0

Swietny zawodnik, bylem pewny ze zawita w 1 druzynie Barcelony, ale stalo sie jak sie stalo i mam nadzieje, ze nadal bedzie sie rozwijal!

0

Mateusz1213 - gadasz kompletne glupoty. Jezeli gra Adrano na lewej obronie to co jest? CHyba wszyscy wiemy ze tez jest to ofensywnie usposobiony zawodnik i problemow nie ma!

Co nie oznacza, ze chce Bale bo nie chce. WOle innych zawodnikow chociazby Albe, czy Filipe Luisa, ktorego zawsze podziwialem.

0

Nie, prosze nie!!

0

Ksanti18 - bedzie gral jak wywalczy sobie miejsce w podstawowym skladzie, a to nie musi byc takie latwe :)

0

No nie panowie, to jest profesjonalny sport, nie to co u nas w klasach B. Maja byc w 100% gotowi na trening!

0

Wczoraj Fontas sie dobrze zaprezentowal?!?! To ja chyba inny mecz ogladalem.

0

Wypożyczyć.

Bartra > Fontas

0

kolan - no wybryki Meksyku to juz wiekszy level :D

0

Czyli nie tylko w Polsce takie wybryki :P

0

Maxwell jest fatalny, mam juz dosc tych jego ciaglych podan do tylu nawet gdy ma duzo miejsca

0

Przeraza mnie gra FOntasa i Maxwella, o ile tego 1 mozna usprawiedliwic brakiem wystepow, o tyle MAxwell zawsze tak gral. Powtorze sie, ale najgorszy zawodnik z calej kadry.

0

Bartas07 - nic nie mam, ale tak ja nic do niego nie mam, tak on NIC nie wnosi pozytywnego gdy jest na boisku.

0

dobrze, ze napisales bo dziwnie teraz te wsyztskie kanaly sa ulozone

0

nierówny*

0

Bingoo - mecz meczowi nie rowny, nie wiem kiedy w koncu to zrozumiecie...

0

Alba jak najbardziej, Maxwella wtedy moznaby bylo sie pozbyc. Co do stopera to zaufalbym Bartrze.

0

Beatryczeee, - nie to ty jestes smieszna. Po co atakujesz Liverpool skoro nie wiadomo w ogole czy to jest prawda?

0

Armandi - no bo tak jest, nie wiem czego ty tak sie go uczepiles. Opanowany przy rozgrywaniu, pilek nie traci, dosc bramkostrzelny, silny i nie narzeka na swoja sytuacje. Same pozytywy.

0

n0stress - ty chyba nie wiesz kto gra w Milanie. Ktos mowil, ze chce aby Maxi byl podstawowym napastnikiem i zeby to do niego zalezalo strzelanie bramek?

0

endriuuu2, - orlowski jednym z najlepszych komentatorow w Polsce? To zes mnie gosciu rozwalil :D

0

tusa85 - masz racje, Busi to kompletne drewno nieumiejące grac w piłke nożną. Nawet w reprezentacji Hiszpanii go nie chcą, wstyd grać takim słabym zawodnikiem.

0

Armandi - i cale szczescie, swietny gosc

0

n0stress - nie pieprz tylko sprawdz chociazby statystyki z zeszlego sezonu.

0

Co za bzdury, Villa przeciez ostatnio ma problemy ze zdrowiem, to chyba nic dziwnego ze gral mniej?

0

mysle ze w telewizji

0

karci0 - Maxwell to Hiszpan nie?;p

0

nie wiem z jakiej racji Albiol jest powolywany jak on praktycznie nie gra ...

0

wielki zawodnik z niego niestety nie bedzie

0

Jezeli ma mozg to zostanie, jezeli nie to nie, wszytsko od niego zalezy.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?