0

mrpablo - hmmm na pewno Pep nie mial tego na mysli. Ja rozumiem to tak, ze Thiago obecnie jest wart wiecej niz był niedawno.

0

klocek12355 - nie pisz takich bzdur. Cesc jest swiadomy, ze ma podpisany kontrakt z Arsenalem i to glownie od Arsenalu zalezy czy Cesc zostanie czy tez nie. Mysle, ze byliby sklonni sprzedac hiszpana, ale napewno nie za takie pieniadze jakie oferuje Barcelona bo nie oszukujmy sie, sa to smieszne pieniadze.

0

Pamietam jak sie cieszylem jak przychodzil do Barcelony, szkoda ze gral mocno srednio...

0

!CrackCoentrao! - skonczyles szczawiu?

0

Venom - jak ty mozesz pastore do Fabregasa porownywac... Aguero? Guardiola wypowiedzial sie juz na jego temat.

0

sebax77 - najlepszy trener na swiecie nie przegrywa 5-0.

0

klocek12355 - tylko zeby ich nie zdemoralizował :)

0

Ras White Nigga - Zanetti tez

0

dsdaniels - zapiekanki to twoje marzenie?:P

0

sebax77 - tylko nie upokorzcie nas tak jak w minionym sezonie :(

0

Tylko nie 9... Ten numer jest dla wyjatkowych graczy, wyjatkiem byl ibra

0

cymek - hmm, to, ze dostajemy takie pieniadze za naszych polskich zawodnikow moze tylko cieszyc. Im wiecej pieniedzy tym wieksze szanse na dobra pilke. No ale faktycznie sprzedanie Dos Santosa za 1mln byloby smieszne, chyba, ze cena za jaka Barcelona moglaby go wykupic po sezonie czy 2 nie wynosila by wiecej niz z 5mln.

0

Zastanawiam sie tylko nad jednym. Skoro Guardiola kompletnie go nie widzi to dlaczego ten zawodnik jest wypozyczany, a nie sprzedany? Podobnie z Keirrisonem, tyle, ze Henrique gral caly czas w 1 skladzie wiec jakies pieniadze za niego bysmy dostali.

0

Dokladnie, Guardiola widzi ze to nie ten typ pilkarza, wiec woli go wypozyczyc. Co ma caly sezon siedziec na lawce? To mija sie z celem

0

D20 - aha

0

" To Ibra zarabia grube miliony, to on gra w reklamach, to jego koszulki kupują dzieci"

hahaha, kapitalny argument. Idz idz bo bredzisz.

0

Bojan wywalil Ibe z Barcelony i to jest fakt nad ktorym nie ma co dyskutowac.

Czekam na kolejne brednie z twojej strony, dajesz.

0

Za zawodnika, ktory okazal sie lepszy niz ibrahimovic 12mln to duzo?:)

0

błyskotliwy zart

0

sh@rak - ale nie oszukujmy sie, Afellay nikim wiecej niz solidnym rezerwowym w BArcelonie nie bedzie. Oczywiscie bedzie zaliczal minuty, ale na stale do 1 skladu nie wskoczy.

Sanchez na pocztaku zapewne tez bedzie rezerwowym, jak sie dostosuje do anszego stylu gry wtedy bedzie mogl walczyc z Pedro czy z Villa

0

v3go - no nie wiem... Villa z tego co pamietam preferuje nr 7

0

Zawsze go lubilem i w niego wierzylem i tak bedzie jak odejdzie do Romy.

Dzieki ci Bojan za wywalenie ibry z Barcelony :)

0

Leppus - jak przychodzil Ibra tez mielismy byc jeszcze silniejsi jak z Eto'o, wg wiekszosci oczywiscie. Tak wiec wstrzymaj sie z takimi prognozami :P

PEDRO > Sanchez

0

sie jaracie tym sanchezem...

0

Rogalinho10 - nie jednym z najlepszych, a najlepszym.

0

Najlepszym kandydaten ma LO jest Filipe Luis, ale moim zdaniem nie trzeba kupowac bocznego obroncy

0

Ale ten Iwanski czy kto to komentuje zalosnie to robi. Wieczne narzekanie, co to ma byc za komentator?

0

Co za ludzie. To, ze Polak od razu oznacza ze gorszy? Zreszta chyba lepiej teraz wziac 2mln, niz za rok nic?

0

Z tego co pamietam to za rok konczy mu sie kontrakt, wiec nie dziwne, ze za taka kwote

0

~Messi10 - Afellay w Barcelonie to skrzydlowy, nie srodkowy pomocnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?