Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech sie w koncu porzadnie wyleczy, a nie takie ryzykowanie...
0
constantine16 - kompletnie sie z toba nie zgadzam. Napastnik w Barcelonie ma grac jak Eto'o, czyli przyczajony w polu karnym i ma wbic bramke z kazdej pilki. Nie musi byc wirtuozem, a spajperem. Takimi typowymi "9" sa dla mnie np Inzaghi czy Eto'o, ale Bojan wydaje sie lepszy technicznie.
0
aaa i zapomnialem dodac, ze minimum 10 swietnych meczow to Bojan zagral w tamtym sezonie. Biorac pod uwage ile w ogole mial szans to wynik jest rewelacyjny. Podobnie w ubieglych sezonach. Grywal najczesciej kilka/kilkanascie minut raz na jakis czas, a mimo to zdobywal bramki.
0
cosnantine16 - kazdy ma prawo kazdego oceniac. Idac twoim tokiem myslenia kim ty jestes zeby Bojana oceniac?
Co do tego wywiadu to nie zgadzam sie z prawie wszystkim.
To, ze jest zbyt mlody aby prowadzic 22 zawodnikow o innych charakterach. Skad taka pewnosc? Zreszta mysle, ze to jest malo wazne, wazne ze Guardiola wygrywa.
Ten fragment, w ktorym powiedzial ze kazdy by wygral te 6 pucharow z takim skladem nawet nie bede komentowal. Tutaj sie skompromitowal.
0
"od 3 lat pokazuje, ile to bramek nie nastrzela"
Jest na tyle dobry, aby wybic ze skladu ibre :) A jezeli nie pamietasz dobrych okresow Bojana to marny z ciebie kibic(nie wyzwyzszam sie, a tylko cie oceniam)
0
constantine16 - po co sie klocic? Sam zaczynasz pisac w moja strone, zreszta nie wiem czy to mozna nazwac klotnia.
Dlugo mnie tu nie widziales? Jestem codziennie kilkanascie razy i codziennie pisze komentarze.
Nie zapomnialem dodac bo to nie jest odpowiedni temat. To ty w kazdym mozliwym temacie wracasz do Ibry.
I jezeli odpiszesz to odpisz rzeczowo i na temat, a nie jak przed chwila.
0
MESSIvsCR7 - za kazdego zawodnika Milanu bede trzymal, tylko nie za niego :)
0
Hiroshima - jaki 25?
0
constantine16 - a jakim czlowiekiem jestes dla mnie ty nie bede pisal bo nie chce bana :)
Dlaczego przecietny? Kto ogladal mecze Barcelony ten wie dlaczego.
Dlaczego smieszny? Wystarczy poczytac jego wywiady, lacznie z tym.
0
Podobnie jak Villa nie jest w najwyzszej formie, ale tak jak sam mowi, bramki same przyjda u niego jak i Davida. Kwestia czasu
0
Pilkarzem jest przecietnym, a czlowiekiem smiesznym.
0
FanFC Catalonia - dostaniemy 24mln.
0
Nidgy sie chyba nie pogodze z jego odejsciem...
0
tomski brawo, zgadzam sie jak najbardziej. tez tego nie lubie
0
A moim zdaniem brakuje blysku w ataku. Jakiejs zaskakujacej pilki, szybszej gry z klepki. Teraz wszytsko to za wolno sie dzieje
0
2 gole stzrelone w 2 polowie, ale czy taka fantastyczna jak piszecie? Czegos wciaz brakuje...
0
Wygrana wygraną, ale gra pzoostawia wiele do zyczenia. MNie osobiscie taka gra nie satysfakcjonuje :/
0
JimMorrison - juz niedlugo bedziesz sie tutaj zachwycal Bojanem :) A wtedy cie wysmieje.
0
Ja ufam i popieram Laporte.
0
JimMorrison - "Swoją drogą bardzo wygodne tłumaczenie. Jak Ibra grał słabiej to mówiłeś, że gra piach i że jest drewnem, a jak Bojan gra słabo to mówisz, że ma obniżkę formy... Weź Ty się człowieku naucz oceniać obiektywnie "
Rozwiewam twoje watpliowsci, za to chyba ty masz problemy z pamiecia.
0
Dlaczego we Włoszech? Villa nigdy tam nie gral.
0
ZupkaFCB - najgorszy transfer ostatnich lat? Piszac to zdanie od razu na mysl przyszedl mi pewien Szwed.
Narazie u Villi szwankuje skutecznosc, ale spokojnie to jest wybitny zawodnik i Ibra moze mu buty czyscic.
0
JimMorrisonFCB - Ibra nawet jak strzelal to pisalem, ze sie nie nadaje i jest zbyt slaby na Barcelone. Jeszcze jakies watpliwosci?
0
pokemon227 - a wiesz, ze gdyby nie Barcelona to Messi bylby tak niski, ze raczej nie mial by szans za gre w profesjonalnym klubie?
0
Bojan > Ibra
Ibra mial wiecej czasu a mimo to zaprezentowal sie mizernie przy Bojanie. Jeszcze jakies pytania? Wiecie co to jest obnizka formy?
0
AmericanMuscle - jak mozesz porownywac sytuacje Ronaldinho z Messiego?
Nie wiesz chyba ile Messi zawdziecza FCB.
0
Messi wiele razy powtarzal co znaczy dla niego Barcelona, to dzieki niej tutaj jest i jestem pewnien, ze nigdy z wlasnej woli nie opusci Barcelony.
0
Bezapelacyjnie najlepszy snajper swiata!
0
constantine16 - przestan z tym slabym Szwedem. Ile mozna? Obaj daja wiecej, a dlaczego to juz pisalem setki razy. jak dalej jestes zakochany w ibrahimoviciu to pisz o nim na stronie milanu, a nie tutaj.
0
Jak najbardziej, niech przedluza, ale faktycznie, tez mysle ze bez napisu UNICEF koszulki bylyby ladniejsze.