Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
karny powinien byc
0
ciesze sie ze moj faworyt Bartra nie zawodzi!
0
Monias - bez grania doswiadczenia nie zdobedzie :)
0
Bartra jest genialny. Nie trzeba nam zadnych martinezow
0
"To zmusza klub do rozważenia innych scenariuszy. Barcelona może nie sprowadzać żadnego zawodnika i w szeregi pierwszej drużyny włączyć piłkarza Barçy B, Marca Bartrę. Inna opcja to transfer z zewnątrz i w tym celu działacze już sondują rynek. Według informacji Mundo Deportivo, rozmowy toczą się z trzema piłkarzami."
przeciez Bartra juz jest zawodnikiem 1 zespołu...
0
Shadow_Man, - i gdzie by gral? Nie wiem czy wiesz ale to prawy obronca, a ta pozycja w Barcelonie jest obsadzona i nie trzeba nikogo kupowac.
0
Bardzo lubie tego zawodnika, jesli nie blokowaloby to rozwoju Bartry to jak najbardziej tak!
0
wstyd mi za was
0
Uwielbiam goscia. Pokaze klase, jestem tego pewien
0
ThiagoAmazing - przeczytalem raz ten twoj komentarz, przeczytalem drugi, trzeci, czwarty i nie dowierzam jak mozna takie glupoty napisac
0
Oczekuje od niego duzo wiecej.
Rafinha, Sergi Roberto i Bartra dzis na duzy plus. Dos Santos tez ciekawy mecz
0
Przestancie płakać. Kontuzje to ryzyko zawodowe kazdego pilkarza. Zachowujecie sie jak jakies male dzieci, ktorym zabrano cukierki.
0
SinMistico - dziecko skoncz pisac smieci.
0
A Kiko nie mial w umowie takiego zapisu, ktory gwarantowal mu od tego sezonu gre w 1 druzynie Barcelony?
0
Gitkolo - kolejny... Afellayowi kontrakt sie konczyl stad taka niska kwota
0
Gaspar - forma Pique niewiadomą? Ja tam nie rozumiem tych ciaglych narzekan na niego. Mial jakis tam okres slabszych meczów i teraz wszyscy pieprzą, ze jest rozkojarzony itp itd. To cos takiego jak sytuacja z valdesem i jego kilka niefortunnych interwencji sprzed kilku lat.
No ale dobra, kupujemy jeszcze 1 stopera z najwyzej polki i wtedy mamy 4 stoperów najwyzej klasy. Zalozmy, ze nie ma kontuzji lub sa drobne. Jak to pogodzic? Rotacja co 2 mecz dobrym pomyslem nie jest. Stoper musi czuc sie pewnie i byc ciagle w trakcie meczowym. Do tego mamy znakomitych Bartre i Muniese.
0
Gaspar - a po co Ci kolejny obronca?
0
Gaspar - a ja mysle, ze media robia szum z niczego. Jak dobrze wiemy Afellaya marzeniem bylo wystepowanie w Barcelonie i niedawno mowil, ze nigdzie sie nie chce stad ruszac bo ma wiele do udowodnienia. Villanova rowniez nie chce sie go pozbywac, wiec mysle, ze tematu byc nie powinno. Ale gazety jak to gazety, piszą bo muszą.
0
w zadnym przypadku nie sprzedawac. Umiejetnosci ma naprawne nieprzecietne, tylko jeszcze musi dojrzec bo czasem podejmuje beznadziejne decyzje
0
Gaspar - nie obwiniaj zarządu tylko jak cos to Guardiole. Zreszta Guardiola zawsze wystawial optymalny na danego przeciwnika sklad, wiec pretensji nie mozna miec bo chcial wygrywać.
0
gaspar - chyba ze. Ale z Keita to chyba nie byl sarkazm?:)
0
Gaspar - a co ma w tym momencie Bojan do Barcelony? Nie widzialem zeby Barcelona go w tym okienku transferowym wykupiła.
Przeraza mnie niektorych niewiedza
0
SinMistico - gosciu, jesli juz komentujesz to najpierw dowiedz sie czy glupot nie piszesz.
Jak Barca miala dostac za Keite jakiekolwiek pieniadze, skoro ten mial taki zapis w umowie, ze jezeli nie zagra ilus tam meczów to bedzie mogl odejsc za darmo?
0
jest ambitny, nie boi sie rywalizacji, umiejetnosci ma i to niemałe, wiec dalbym mu jeszzce rok.
Swoja droga jak piszecie "Mister" to od razu kojarzy mi sie Guardiola :)
0
Piotruś-BARCA - hmmm... To Adriano powinien na poczatku sezonu grac w 1 skladzie, a nie Alba. Alba wybral olimpiade, a nie przygotowania do nowego sezonu z Barceloną. Nie mialbym "pretensji" gdyby w Barcelonie juz gral przynajmniej rok, a tak to mi nie zabardzo pasuje
0
Geble - jak widac nie bez powodu Toure przegrywal rywalizacje z Busim. Teraz mamy wybitnego defensywnego pomocnika, do tego mlodszego od Toure i wierny barcelonskim barwom.
0
0
Bartra! Wierze w niego jak w mało kogo
0
Bartra jest genialny. Sprzedaz go nie wchodzi w gre!
0
co do Milanu to przynajmniej teraz maja szanse na zdobycie LM :)