ze w koncu cos sie ruszy bo brakuje mi polskich druzyn w dalszych fazach europejskich pucharow. pamietne mecze Groclina, Wisly... piekne chwile

0

sexibarca - po co komentujesz jak nie przeczytales calego newsa?

0

nie na temat:

Wisla rpzegrywa do przerwy 3-0... ehh

0

edek1992 - [źródło: Sport]

0

FCbarcelona9077 - nie jestes na czasie

0

A z kim mial trenowac z Benfiką?

0

Gieral00 - pewnie plotka, aczkolwiek gdyby to byla prawda byloby kapitalnie.

0

VanherlaLiga - to nie 1 raz, w tamtym sezonie tez zdarzylo mu sie dryblowac. Na pewno pozytywna postac ktorej nie da sie nie lubic. Ahh ten sprint po golu Iniesty :D

0

Pamietny karny obroniony przez Pinto i jaka reakcja ludzi? Valdes na lawe, a Pinto do 1 skladu bo obronil karnego.

Teraz 1 blad i jaka reakcja? Sprzedaz

No na prawde brak slow.

0

roniefan - zagral tak jak zawsze, czyli wiadomo jak.

0

Kapitalny drybling szweda.

0

m_o_z - ta, a fani Ibry zaraz bede sie tak podniecac jakby co najmniej strzelil gola w finale LM :)

0

betrayed - dzieki, ale co jakis czas mam scinke;/

0

constantine16 - nie dyskutowales? a co robiles? Wiem, ze strugasz bohatera, ale to ty zaczynasz do mnie pisac :)

Znam sie na pilce i pisze sensowne rzeczy. Za to ty wiekszosc swoich wypowiedzi w moim kierunku piszesz totalnie bez sensu. Najpierw, ze mi sie w zyciu nie powodzi, ze jestem slaby z polskiego i z matmy i teraz, ze sie nie znam na pilce. Nie wiem czego przyczyna sa takie teksty, ale mysle, ze to raczej ty masz jakies problemy, ze zamaist na tematy pilkarskie wypisujesz takie rzeczy.

0

mozna jakis dzialajacy link prosic?

0

constantine16 - szczerze? nie mam juz ochoty z toba dyskutowac, ty fanatyku ibrahimovicia. Wiec z laski swojej staraj sie do mnie nie pisac.

0

Armadi - czyli jestes parapetem? Przykro mi.

sphinks, janek_centrum, constantine16 -- rowniez was goraco pozdrawiam.

0

i oby z tego powodu nie wystapil w superpucharze.

0

constantine16 - a ja ciebie nie rozumiem. Co ty masz z tym, ze w zyciu mi sie nie uklada? Jasnowidzem jestes czy jak? Czyli jak mi sie uklada to mam kazdego pilkarza anzywac geniuszem?

Zreszta nie skrytykowalem go tutaj, napisalem ze po prostu w niego nie wierze, nie wierzylem od poczatku(nie znaczy, ze mu nie kibicowalem) i dalej nie wierze. Powtarzam po raz 100 - nie ten profil pilkarza.

A w tym sezonie owszem, wole zeby gral slabo(inaczej i tak nie bedzie gral) i zeby wystepowal Villa i Bojan, a to wszystko dla tego, ze chce ogladac Barcelone grajaca z polotem i ktora odnosi zwyciestwa.

No i jak ty porownujesz chamskie zachowania Ibry do jednego wybryku Villi, ktory zostal wczesniej celowo nadepniety na stope(bo chyba o ta sytuacje ci chodzi) to ja nie mam wiecej pytan.

0

A ja nie wierze w Ibre, a wierze w Barcelone.

0

Arteta to na pewno duzo lepsza opcja niz Ozil. Zaliczyl swietny sezon w Evertonie. DO tego wychowanek, wiec nie mialby wiekszych problemow z zaklimatyzowaniem sie, a Ozil na pewno tak.

W razie niepowodzenia transferu Cesca Arteta to zaraz po Gourcuffie najlepsza opcja.

0

santana10 - cules to z tego co wiem liczba mnoga. Wiec jak co to Cule.

0

mialem nadzieje ze bede mial okazje jeszcze go nie raz zobaczyc w akcji, niestety nie...

0

DInaczClue - wroci, ale nie do KLUBU jako pilkarz! Zacznij w koncu myslec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?