0

Leppus - hahah, dobre, dobre :D

0

Po prostu fenomen, nie dosc, ze najlepszy technicznie stoper to glowa gra wysmienicie i do tego praktycznie nie fauluje.

0

A tu dalej widze placz po ibrahimoviciu, brak slow :)

0

petrol80 - no to sprzedajmy jeszcze stadion i nazwijmy go Quatar Fundation Nou Camp, nazwe klubu tez i niech sie nazywa FC Quatar Fundation Barcelona. Pieniadze beda, a przeciez to najwazniejsze

0

Nie wiem czy to sprawka Rosella, ale trzeba sie przyzwyczajac na takie gowna na koszulkach Blaugrana

0

gonai -gole sa juz zapewne na Youtube.

0

ravpelc - tak, bo ty zapewne w zyciu podejmujesz tylko DOBRE decyzje :)

0

Alez ten Jeffren jest słaby...

0

Alez ten Jeffren jest słaby...

0

dm10 - Pique zaliczyl udany sezon. Byl przez wieksza czesc seoznu liderem defensywny i co chwila mial innego partnera do gry, co mu nie pomagalo.

Ogolnie to najlepiej wyszkolony technicznie srodkowy obronca, tuz za nim Luiz.

0

sisqo83ny jak masz znajomych to podrzuc im tam jakiegos Polaka, chociaz z jednego :P

0

Ile bym dal, zeby do Barcelony wrocili Eto'o i Toure...

0

fabregas w Milanie? Ludzie przeciez to jest nierealne. Jezeli odejdzie z Arsenalu to tylko do Barcelony

0

na poczatku Villa z Pedro beda grac, a Sanchez bedzie wchodzil w okolicach 60/70min za jednego z nich. Po miesiacu/dwoch zacznie sie rotacja. Messi oczywiscie nietykalny, a Pedro Villa Sanchez beda grali na zmiane. ja tak to widze

0

stifler111 - tak jak sie pisze

0

Armandi - to tylko potwierdza teorie, ze 80% czyta tylko sam tytul :) Nie 1 raz tak jest

0

JojoFCB - proponuje wsyztskie newsy czytac dokladnie.

0

Niech ci sie wiedzie, geniuszu!

0

i naturalnie o superpuchar i KMŚ

0

Przesrana sprawa, chociaz przy tamtejszej medycynie to nic groznego...

Ogolnie to jezeli to wsyztsko prawda co tu pisze to mozemy miec z niego pocieche.

Jeszcze Fabregas i jedziemy po Lige, puchar hiszpanii i LM :)

0

Armandi - to kolano czy kostke?:P

0

"przyblokował niestety Keirrisona"

genialne, haha

0

No tak, jezeli beda chcieli go po 2 latach zatrzymac to beda musieli doplacic Barcelonie 28 mln.

0

nelson25 - triki na treningu robil tez Ibra :)

0

POWODZENIA geniuszu!

Roma zyskala nowego kibica, mnie!

0

Guardiole cenie i uwazam za najlepszego trenera, ale niestety zdecydowanie zahamowal rozwoj Bojana.

Ja licze ze pod wodza Enrique zacznie regularnie grac i udowodni wszystkim na co go stac.

0

Ciekawe czy Keirrison zgodzilby sie na mecze w rezerwach...

0

Dla Rosella wazne, ze beda kolejne pieniadze, co go obchodzi, ze Oriol to swietny zawodnik i ogromny talent.

0

Venom - nie wiem ile meczow zagral, ale wiem na co go stac i widzialem jego statystyki z poprzedniego sezonu(nie jest to dla mnie glowny wyznacznik, zeby nie bylo). Jest to jeden z najlepszych rozgrywajacych na swiecie, ograny, mlody. Biorac pod uwage, ze taki Caroll zostal kupiony za 35mln, Coetrao za 30mln i wiele innych podobnych transferow uwazam, ze te pieniadze co Barca oferuje za Hiszpana(w dodatku lidera Arsenalu) sa smieszne i tyle.

jedrzejkowal - Ja go widze jako nastepce Xaviego, moze dlatego tak chce go u nas Jest jeszzce Thiago to fakt, ale biorac pod uwage intensywnosc sezonu(zblizajace sie ME) mysle, ze wszyscy wystarczajaco duzo pograja, a jednoczesnie jakosc rozgrywania i plynnosc gry zostanie zachowana

0

Tarasinho - nie bedzie nedza bo mamy takich zawodnikow jak: Abidal, Fontas, Mascherano, Busquets, Batra, Milito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?