0

endriuuu 2 - Cuenca, Messi, Fabregas, Iniesta, Xavi, Busquets, Mascherano, Pique, Puyol, Valdes, Abidal, Keita, Thiago, ALves

0

co zrobil? zawodzi jak do tej pory, gdy na pilke nie wie co z nia zrobic, gra strasznie chaotycznie.

0

Jaki z niego crack jak gdy ma pilke to majtki automatycznie całe pełne...

0

janek_centrum - debilow to moze masz w domciu, nie wiem, ale nie zycze sobie zeby taki ktos jak ty, co w co 2 newsie wypisuje kogo Barca ma sprowadzic(najczesciej jakies wynalazki z slabych lig) tak sie do mnie odnosil.

0

Czuje, ze duet Fabregas Messi da nam 3 punkciki w Madrycie!

0

Ta, jak Sanchez dalej bedzie taka forme prezentował to znow zamiast w 11 w 10 bedziemy grac.

0

jak trenowal z grupa to dlaczego niby ma nie zagrac?! sporo czasu do meczu z realem

0

obaj sa niezbedni na Real! nie wyobrazam sobie nawet skladu bez nich!

0

Na Real niezbedni sa Iniesta, Fabregas, Xavi, Messi. Nasi najlepsi zawodnicy

0

kacperowski20 - to jest tak zwany kompleks Barcelony. JAk potknie sie MU, Chelsea, Real to jest git, jezeli Barca przegra to ludzie malo co sie nie zesraja z radosci.

0

guardiola89 - dalem dzis sporo minusow, to tobie dam plusika. masz i sie ciesz

0

arekbsowa - co ty pieprzysz...

0

ketiw - oczywiscie, ja nie twierdze ze w przyszlosci dalej tak bedzie kaleczyl. Po prostu ocenilem jego dotychczasowa gre w barwach Blaugrana ktora byla jak dla mnie fatalna. Czekam az potwierdzi swoja klase i pokaze ze warto bylo na niego wylozyc kupe kasy. Jednak na te chwile wole zdecydowanie Pedro czy Cuence czy Ville ktory tez nigdy nie blyszczal, ale to jest zawodnik grajacy solidnie, ktory potrafi strzelac bramki co pokazal nie raz. Szkoda ze musi grac na nieswojej pozycji, ale trudno.

0

Baros1990, - sanchez ciagnal? moze i cos ciagnal ale na pewno nie gre. Te jego straty... jak jakis junior. Taki debiutant Cuenca wchodzi i gra lepiej niz sanchez, a powinno byc odwrotnie. Ja nie twierze, ze ma grac rewelacyjnie bo nie da sie w tak krotkim czasie przystosowac do naszego stylu gry, ale to co on gra to nie jest kwestia przystosowania,

0

Tak, tak Sanchez jest wysmienity, jestescie ślepi, tak samo jak byliscie slepi z ibrahimoviciem.

Tyle, ze ja oceniam DOTYCHCZASOWA gre Sancheza, w przyszlosci musi byc lepiej!

0

Alexis tak jak pisalem zarty sobie chyba stroi, nie wiem w ogole jakim prawem on dzisiaj wyszedl na boisko. Cuenca w chwili obecnej go miazdzy, to samo Pedro.

0

strat mialo byc rzecz jasna

0

sanchez sobie chyba jakies jaja robi, w kazdym meczu masa dziecinnie prostych pilek, podania nie w tempo! jak narazie kompletne nieporozumienie! PEDRO na boisko!

0

Proponuje wyslac cala ta historie do klubu i niech organizuja na wlasny koszt 2 wyjazd :)

0

fcb191 - nie

0

mleko79 - twoj mozg jest zbyt słaby.

0

Armandi - dokladnie to mialem tez pisac.

Co do nastepcy Guardioli to mysle, ze nie ma sensu gdybac jak narazie, ale mysle, iz to znow bedzie ktos bardzo zwiazany z Barca

0

Di Maria bedzie biegl i sie bedzie przewracal bo go bedzie powietrze faulowało.
Co do Abidala to twoja argumentacja jest baaardzo smieszna :)

0

TheKronos, - co ty pajacujesz?

0

Zrobil duzo, ale dobrze ze odszedl! Iniesta rozwinal skrzydla!

0

no to jak tego nie bylo to zapewne bedzie, spokojnie :)

0

n0stress - moze dlatego, ze juz na tej stronie nie raz byl na ten temat news?

0

Armandi - co do Busquetsa... jego rola jest bardzo wazna! bez niego gra jest duzo mniej plynna, a jak wiadomo bez plynnej szybkiej gry pilka gowno stoimy.

Co do Puyola, wiem ze oddalby zycie za zwyciestwo, ale Mascherano jezeli chodzi o walecznosc mu nie ustepuje, do tego jest w wybornej formie dlatego stawiam na Masche. A jezeli ma grac i Puyol i Pique no to niestety Mascherano ławka, bez Busquetsa pomocy sobie nie wyobrazam.

0

Armandi - a co chcesz Mascherano posadzic? Ja patrze na obecna forme, ty chyba nie. Pique tez jest obecnie w wyzszej formie, zreszta 1 wysoki stoper musi byc.

0

Na GD chce widziec normalne 4-3-3.

obrona: Abidal Masche Pique Alves - Puyol niestety na ławce, ja tak bym widzioal obrone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?