Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nelson25 - no pewnie, gdyby tak nie bylo to nie gralibysmy tak jak gramy, jeszzce zapomniales o bramkarzu :)
0
Sie debiutu nie moge doczekac Czesława :D
Xavi, Iniesta, Fabregas, Thiago, Keita, Busquets i Mascherano
kto ma lepsza pomoc? nikt
0
Takie sytuacje byli sa i beda, wiec musimy dac rade tym skladem co bedzie. W koncu druzyna to nie 11 zawodnikow, licze na remis w 1 meczu i znakomity mecz Thiago.
0
Byloby genialnie :) 3 najlepszych srodkowych pomocnikow + najlepszy mlodego pokolenia.
0
DInaczClue - ma u Ciebie plusa i teraz to udowodnil? hahahahaha
0
Miuosh - nie, w ogole. Messi strzelal bramki z bramki swojej.
0
Kosmo - gosciu ogladales poprzedni sezon? Villa gral na srodku ataku czy Messi?
0
Bartci2 - a co chcesz je tylko dlatego, ze ma je Pique?
0
^matirix20^ - nigdzie, jest kontuzjowany
0
sesseseri - hmmm, wg mnie Mascherano gra duzo lepiej niz na pomocy, za malo kreatywny jest.
0
Ma gosciu racje, sporo gorsi zawodnicy sa kupowani za podobne pieniadze, wiec czemu oni maja byc stratni?
0
constantine16 - sugerujesz, ze Pep chcial Keirrisona i Henrique? Gdyby ich chcial to nie zostalioby od razu wypozyczeni.
0
chakuo96 - a co Barcelone obchodzi ile Fabregas zdobyl tytulow? Potrzebny jest klasowy zawodnik, a nie co wygral w przeszlosci, chociaz brak trofeow w tym przypadku to jest plus bo bedzie chcial to nadrobic.
0
Juz te zarciki o Smudzie sa bardzo slabe i zalosne. Smieszne bylo, ale do czasu. Ilez mozna?
0
Dostalismy/dostaniemy kase za Bojana, Jeffrena, Oriola i dalej nie mozemy dac odpowiedniej kwoty?
0
janek_centrum - A ty znow wypisujesz jakichs zawodnikow z kosmosu. Co news to innych zawodnikow chcesz, opanuj sie czlowieku, to nie gra.
0
Dla mnie oznacza to, ze Mascherano bedzie praktycznie przesuniety do obrony, a Keita bedzie def pomocnikiem, co juz wczesniej pisalem.
0
szczel111 - Fontas to jest napastnik?
0
Bym sie chyba zalamal jakby zasilil nasze szeregi w tym wieku
0
Dziwne zachowanie Barcelony...
0
constantine16 - zawsze pisales ze to lebioda, skad ta zmiana?
A co do tematu to byla sprawa oczywista. Jezeli ktos w ciebie wierzy i masz umiejetnosci to musisz dobrze grac.
0
Ta juz bo Jeffren wroci haha, przeciez on orpocz szybkosci NIE MA NIC, kompetnie nic. Guardiola to widzi dlatego ten zawodnik odchodzi.
constantine dalej sie nie pogodziles, ze ibra odszedl przez Bojana... ehhh...
0
"Obok Puyola nieobecni w jutrzejszym spotkaniu będą także Leo Messi, Javier Mascherano, Gaby Milito, Dani Alves oraz Adriano Corriea, którzy niedawno skończyli turniej Copa América i otrzymali od Guardioli wolne."
A Sanchez?:P
0
Sandu! - jezeli sie nie myle to o Hlebioe zadnych informacji nie bylo tylko chyba jego agent mowil, ze Hleb zamierza wrocic i walczyc o sklad, ale pewny nie jestem.
0
diego626 - jest sie czym przejmowac, bardzo wiarygodne zrodla.
0
constantine - a nie, niech lepiej pisza o zlatanku :D
0
Nie, ma ogromny potencjal i jezeli bedzie regularnie gral na ataku tyle strzeli
0
Jak strzeli okolo 10goli w tej lidze to bede z niego dumny
0
Bingoo, Armandi
pozostaje tylko czekac i obserwowac, jednak jego odejscie byloby kolejne, z ktorym ciezko byloby mi sie pogodzic, wczesniej Eto'o i Toure.
0
Bingoo - o samego Thiago to ja sie tak nie obawiam, wlasnie bardziej o jego ojca.