Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mike_00 - jestem na nie. jezeli tak by sie stalo trzeba by bylo zastrzec potem rowniez 6, 8, 10.
0
Ja nie pisze, ze Puyol ma grac i tyle, bo to Pep decyzuje kto gra a kto nie, tylko nie mozna pisac zeby Puyol sobie odpoczal bo po prostu nie ma po czym. To sa zawodowi pilkarze!
0
Foster, - hmmm, opuscilem przez caly sezon 4 mecze, 2 w pucharze Hiszpanii i 2 w lm.
Co do rotacji to jak najbardziej. Nie chodzi mi o to zeby caly czas grac jednym skladem bo wiem ze sie tak nie da. Tyle, ze Puyol gral w tym sezonie malo, wiec po czym ma odpoczywac?
Armandi - nie wiem, ja tylko "glosno myslalem".
Dodatkowo gra Barcelony w tym sezonie wyglada gorzej niz w zeszlych sezonach wg mnie, wiem, ze szczyt formy przyjdzie pozniej, no ale moze tez ta troszczke slabsza gra jest spowodowana ciaglymi rotacjami? - znow "glosno mysle"
0
jaki odpoczynek... jest poczatek sezonu! w tamtym sezonie gralismy praktycznie caly czas jednym skladem i dali rade i bylo bez wiekszych kontuzji. a Teraz? caly czas rotacje i kontuzje, moze przez brak regularnej gry?
0
genialnie
0
ja sie tak nudzilem podczas meczu z L Hospitalet, ze zasnalem, 1 raz mi sie takie cos zdarzylo :)
0
Opium - zes dowalil. Z twojego komentarza wynika, ze City gra "topornie", gdzie oni graja naprawde ciekawa ofensywna pilke, przynajmniej w lidze angielskiej tak jest.
0
Bramka bramką, ale to na prawde swietny zawodnik. Co mecz to udowadnia
0
"Mając innych piłkarzy, nie byłbym w stanie tego osiągnąć. Gdyby z kolei ci obecni mieli innego trenera, prawdopodobnie dokonaliby tego samego - umniejszał swoje zasługi."
bzdura
0
u99artur1, - ja mam 6mb i zawsze bez problemu ogladam mecze. Polecam sopcasta, a nie zapelnione transmisje na stronach www. Nikomu nie chce sie sopcasta sciagnac, a to chwila, a za to spokojnie ogladasz mecz bez scinek
0
mecz jezeli chodzi o widowisko kapitalny
0
nie oznacza to, ze nie odejdzie.
0
Przeciez to bylo wiadome od poczatku...
0
mati88 - leniu śmierdzący, ile to wejsc na livescore.com czy inne tego typu strony?!
0
Busi rewelacja!!
0
yoli - sezonowcom nie przetlumaczysz. Ma byc wysoko, efektownie - z kazdym!!
0
szefu91, - odezwal sie specjalista, pieprzysz takie glupoty ze zal czytac, ale jak masz pisac normalnie jak zamiast ogladac mecz piszesz ciagle komentarze?
0
szymi1998 - przestan mnie denerwowac gosciu bo zaraz nie wytrzymam
0
Jedno wiem po tym meczu, z Realem 3 obroncami zagrac nie mozemy
0
nieee, tylko nie on :(
0
ale piłeczka chodzi! cos pieknego!
0
Zawodnik wyborny, jeden z najlepszych napastnikow, szkoda, ze tak go kontuzje nękają...
0
ale to co zrobil w tej akcji Ronaldinho!
0
Pamiętam jak dziś!
0
NekroLeo - jeszcze proponuje Afellaya na skrzydle, a co!
0
kuśtykający Adriano... kusząca propozycja, doprawdy.
0
cesc4fabregas - 2 komentarz dzis i 2 rownie głupi. Chyba przyszedles razem z Fabregasem.
0
no fontas to urodzony prawy obronca!
0
N20 - odpoczynek? Cos za duzo tego odpoczynku ostatnio, bez przesady.
0
Imponuje mi swoimi wypowiedziami, oby nic sie nie zmienilo!