Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leppus - hahah, dobre, dobre :D
0
Po prostu fenomen, nie dosc, ze najlepszy technicznie stoper to glowa gra wysmienicie i do tego praktycznie nie fauluje.
0
A tu dalej widze placz po ibrahimoviciu, brak slow :)
0
petrol80 - no to sprzedajmy jeszcze stadion i nazwijmy go Quatar Fundation Nou Camp, nazwe klubu tez i niech sie nazywa FC Quatar Fundation Barcelona. Pieniadze beda, a przeciez to najwazniejsze
0
Nie wiem czy to sprawka Rosella, ale trzeba sie przyzwyczajac na takie gowna na koszulkach Blaugrana
0
gonai -gole sa juz zapewne na Youtube.
0
ravpelc - tak, bo ty zapewne w zyciu podejmujesz tylko DOBRE decyzje :)
0
Alez ten Jeffren jest słaby...
0
Alez ten Jeffren jest słaby...
0
dm10 - Pique zaliczyl udany sezon. Byl przez wieksza czesc seoznu liderem defensywny i co chwila mial innego partnera do gry, co mu nie pomagalo.
Ogolnie to najlepiej wyszkolony technicznie srodkowy obronca, tuz za nim Luiz.
0
sisqo83ny jak masz znajomych to podrzuc im tam jakiegos Polaka, chociaz z jednego :P
0
Ile bym dal, zeby do Barcelony wrocili Eto'o i Toure...
0
fabregas w Milanie? Ludzie przeciez to jest nierealne. Jezeli odejdzie z Arsenalu to tylko do Barcelony
0
na poczatku Villa z Pedro beda grac, a Sanchez bedzie wchodzil w okolicach 60/70min za jednego z nich. Po miesiacu/dwoch zacznie sie rotacja. Messi oczywiscie nietykalny, a Pedro Villa Sanchez beda grali na zmiane. ja tak to widze
0
stifler111 - tak jak sie pisze
0
Armandi - to tylko potwierdza teorie, ze 80% czyta tylko sam tytul :) Nie 1 raz tak jest
0
JojoFCB - proponuje wsyztskie newsy czytac dokladnie.
0
Niech ci sie wiedzie, geniuszu!
0
i naturalnie o superpuchar i KMŚ
0
Przesrana sprawa, chociaz przy tamtejszej medycynie to nic groznego...
Ogolnie to jezeli to wsyztsko prawda co tu pisze to mozemy miec z niego pocieche.
Jeszcze Fabregas i jedziemy po Lige, puchar hiszpanii i LM :)
0
Armandi - to kolano czy kostke?:P
0
"przyblokował niestety Keirrisona"
genialne, haha
0
No tak, jezeli beda chcieli go po 2 latach zatrzymac to beda musieli doplacic Barcelonie 28 mln.
0
nelson25 - triki na treningu robil tez Ibra :)
0
POWODZENIA geniuszu!
Roma zyskala nowego kibica, mnie!
0
Guardiole cenie i uwazam za najlepszego trenera, ale niestety zdecydowanie zahamowal rozwoj Bojana.
Ja licze ze pod wodza Enrique zacznie regularnie grac i udowodni wszystkim na co go stac.
0
Ciekawe czy Keirrison zgodzilby sie na mecze w rezerwach...
0
Dla Rosella wazne, ze beda kolejne pieniadze, co go obchodzi, ze Oriol to swietny zawodnik i ogromny talent.
0
Venom - nie wiem ile meczow zagral, ale wiem na co go stac i widzialem jego statystyki z poprzedniego sezonu(nie jest to dla mnie glowny wyznacznik, zeby nie bylo). Jest to jeden z najlepszych rozgrywajacych na swiecie, ograny, mlody. Biorac pod uwage, ze taki Caroll zostal kupiony za 35mln, Coetrao za 30mln i wiele innych podobnych transferow uwazam, ze te pieniadze co Barca oferuje za Hiszpana(w dodatku lidera Arsenalu) sa smieszne i tyle.
jedrzejkowal - Ja go widze jako nastepce Xaviego, moze dlatego tak chce go u nas Jest jeszzce Thiago to fakt, ale biorac pod uwage intensywnosc sezonu(zblizajace sie ME) mysle, ze wszyscy wystarczajaco duzo pograja, a jednoczesnie jakosc rozgrywania i plynnosc gry zostanie zachowana
0
Tarasinho - nie bedzie nedza bo mamy takich zawodnikow jak: Abidal, Fontas, Mascherano, Busquets, Batra, Milito.