Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swietny zawodnik, bylem pewny ze zawita w 1 druzynie Barcelony, ale stalo sie jak sie stalo i mam nadzieje, ze nadal bedzie sie rozwijal!
0
Mateusz1213 - gadasz kompletne glupoty. Jezeli gra Adrano na lewej obronie to co jest? CHyba wszyscy wiemy ze tez jest to ofensywnie usposobiony zawodnik i problemow nie ma!
Co nie oznacza, ze chce Bale bo nie chce. WOle innych zawodnikow chociazby Albe, czy Filipe Luisa, ktorego zawsze podziwialem.
0
Nie, prosze nie!!
0
Ksanti18 - bedzie gral jak wywalczy sobie miejsce w podstawowym skladzie, a to nie musi byc takie latwe :)
0
No nie panowie, to jest profesjonalny sport, nie to co u nas w klasach B. Maja byc w 100% gotowi na trening!
0
Wczoraj Fontas sie dobrze zaprezentowal?!?! To ja chyba inny mecz ogladalem.
0
Wypożyczyć.
Bartra > Fontas
0
kolan - no wybryki Meksyku to juz wiekszy level :D
0
Czyli nie tylko w Polsce takie wybryki :P
0
Maxwell jest fatalny, mam juz dosc tych jego ciaglych podan do tylu nawet gdy ma duzo miejsca
0
Przeraza mnie gra FOntasa i Maxwella, o ile tego 1 mozna usprawiedliwic brakiem wystepow, o tyle MAxwell zawsze tak gral. Powtorze sie, ale najgorszy zawodnik z calej kadry.
0
Bartas07 - nic nie mam, ale tak ja nic do niego nie mam, tak on NIC nie wnosi pozytywnego gdy jest na boisku.
0
dobrze, ze napisales bo dziwnie teraz te wsyztskie kanaly sa ulozone
0
nierówny*
0
Bingoo - mecz meczowi nie rowny, nie wiem kiedy w koncu to zrozumiecie...
0
Alba jak najbardziej, Maxwella wtedy moznaby bylo sie pozbyc. Co do stopera to zaufalbym Bartrze.
0
Beatryczeee, - nie to ty jestes smieszna. Po co atakujesz Liverpool skoro nie wiadomo w ogole czy to jest prawda?
0
Armandi - no bo tak jest, nie wiem czego ty tak sie go uczepiles. Opanowany przy rozgrywaniu, pilek nie traci, dosc bramkostrzelny, silny i nie narzeka na swoja sytuacje. Same pozytywy.
0
n0stress - ty chyba nie wiesz kto gra w Milanie. Ktos mowil, ze chce aby Maxi byl podstawowym napastnikiem i zeby to do niego zalezalo strzelanie bramek?
0
endriuuu2, - orlowski jednym z najlepszych komentatorow w Polsce? To zes mnie gosciu rozwalil :D
0
tusa85 - masz racje, Busi to kompletne drewno nieumiejące grac w piłke nożną. Nawet w reprezentacji Hiszpanii go nie chcą, wstyd grać takim słabym zawodnikiem.
0
Armandi - i cale szczescie, swietny gosc
0
n0stress - nie pieprz tylko sprawdz chociazby statystyki z zeszlego sezonu.
0
Co za bzdury, Villa przeciez ostatnio ma problemy ze zdrowiem, to chyba nic dziwnego ze gral mniej?
0
mysle ze w telewizji
0
karci0 - Maxwell to Hiszpan nie?;p
0
nie wiem z jakiej racji Albiol jest powolywany jak on praktycznie nie gra ...
0
wielki zawodnik z niego niestety nie bedzie
0
Jezeli ma mozg to zostanie, jezeli nie to nie, wszytsko od niego zalezy.
0