0

Ktoś - np. Fabregas i Mascherano zrezygnowali z wyzszej pensji tylko dlatego, zeby grac w Barcelonie. W sensie, ze mogli zarabiac wiecej.

0

TheBlues and Barca, - ogarnij sie gosciu bo piszesz śmieci.

0

Dobrze, ze wraca do Hiszpanii. GdS tez powinien wrocic do Hiszpanii.

0

nie wiem co wy macie wszyscy z tym falszywym casillasem. W trakcie sezonu wcale sie nie wyroznial, co wiecej pamietam jego sporo glupich bledow. na Euro tez nic nadzwyczajnego nie zrobil a jest chwalony jakby wyciagal pilki nie do obrony. Wg mnie w ogole nie powinno sie go brac pod uwage jesli chodzi o zlota pilke.

0

jestem zdecydowanie na nie

0

co ten Keita najlepszego zrobił...

0

Zaryzykowalbym i nie sciagalbym nikogo za Keite. Jako def pomocnik moze zagrac Thiago(gral tam i wygladal wysmienicie), Dos Santos ktory zaliczyl niezly sezon w Barcelonie B - w koncu musi zaczac grac w 1 druzynie. Fabregas rowniez na tej pozycji sobie poradzi, czy Xavi. Zaufalbym wychowankom.

0

messi57, - bo wiem.

0

Szkoda.

Jednak powstrzymajcie sie od "podziekowan". On tego nie przeczyta, wlaczyc myslenie!

0

widze mega podniecenie i pewnosc ze w tym sezonie Barcelony nikt nie zatrzyma. Zobaczymy jak sobie Villanova poradzi. Guardiola byl przeciez swietnym motywatorem a u takich pilkarzy motywacja to w sumie najwazniejsza sprawa. Chociaz Tito tez ma jaja, pokazal to przy okazji spoliczkowania mourinho :)

0

B A R T R A

0

Xavi? Silva?

0

a Pique?

0

Leito - Xavio w tym sezonie nie zasluguje na zlota pilke, na podium tez nie.

1. Messi
2. Iniesta

0

Piotruś-BARCA, - a cow tym smiesznego? Bo ja nie rozumiem. Za to, ze gra w Barcelonie i nazywa sie Xavi maja mu dawac wysokie noty, nawet wtedy, kiedy gra slabo? Ludzie OPANUJCIE sie bo wstyd przynosicie nam, kibicom Barcelony.

0

arturekker - widze nie rozrozniasz OBIEKTYWNEJ oceny od "jezdzenia". Dobrze zagral TYLKO w finale, reszta meczow w jego wykonaniu mocno przecietne i nie zmieni tego to, ze final mial udany.

0

a zawodnikiem turnieju mysle, ze bedzie ANDRES!

0

lukninho - zgadzam sie, ze podniecanie sie nim jest na sile, ale nie zgadzam sie z tym, ze jest najlepszy. Najlepszy jest Valdes.

0

GENIUSZ!! Uwielbiam go! Mam nadzieje, ze taka forme bedzie prezentowal w Barcelonie!

0

1 jego mecz na Euro byl w jego wykonaniu nerwowy i chaotyczny, ale im dalej tym lepiej. Swietny transfer.

0

Bartra, Bartra, Bartra!

0

zreszta wy jestescie kopletnie zaslepieni. Jak dany zawodnik pochwali cos zwiazanego z Barca to jest wspanialy, nalezy mu sie szacunek itd., jesli zas ten sam zawodnik powie cos negatywnego na temat Barcy to jest mieszany z blotem. I tak ciagle na zmiane. Choragiewki.

0

luti - rozmowa jest o Casillasie czy o Xavim? Iker sugerowal 2razy ze Barca wygrala nie dzieki sobie, a dzieki sedziom. I takiemu czlowiekowi nalezy sie szacunek? Moim zdaniem nie.

0

luti, - co ty za glupoty pieprzysz w ogole... przypomnij sobie co casillas gadal po wygranych przez Barcelone GD. Ze dzieki sedziom i tak dalej, wiec nie pisz glupot.

0

Nie odejdzie bo jak sam mowil jego marzeniem zawsze byla gra w Barcelonie i chce udowodnic swoja wartosc w tym klubie.

0

affelay20, - nie dojdzie do skutku przed finalem ME, chyba, ze w tym finale nie bedzie Hiszpanii.

0

-barca4ever-, no i ma.

0

tibijczyk997 - nie ma lepszego, od naszego Leo Messiego.

0

Tak sie zastanawiam co tu robi Xavi... za ten rok jak narazie nie zasluguje w ogole. Badzmy obiektywni, a nie slepo zapatrzeni.

0



Pinto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?