Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Azariasz - zostaw go, on sie uczy. Ma dopiero 17lat.
0
Wyborny zawodnik, ale najlepiej zdecydowanie gra na lewej obronie.
0
qwela1 - choc Iniesta jest moim ulubionym zawodniiem to ciezko to stwierdzic. Kazdy w tej dryzunie jest wazny, Barca nie gralaby tak jak gra bez Xaviego, Messiego czy Iniesty, reszty nie wymieniam, ale wiadomo ta trojka jest najwazniejsza.
0
0
Dla mnie lepiej prezentowal sie w 1 sezonie Guardioli, te jego przekladananie pilki prawa noga, cos pieknego.
2:28
0
grac jak BArca nie beda, to jest pewne. Ale np. taka Braga tez bez zadnego stylu, a jednak doszla do finalu. Ja jestem dobrej mysli bo musze.
0
u99artur1 - no sam gram co tydzien :) Nasza ekstraklase zdarza mi sie obejrzec, ale tutaj jest mowa o reprezentacji, ktora wczoraj niezle sie zaprezentowala. Jak by nie zagrali i tak bedziecie krytykowac i tak, graja jak potrafia i tyle.
0
Mi sie gra Polski nawet podobala, jest postep a to najwazniejsze.
0
Po prostu Leo ehh...
0
Enrique*
0
Enerique chce Soriano sciagnac do Romy :)
0
Ksanti18 - Keita jest lepszy pilkarsko.
0
niech zostaje, ale zmiennikiem ABidala ma byc Adriano!
0
Keita to inny profil zawodnika niz Cesc, czy Thiago. Spokojnie...
0
wchodze*
0
A ja chodze i mam nadzieje, ze ujrze "Eto'o Blaugrana" ;/
0
MI sie najbardziej podobala 2 bramka, genialne przyjecie Pedro.
Dziwnie wygladalo to, jak do cieszacych sie zawodnikow Barcelony podbiegl Arbeloa...
0
Linas - ta? A co Jeffren pokazuje? Nic. Bojan ma potencjal, w Jeffrenie tego potencjalu nie widze i chyba nie tylko ja bo Pep tez nie za bardzo w niego wierzy.
0
Sciagnijmy Eto'o :/
0
Eto'o!
0
kamil9040 - wytlumacz mi w takim razie co tam robia tacy pilkarze jak: Modric, Walcott, Wilshere, Arshavin, Benayoun, Nasri?
0
Armandi - znam/ kojarze :P
0
Armandi - no bo piszesz, ze nie jestes Polakiem :P W takim razie z jakiego kraju sie wywodzisz?
0
A psialem od samego poczatku, ze Ibra to bedzie jeden z najgorszych transferow Barcelony to nikt mi nie wierzyl :(
0
Armandi - tak z ciekawosci, gdzie mieszkasz?
0
JacobFCB - ABidal, Adriano. Za malo dla ciebie? Pewnie chcialbys jakiegos Bale, tylko pamietaj to jest realna pilka, nie wirtualna.
0
Armandi - to nie ibra jest twoim idolem? Zaskoczyles mnie :p
0
Tak jak juz pisalem, wczesniej czy pozniej zasili Barcelone. Pytanie tylko kiedy, w tym roku, czy w przyszlym.
0
buzinga - nie wszyscy bo ja na pewno nie.
0
Pep go chce, Keita chce zostac. Sytuacja jest jasna.