Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha, teraz prosze zobaczyc na komentarze z meczu pucharowym, w ktorym obronim karnego! Kabaret
0
katalonczykowie - "katalonczykowie" i nie mam pytan
0
Mam nadzieje, ze Ibra odjedzie razem z kolegami do Mediolanu :]
0
justFCB - na treningach "dziurkuje", ale tak go to meczy, ze w meczu nie ma sil biegac
0
Zdecydowane NIE. Zbyt malo kreatywny, a zbyt bardzo agresywny. W kazdym meczu praktycznie dostaje zolta kartke
0
Pedro Villa Messi
Zabojcze trio
0
kavulo - no dobrze, ze grali malo minut, a zagrac musieli bo inaczej Hiszpania zaplacilaby kare. Radze przed komentowaniem troche sie zainteresowac cala sytuacja
0
Pozostaje tylko sie modlic, aby Guardiola nie marnowal jego potencjalu na skrzydle.
0
Pewnie istnieje jakies ryzyko kontuzji, a nie warto ryzykowac.
0
Agencie to nie koncert zyczen :D
0
Za slaby na Barce.
0
czarna wolga - cos te twoje "pewnie" info zawiodlo :)
0
za panowania Rosella przeciez o transferach mialo byc cicho :)
0
powtarzam to samo wiekszosc gadala o Bojanie, a wszedl i w chcoiazby meczu z Interem zrobil wiecej przez kilkanascie minut niz Ibra.
Busquets owszem jest wysoki, ale chudy jak patyk i radzi sobie znakomicie, dlatego wierze ze Guardiola wie co robi, chociaz ja bym wolal aby Keita byl przesuniety do def pomocnika, a wtedy Dos Santos mialby zadania bardziej ofensywne,
0
Powinien powolac Milito, ale cale szczescie ze tymrazem tego nie zrobil.
0
warunki, warunki, warunki rzygac mi sie juz od tego chce. To samo bylo z Bojanem, ze niby zbyt slaby fizycznie a jak gra kompletnie tego nie widac.
Pilka nozna to nie tylko sila, ma inne zalety, ktore przydadza sie na tej pozycji, a skoro Guardiola tak zadecydowal to tak na penwo jest.
0
http://www.iraqgoals.tv/ch2.html Link do meczu jak by ktos szukal
0
Muniesa jak narazie za duzo o nim sie mowi. Nie wiadomo zy wytrzyma presje.
Czemu nie ma newsa na temat trwajacego sparingu?
0
Za duzo gier panowie, samymi 20latkami wygrywac sie nie da, czego przykladem jest Arsenal.
0
Moderatorzy zwroccie uwage na komentarze Perczika, kompletnie bez sensowne, nic nie wnoszace.
0
Czemu nie? Zawodnik kapitalny, stylem podobny do Xaviego.
0
antymadridista1 - hmm, ja widzialem jak Caceres gral na lewej stronie.
0
endriuuu2 - trzymam za slowo.
0
Rochina jest swietny, niech nigdzie go nie puszczaja.
0
lukninho - pomarzyc zawsze mozna :D
0
Co do formacji ofensywnej powalczyl bym o Ben Arfe, Artete, Gourcuffa.
0
jaki Ozil... o nim za rok nikt nie bedzie w ogole pamietal.
0
afcan - Chielinni, ferdinand, Terry? Widziales co oni grali w poprzednim roku?
Vermaelen owszem dobry, ale to jeszcze nie to co Pique.
Puyol, Pique, Lucio najbardziej sie wyrozniaja moim zdaniem.
0
Mazi - Arteta to taki bardziej rozgrywajacy.
0
armani - nikogo. Bojan i Pedro maja grac!