Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SAgna skrzydlowy :D rozwalasz mnie gosciu
0
Kurinhooo89 - Barcelona bez Xaviego z 2 napastnikami? DObrze sie czujesz?
0
bexley - jeszzce mi sie podoba Alex Song Bilong z Arsenalu
0
lizu - dlaczego nie? Niech sie rozwija i gra skoro w Barcelonie w niego specjalnie nie wierzono.
0
rafalx160 - ta, od razu Vieire wezmy
0
oj Didon Didon zobaczymy jak cos gorszego cie spotka, to odnosnie twojego pkt 1 ;]
0
popieram oczywiscie gczoo77.
Tak w ogole wie ktos moze ile Ibra strzelil bramek glowa we wsyztskich rozgrywkach w Barcelonie? Bo po to byl sprowadzony, a teraz na szybko pamietam chyba tylko 1 gol glowa.
0
Do Arsenalu niech idzie, Wenger stawia na mlodych wiec mialby szanse sie rozwinac, biorac tez pod uwage to ze Arsenal poodbnie gra do Barcelony
0
Widac, ze Guardiola wie, ze popelnil blad, inaczej by tak nie mowil :]
Zostanie bo kto niby ma pokryc jego gigantyczna pensje?
Bojan, Pedro beda cierpiec niestety.
0
papa1yek - Messi dostal od Guardioli wolna reke, wiec nie wiaodmo kiedy wroci.
0
Eto'o zawsze byl niedoceniany, a szkoda.
qwerty123 - nie ma takiej opcji zebym sie myli.
0
Olo_17 - po co ty gosciu wymieniasz wsor takich zawodnikow Muniese? To jest jeszcze mlodzieniec i nie ma szans zeby w tym sezonie zagral w jakims meczu, chyba ze koniec sezonu gdy Barca bedzie miala zapewnione mistrzostwo.
0
Dobra panowie, piszcie sobie co chcecie ale po sezonie bedziecie musieli mi przyznac racje, ale jak was znam bedziecie mi kazali dac mu jeszcze jedna szanse bo mial zbyt czasu na zaaklimatyzowanie sie.
0
vanqued - nie to, wy w wiekszosci jestescie w niego zapatrzeni jak w swiety obrazek. Co mam go chwalic i cieszyc sie ze gra w Barcelonie? Tak jak pisalem, na takie cos trzeba sobie zasluzyc, a Ibra zachowuje sie jak sie zachowuje i na szacunek nie zasluguje, skoro on nas kibicow nie szanuje.
0
glistek - ja nie musze, wystarczy zeby popatrzyl na Ville czy Eto'o.
SKoro gosciu pisze, ze dzieki Ibrahimoviciowi wygralismy liga to tak samo przez niego odpadlismy z LM.
vanqued "pyrzo_ na temat Zlatana tzn. że albo jesteś bardzo głupi, albo bardzo pracowity i będziesz w stanie mi pomóc.."
Co masz przez to na mysli?;p
0
A pomyslec, ze jeszcze 2 lata temu nie byl nawet nominowany do zlotej pilki czy innych tego typu nagrod.
0
"Podsumowując, bez Ibry nie byłoby mistrzostwa. I gdybanie czy Bojan, Jeffren czy ktokolwiek inny na jego miejscu strzeliłby więcej bramek jest niedorzeczne bo nie da się tego sprawdzić. Nie wiem czemu tyle osób tak źle życzy Zlatanowi. To w końcu nasz zawodnik!"
Skoro tak, to co powiesz o LM? Odpadniecie Barcelony byla tylko i wylacznie jego wina.
Ja zle mu nie zycze, ale znam jego mozliwosci. Tak to "nasz" zawodnik ale przez swoje gwiazdrostwo stracil kompletnie u mnie szacunek i dalej twierdze ze w Barcelonie sa potrzebni normalni, pracowici zawodnicy, a nie gwiazdeczki.
Dla mnie to jest smieszne, ze mlody Pedro grajacy praktycznie 1 sezon w Barcelonie strzelil podobna liczbe bramek jak zawodnik kupiony za 70mln.
Najgorszy transfer od kiedy kibicuje FCB, nie chodzi o same przecietne umiejetnosci, ale przede wszystkim o pieniadze wydane na niego.
