Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś - np. Fabregas i Mascherano zrezygnowali z wyzszej pensji tylko dlatego, zeby grac w Barcelonie. W sensie, ze mogli zarabiac wiecej.
0
TheBlues and Barca, - ogarnij sie gosciu bo piszesz śmieci.
0
Dobrze, ze wraca do Hiszpanii. GdS tez powinien wrocic do Hiszpanii.
0
nie wiem co wy macie wszyscy z tym falszywym casillasem. W trakcie sezonu wcale sie nie wyroznial, co wiecej pamietam jego sporo glupich bledow. na Euro tez nic nadzwyczajnego nie zrobil a jest chwalony jakby wyciagal pilki nie do obrony. Wg mnie w ogole nie powinno sie go brac pod uwage jesli chodzi o zlota pilke.
0
jestem zdecydowanie na nie
0
co ten Keita najlepszego zrobił...
0
Zaryzykowalbym i nie sciagalbym nikogo za Keite. Jako def pomocnik moze zagrac Thiago(gral tam i wygladal wysmienicie), Dos Santos ktory zaliczyl niezly sezon w Barcelonie B - w koncu musi zaczac grac w 1 druzynie. Fabregas rowniez na tej pozycji sobie poradzi, czy Xavi. Zaufalbym wychowankom.
0
messi57, - bo wiem.
0
Szkoda.
Jednak powstrzymajcie sie od "podziekowan". On tego nie przeczyta, wlaczyc myslenie!
0
widze mega podniecenie i pewnosc ze w tym sezonie Barcelony nikt nie zatrzyma. Zobaczymy jak sobie Villanova poradzi. Guardiola byl przeciez swietnym motywatorem a u takich pilkarzy motywacja to w sumie najwazniejsza sprawa. Chociaz Tito tez ma jaja, pokazal to przy okazji spoliczkowania mourinho :)
0
B A R T R A
0
Xavi? Silva?
0
a Pique?
0
Leito - Xavio w tym sezonie nie zasluguje na zlota pilke, na podium tez nie.
1. Messi
2. Iniesta
0
Piotruś-BARCA, - a cow tym smiesznego? Bo ja nie rozumiem. Za to, ze gra w Barcelonie i nazywa sie Xavi maja mu dawac wysokie noty, nawet wtedy, kiedy gra slabo? Ludzie OPANUJCIE sie bo wstyd przynosicie nam, kibicom Barcelony.
0
arturekker - widze nie rozrozniasz OBIEKTYWNEJ oceny od "jezdzenia". Dobrze zagral TYLKO w finale, reszta meczow w jego wykonaniu mocno przecietne i nie zmieni tego to, ze final mial udany.
0
a zawodnikiem turnieju mysle, ze bedzie ANDRES!
0
lukninho - zgadzam sie, ze podniecanie sie nim jest na sile, ale nie zgadzam sie z tym, ze jest najlepszy. Najlepszy jest Valdes.
0
GENIUSZ!! Uwielbiam go! Mam nadzieje, ze taka forme bedzie prezentowal w Barcelonie!
0
1 jego mecz na Euro byl w jego wykonaniu nerwowy i chaotyczny, ale im dalej tym lepiej. Swietny transfer.
0
Bartra, Bartra, Bartra!
0
zreszta wy jestescie kopletnie zaslepieni. Jak dany zawodnik pochwali cos zwiazanego z Barca to jest wspanialy, nalezy mu sie szacunek itd., jesli zas ten sam zawodnik powie cos negatywnego na temat Barcy to jest mieszany z blotem. I tak ciagle na zmiane. Choragiewki.
0
luti - rozmowa jest o Casillasie czy o Xavim? Iker sugerowal 2razy ze Barca wygrala nie dzieki sobie, a dzieki sedziom. I takiemu czlowiekowi nalezy sie szacunek? Moim zdaniem nie.
0
luti, - co ty za glupoty pieprzysz w ogole... przypomnij sobie co casillas gadal po wygranych przez Barcelone GD. Ze dzieki sedziom i tak dalej, wiec nie pisz glupot.
0
Nie odejdzie bo jak sam mowil jego marzeniem zawsze byla gra w Barcelonie i chce udowodnic swoja wartosc w tym klubie.
0
affelay20, - nie dojdzie do skutku przed finalem ME, chyba, ze w tym finale nie bedzie Hiszpanii.
0
-barca4ever-, no i ma.
0
tibijczyk997 - nie ma lepszego, od naszego Leo Messiego.
0
Tak sie zastanawiam co tu robi Xavi... za ten rok jak narazie nie zasluguje w ogole. Badzmy obiektywni, a nie slepo zapatrzeni.
0
Pinto