0

Azariasz - zostaw go, on sie uczy. Ma dopiero 17lat.

0

Wyborny zawodnik, ale najlepiej zdecydowanie gra na lewej obronie.

0

qwela1 - choc Iniesta jest moim ulubionym zawodniiem to ciezko to stwierdzic. Kazdy w tej dryzunie jest wazny, Barca nie gralaby tak jak gra bez Xaviego, Messiego czy Iniesty, reszty nie wymieniam, ale wiadomo ta trojka jest najwazniejsza.

0

0

Dla mnie lepiej prezentowal sie w 1 sezonie Guardioli, te jego przekladananie pilki prawa noga, cos pieknego.



2:28

0

grac jak BArca nie beda, to jest pewne. Ale np. taka Braga tez bez zadnego stylu, a jednak doszla do finalu. Ja jestem dobrej mysli bo musze.

0

u99artur1 - no sam gram co tydzien :) Nasza ekstraklase zdarza mi sie obejrzec, ale tutaj jest mowa o reprezentacji, ktora wczoraj niezle sie zaprezentowala. Jak by nie zagrali i tak bedziecie krytykowac i tak, graja jak potrafia i tyle.

0

Mi sie gra Polski nawet podobala, jest postep a to najwazniejsze.

0

Po prostu Leo ehh...

0

Enrique*

0

Enerique chce Soriano sciagnac do Romy :)

0

Ksanti18 - Keita jest lepszy pilkarsko.

0

niech zostaje, ale zmiennikiem ABidala ma byc Adriano!

0

Keita to inny profil zawodnika niz Cesc, czy Thiago. Spokojnie...

0

wchodze*

0

A ja chodze i mam nadzieje, ze ujrze "Eto'o Blaugrana" ;/

0

MI sie najbardziej podobala 2 bramka, genialne przyjecie Pedro.

Dziwnie wygladalo to, jak do cieszacych sie zawodnikow Barcelony podbiegl Arbeloa...

0

Linas - ta? A co Jeffren pokazuje? Nic. Bojan ma potencjal, w Jeffrenie tego potencjalu nie widze i chyba nie tylko ja bo Pep tez nie za bardzo w niego wierzy.

0

Sciagnijmy Eto'o :/

0

Eto'o!

0

kamil9040 - wytlumacz mi w takim razie co tam robia tacy pilkarze jak: Modric, Walcott, Wilshere, Arshavin, Benayoun, Nasri?

0

Armandi - znam/ kojarze :P

0

Armandi - no bo piszesz, ze nie jestes Polakiem :P W takim razie z jakiego kraju sie wywodzisz?

0

A psialem od samego poczatku, ze Ibra to bedzie jeden z najgorszych transferow Barcelony to nikt mi nie wierzyl :(

0

Armandi - tak z ciekawosci, gdzie mieszkasz?

0

JacobFCB - ABidal, Adriano. Za malo dla ciebie? Pewnie chcialbys jakiegos Bale, tylko pamietaj to jest realna pilka, nie wirtualna.

0

Armandi - to nie ibra jest twoim idolem? Zaskoczyles mnie :p

0

Tak jak juz pisalem, wczesniej czy pozniej zasili Barcelone. Pytanie tylko kiedy, w tym roku, czy w przyszlym.

0

buzinga - nie wszyscy bo ja na pewno nie.

0

Pep go chce, Keita chce zostac. Sytuacja jest jasna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?