0
nie chwalcie tego Rosella jeszcze, nic nie zrobil a juz goza Boga uwazacie.
Dla porownania sytuacji z Adriano - Maxwell, bylo to samo, czyli bez mediow. Chyba ze mam skleroze
0
szymonst - Mertesacker? Zartujesz nie?
0
janek_centrum - dziwne ogolnie te twoje wszystkie propozycje zawodnikow, no moze pomijajac filipe
0
robertinho mam prosbe, moglbys mi podac szerokosc jak i dlugosc rozmiaru M i L? bo sie nie moge zdecydowac. z gory dzieki
0
Armani - Villa za slaby na LM, a Ibra sie nadaje? haha gosciu nie zartuj. Ibra pokazywal swoja klase w LM grajac z Interze jak i w Barcelonie.
Zwykla gwiazdeczka ktorej sie poprzewracalo, ale co sie dziwic skoro dostaje taki kontrakt.
I krew mnie zalewa jak sobie pomysle, ze on wiecej zarabia niz taki Xavi czy Iniesta, niepowazna sprawa
0
Armandi - niestety sie mylisz. VIlla od kiedy pamietam prezentuje bardzo wysoki, rowny poziom strzelajac kilkanascie bramek w sezonie. I nie musze tutaj nic wiecej pisac, kto go widzial w akcji wie ze idealnie pasuje do Barcelony i przyniesie nam wiele radosci podobnie jak Eto'o.
0
jin Sensej - po to sie placi za zawodnika 70mln aby gral we wsyztskich meczach, albo w przynajmniej wiekszosci na wysokim poziomie.
Gracz za ktorego zaplacilo sie tyle kasy powinien robic wszystko, aby udowodnic ze bylo warto.
Mial mase slabiutkich meczow, a szczegolnie z Interem, ktory byl dla nas mega wazny a jemu sie po prostu nie chcialo. No to ja sie pytam za co my zaplacilismy tyle kasy? Za te kilkanascie goli, ktore by strzelil Bojan, a nawet zdobyl by wieksza liczbe bramek i co wazniejsze Barca grala by efektowniej.
Hinche - no to trudno, mnie wasze argumenty nie przekonuja, ale ja wiem ze to ja mam racje. Od poczatku przyjscia podawalem argumenty dlaczego Ibra bedzie gral slabo i tak sie dokladnie stalo.
0
Marco87 - nie wszyscy, rezygnacja z gry w repce jak pilkarz ma mniej niz 30lat jest dla mnie smieszna.
Widze w Szwecji mu pozwalaja na wszystko, nie chce mu sie grac no to nie gra, jak mu sie zachce to gra. Calkiem podobnie jak u nas :)
0
A gdy on zostanie to bedzie gral za nazwisko i Villa bedzie musial sie meczyc na skrzydle, a Pedro bedzie przesiadywal na lawce mimo, ze zasluguje na 1 sklad.
0
Jin Sensej - wiem, ze sie powtarzam, ale wy robicie to samo.
Na poczatku sezonu bylo, ze potrzebuje czasu, a wiec bedzie mozna go oceniac dopiero po półmetku sezonu. Nastepnie dalej gral piach, a wiec pisaliscie ze bedzie mozna go ocenic dopiero po sezonie, teraz zas ze dopiero po 2 sezonie. Smiechu warte. Szanse sie daje tym, ktorzy na to zasluguja i mimo slabszej formy pilkarskiej robia wszystko aby Barca wygrala, a przeciez o ibrahimoviciu tego napisac nie mozna.
0
I znow te porownania do Henryego. Henry to swietny zawodnik i porownujac go do Ibry tylko go obrazacie. Zreszta, Henry przybyl w trudnbym momencie do klubu. Slabsza forma calego zespolu, a Henry nie wyroznial sie ale gral przyzwoicie, do tego przypomne ze zmienil pozycje.
A Ibra? Przyszedl w swietnym momencie do tego bez zadnej zmiany pozycji, a co gral? kompletnie nic i tak niestety bedzie i w przyszlym sezonie, a ucierpi tylko na tym Villa a zwlaszcza Pedro ;/
0
Zielony1992 - na szpicy, a gdzie ma grac.
0
Nie Villi a Pedro jak cos, zreszta nie wiem jak to Pep poustawia ale wydaje mi sie ze ma byc zmiennikiem Alvesa.