0

hmmm... punkty sa, ale nie ma widowiska.

0

0

Jest Puyol, a nie ma Masche...

0

Reikon - czepiasz sie szczegolow ktore malo znacza :-)

0

natall11 - kontuzja policzka :D

0

Kaka? To chyba jakaś pomyłka

0

Czy łapał sie wiekowo? Nie pamietam juz a sprawdzac mi sie nie chce, ale w kazdym razie moim zdaniem ten wyjazd mu tylko zaszkodzil, jak i Barcelonie.

0

kierusek_Blaugrana - gdybym sie nimi przejmowal to nie pisalbym tego co uwazam, tylko to, co chca czytac "kibice" z tejze strony.

No a co do olimpiady to mi sie to nie spodobalo. Po 1 byl po wyczerpujacym sezonie w Valencii + reprezentacji na Euro, gdzie zagral we wszytskich meczach, a bylo ich sporo bo jak wiadomo Hiszpania dotarla az do finalu. Do tego przyszedl do nowego klubu(tak wiem wychowanek, ale sporo czasu minelo od jego odejscia i nigdy powaznej pilki w Barcelonie nie gral) wiec fajnie by bylo gdyby przepracowal z tym nowym klubem okres przygotowawczy. Tym bardziej, ze jechac na ta Olimpiade nie musial bo wiekowo sie nie łapał.

0

cdefb - czyli twierdzisz ze Alba jest obecnie wlepszej dyspozycji niz Adriano? jesli tak to nie mamy o czym rozmawiac, chociaz I tak twierdze ze na temat futbolu wiele do powiedzenia nie masz

buzinga - jak dobrze wiadomo kazdego krytykujacego(nawet jesli krytyka jest sluszna) minusuja. Barca jest swieta, najlepsza, zawodnicy rowniez sa najlepsi na swiecie a sprobuj powiedziec cos zlego to jestes zly :-) I zapewne bedzie tak, ze za jakis czas gdy Alba zacznie grac dobrze I zaczne go chwalic to bedzie mowienie, ze od poczatku go skreslalem I mowilem ze jest slaby. a ja tylko twierdze ze OBECNIE Adriano daje wiecej druyznie :-)

0

Katalonka1900 - pewnie ze bym chcial, ale niestety a moze stety to nie kwestia chcenia :-)

0

wolal olimpiade niz przygotowanie sie do sezonu z Barcelona i to widac. Adriano na te chwile jest efektywniejszy

0

Czemu wszyscy jestescie przekonani, ze beda to sami chłopcy?

0

nigdy niczego szczególniego nie wnosil oprocz swietnego preesingu i zaangazowania

0

nie wybacze vilanovie jesli zmarnuje taka perelke jak Bartra, nie wybacze

0

Eoren - mam nadzieje, ze z tym gimbusem to sarkazm

0

FCB -Kat - nie brakuje, mamy wysmienitego Bartre ale Vilanova jak widac boi sie na niego stawiac co jest dla mnie dziwne

0

szkoda bo obecnie zjada Albe na sniadanko

0

Jak Vilanova nie zrobi z Bartry klasowego obroncy to go znienawidze po prostu. Skoro wiedzial, ze i tak gowno bedzie gral to powinien go wypozyczyc albo mogl dalej siedziec w rezerwach, przynajmniej by gral. A tak siedzi, siedzi i gowno z tego jest bo sie nie rozwija, a tylko traci pewnosc siebie.

0

ale jak mozna marnowac taki diament jak Bartra na lawce to ja tego nie moge zrozumiec, no nie moge.

0

Bardzo dobrze ze stawia na Adriano, prezentuje sie duzo lepiej od Alby.

0

JAK MOZNA MARNOWAC TAKI TALENT JAK BARTRA?! NO BRAK MI SŁOW

0

Adek powiedz mi jak ma sie tytul newsa do tego co powiedzial Alves? moim zdaniem nijak.

0

a mi nie

0

denerwuje mnie vilanova... Ma na lawce mega talent w postaci Marca Barty a wystawia defensywnego pomocnika... no szlag mnie trafia

0

październik miesiąc mistrzów! tak, mój też!

0

AniaFabrgas - w sumie masz racje.
bojan dostawal szanse? wpuszczanie zawodnika przy rozstrzygnietym wyniku na 5-10 min, gdzie reszta juz mysli tylko o prysznicu to jest dawanie szansy? Bojan nie czul sie wazny w zespole, ale gdy Guardiola mu zaufal(sezon z ibra) to ten udowodnil, ze jest genialny. pamieta ktos bramke z villareal?

0

Kibicowalem, kibicuje i bede mu kibicowal.
Przypomnijcie sobie co wyprawial w sezonie gdy Ibra byl w Barcelonie. Byl fenomenalny.

0

c.de.f.b, - poszukaj moich komentarzy jeszcze przed tym, jak Masche gral na obronie i przestan pieprzyc glupoty.

0

no i git, widze ze adana skutecznie zamknąłem.

piachuFCB - zobaczymy... ja chcialbym zeby zawodnik na skrzydle robil roznice, a Alexis tego nie robi. Duzo efektywniejszy jest Pedro moim zdaniem.

0

I zeby byla jasnosc nigdy nie bylem jakims wielkim fanem Alexisa, na poczatku wrecz go nie chcialem, ale szanuje go bo zapieprza i walczy za dwoch. Stara sie i to doceniam, chociaz wolalbym czegos wiecej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?