0

haha, teraz prosze zobaczyc na komentarze z meczu pucharowym, w ktorym obronim karnego! Kabaret

0

katalonczykowie - "katalonczykowie" i nie mam pytan

0

Mam nadzieje, ze Ibra odjedzie razem z kolegami do Mediolanu :]

0

justFCB - na treningach "dziurkuje", ale tak go to meczy, ze w meczu nie ma sil biegac

0

Zdecydowane NIE. Zbyt malo kreatywny, a zbyt bardzo agresywny. W kazdym meczu praktycznie dostaje zolta kartke

0

Pedro Villa Messi

Zabojcze trio

0

kavulo - no dobrze, ze grali malo minut, a zagrac musieli bo inaczej Hiszpania zaplacilaby kare. Radze przed komentowaniem troche sie zainteresowac cala sytuacja

0

Pozostaje tylko sie modlic, aby Guardiola nie marnowal jego potencjalu na skrzydle.

0

Pewnie istnieje jakies ryzyko kontuzji, a nie warto ryzykowac.

0

Agencie to nie koncert zyczen :D

0

Za slaby na Barce.

0

czarna wolga - cos te twoje "pewnie" info zawiodlo :)

0

za panowania Rosella przeciez o transferach mialo byc cicho :)

0

powtarzam to samo wiekszosc gadala o Bojanie, a wszedl i w chcoiazby meczu z Interem zrobil wiecej przez kilkanascie minut niz Ibra.

Busquets owszem jest wysoki, ale chudy jak patyk i radzi sobie znakomicie, dlatego wierze ze Guardiola wie co robi, chociaz ja bym wolal aby Keita byl przesuniety do def pomocnika, a wtedy Dos Santos mialby zadania bardziej ofensywne,

0

Powinien powolac Milito, ale cale szczescie ze tymrazem tego nie zrobil.

0

warunki, warunki, warunki rzygac mi sie juz od tego chce. To samo bylo z Bojanem, ze niby zbyt slaby fizycznie a jak gra kompletnie tego nie widac.

Pilka nozna to nie tylko sila, ma inne zalety, ktore przydadza sie na tej pozycji, a skoro Guardiola tak zadecydowal to tak na penwo jest.

0

http://www.iraqgoals.tv/ch2.html Link do meczu jak by ktos szukal

0

Muniesa jak narazie za duzo o nim sie mowi. Nie wiadomo zy wytrzyma presje.

Czemu nie ma newsa na temat trwajacego sparingu?

0

Za duzo gier panowie, samymi 20latkami wygrywac sie nie da, czego przykladem jest Arsenal.

0

Moderatorzy zwroccie uwage na komentarze Perczika, kompletnie bez sensowne, nic nie wnoszace.

0

Czemu nie? Zawodnik kapitalny, stylem podobny do Xaviego.

0

antymadridista1 - hmm, ja widzialem jak Caceres gral na lewej stronie.

0

endriuuu2 - trzymam za slowo.

0

Rochina jest swietny, niech nigdzie go nie puszczaja.

0

lukninho - pomarzyc zawsze mozna :D

0

Co do formacji ofensywnej powalczyl bym o Ben Arfe, Artete, Gourcuffa.

0

jaki Ozil... o nim za rok nikt nie bedzie w ogole pamietal.

0

afcan - Chielinni, ferdinand, Terry? Widziales co oni grali w poprzednim roku?

Vermaelen owszem dobry, ale to jeszcze nie to co Pique.

Puyol, Pique, Lucio najbardziej sie wyrozniaja moim zdaniem.

0

Mazi - Arteta to taki bardziej rozgrywajacy.

0

armani - nikogo. Bojan i Pedro maja grac!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?