0

Mike_00 - jestem na nie. jezeli tak by sie stalo trzeba by bylo zastrzec potem rowniez 6, 8, 10.

0

Ja nie pisze, ze Puyol ma grac i tyle, bo to Pep decyzuje kto gra a kto nie, tylko nie mozna pisac zeby Puyol sobie odpoczal bo po prostu nie ma po czym. To sa zawodowi pilkarze!

0

Foster, - hmmm, opuscilem przez caly sezon 4 mecze, 2 w pucharze Hiszpanii i 2 w lm.

Co do rotacji to jak najbardziej. Nie chodzi mi o to zeby caly czas grac jednym skladem bo wiem ze sie tak nie da. Tyle, ze Puyol gral w tym sezonie malo, wiec po czym ma odpoczywac?

Armandi - nie wiem, ja tylko "glosno myslalem".

Dodatkowo gra Barcelony w tym sezonie wyglada gorzej niz w zeszlych sezonach wg mnie, wiem, ze szczyt formy przyjdzie pozniej, no ale moze tez ta troszczke slabsza gra jest spowodowana ciaglymi rotacjami? - znow "glosno mysle"

0

jaki odpoczynek... jest poczatek sezonu! w tamtym sezonie gralismy praktycznie caly czas jednym skladem i dali rade i bylo bez wiekszych kontuzji. a Teraz? caly czas rotacje i kontuzje, moze przez brak regularnej gry?

0

genialnie

0

ja sie tak nudzilem podczas meczu z L Hospitalet, ze zasnalem, 1 raz mi sie takie cos zdarzylo :)

0

Opium - zes dowalil. Z twojego komentarza wynika, ze City gra "topornie", gdzie oni graja naprawde ciekawa ofensywna pilke, przynajmniej w lidze angielskiej tak jest.

0

Bramka bramką, ale to na prawde swietny zawodnik. Co mecz to udowadnia

0

"Mając innych piłkarzy, nie byłbym w stanie tego osiągnąć. Gdyby z kolei ci obecni mieli innego trenera, prawdopodobnie dokonaliby tego samego - umniejszał swoje zasługi."

bzdura

0

u99artur1, - ja mam 6mb i zawsze bez problemu ogladam mecze. Polecam sopcasta, a nie zapelnione transmisje na stronach www. Nikomu nie chce sie sopcasta sciagnac, a to chwila, a za to spokojnie ogladasz mecz bez scinek

0

mecz jezeli chodzi o widowisko kapitalny

0

nie oznacza to, ze nie odejdzie.

0

Przeciez to bylo wiadome od poczatku...

0

mati88 - leniu śmierdzący, ile to wejsc na livescore.com czy inne tego typu strony?!

0

Busi rewelacja!!

0

yoli - sezonowcom nie przetlumaczysz. Ma byc wysoko, efektownie - z kazdym!!

0

szefu91, - odezwal sie specjalista, pieprzysz takie glupoty ze zal czytac, ale jak masz pisac normalnie jak zamiast ogladac mecz piszesz ciagle komentarze?

0

szymi1998 - przestan mnie denerwowac gosciu bo zaraz nie wytrzymam

0

Jedno wiem po tym meczu, z Realem 3 obroncami zagrac nie mozemy

0

nieee, tylko nie on :(

0

ale piłeczka chodzi! cos pieknego!

0

Zawodnik wyborny, jeden z najlepszych napastnikow, szkoda, ze tak go kontuzje nękają...

0

ale to co zrobil w tej akcji Ronaldinho!

0

Pamiętam jak dziś!

0

NekroLeo - jeszcze proponuje Afellaya na skrzydle, a co!

0

kuśtykający Adriano... kusząca propozycja, doprawdy.

0

cesc4fabregas - 2 komentarz dzis i 2 rownie głupi. Chyba przyszedles razem z Fabregasem.

0

no fontas to urodzony prawy obronca!

0

N20 - odpoczynek? Cos za duzo tego odpoczynku ostatnio, bez przesady.

0

Imponuje mi swoimi wypowiedziami, oby nic sie nie zmienilo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?