0

nie rozumiem po co taki news i po co komentarze pod tym newsem.

0

za 2/3 lata Bojan bedzie w czolowce najlepszych snajperow. Niech tylko zalicza jak najwiecej minut na boisku.

0

Xavi za za ten sezon? Na pewno nie. Za poprzedni rok tak, ale nie za ten.

0

Bednar20 - jest to tez pewnie problem, ale najwieksza roznica miedzy nimi to TECHNIKA.

0

No ostatnio na pozycji takiego rozgrywajacego zagral fenomenalnie. Juz dawno powinien byc ustany na tej pozycji bo na skrzydlowego jest juz za wolny i za malo blyskotliwy. Za to ma genialny przeglad pola i kapitalna technike

0

Stara sie, ale z nim gra wyglada duzo gorzej niz z Busim. Nie ma co sie oszukiwac.

0

Olo_17 - "A swoją drogą, przypomnijcie mi ile rok temu bramek na koncie miał Ibra? A ile ma David?"

A co ma piernik do wiatraka?

0

Radke12 - a nie 23, a rocznikowo 24 lat?

0

Kuba_91 - no i co z tego ze ma 23 lata?

0

Po co ta panika? Skoro Pep mowil, ze taki sklad mu wystarczy to wystarczy. Mamy tak kreatywnych zawodnikow, ze damy rade.

0

porażce*

0

Baros 1990 echh... nikt tak po porażką jaką jest remis nie potrafi rozśmieszyć człowieka. Jak dobrze, że Cię tu mamy.

0

Nie Xaviego, a skutecznosci. Po 1 bramce za bardzo sie rozluznilismy i tyle. Ten mecz moglismy rostrzygnac juz w 1 polowie.

0

Bojan dzisiaj wlasnie zagral duzo lepiej niz w ostatnich meczach, jest progres i to jest najwazniejsze.

Gorzej zagral lub porornywalnie Pedro, ale jak juz sie wszyscy uwzieli na Bojanie tak co mecz go krytykuja. Zagra w koncu bardzo dobry mecz i nie bedzie krytykowania - tak bylo tez z keita.

0

katallonczyk - mylisz sie. Moze mamy waska ale bardzo silna i wyrownana kadre i akurat tutaj zmiennicy nie zawiedli czyli Thiago i Nolito.

0

ten mecz moglismy wygrac juz w 1 polowie! Rozumiem zremisowac slaby mecz, ale nie wygrany ...

Jedyne pozytywne rzeczy z tego meczu to oczywiscie Thiago i po czesci Nolito.

0

katallonczyk16 - sam sobie przeczysz. Skoro tak ci pasuje ogladanie na necie to rezygnuj z N :)

Aaa i za cyfre nie placi sie 150zl, wszytsko zalezy ile juz masz cyfre(dodatkowe promocje) i jaki pakiet wybierasz.

0

bąbel95 - Messi jest geniuszem.

0

KaBe - zgadzam sie, komentatorzy hiszpanskiej sa TRAGICZNI. Na cele orlowski laboga i laskowski co, co chwile "mlaska".

Roslon, twarowski, nahorny i debinski sa bezkonkurencyjni

0

katallonczyk16 - za to obejrzy 80% meczow Barcelony w lidze, a to jest chyba wazniejsze :) C+ rzadzi!

0

Co do skladu to mam 2 zyczenia. Thiago od 1 minuty i Bojan, ale na szpicy a nie na skrzydle.

0

bąbel95 - teraz narzekaja na Bojana bo ma chwilowo slabsza forme, potem gdy ja odzyska znow beda pisac, ze zawsze w niego wierzyli.

Zaobserwowalem to na wielu przykladach. Valdes, Busquets, Keita, Bojan w koncowce tamtego sezonu.

0

Moim zdaniem Ibra tylko teraz blokuje Pato. Brazylijczyk mimo, ze jest lepszym napastnikiem musi grac na skrzydle bo gwiazdor Ibra przyszedl.

0

kaka narazie nie mial praktycznie sie okazji wykazac, ciagle kontuzje, a to juz nie wina realu.

Bebe? chyba za wczesnie o tym pisac.

0

No jedyne co mi przychodzi do glowy to kupienie przez Chelsea Scheve

0

Santana10 - niechcial przedluzyc bo chcial wiecej zarabiac. Barca sie na to nie zgodzila lecz na kosmiczne pieniadze wydane na Zlatana i jego gigantyczny kontrakt tak. Barca tym transferem sie skompromitowala i nie ma sie co oszukiwac. Nie pamietam gorszego transferu w europejskich ligach.

0

Ja sie wstydzilem jak widzialem go w koszulce Blaugrana.

0

bąbel95 - "Myślisz, że Messi gra tak dobrze, bo ma dobre buty? Proszę Cię pomyśl."

a gdzie on tak napisal? Niepowazny jestes gosciu

0

Najlepsza "9" Barcelony!

0

lukininho - no widzisz, Villa ma bardzo duzo sytuacji bo umie sobie znalezc meisjce w polu karnym przez co gra Barcelony wyglada atrakcyjniej. Wazne, ze ma mase sytuacji, a skutecznosc z czasem przyjdzie bo narazie gra pod duza presja.

No i jezeli ty oceniasz zawodnika tylko po samych golach to raczej nie mamy o czym rozmawiac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?