Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hmmm... punkty sa, ale nie ma widowiska.
0
0
Jest Puyol, a nie ma Masche...
0
Reikon - czepiasz sie szczegolow ktore malo znacza :-)
0
natall11 - kontuzja policzka :D
0
Kaka? To chyba jakaś pomyłka
0
Czy łapał sie wiekowo? Nie pamietam juz a sprawdzac mi sie nie chce, ale w kazdym razie moim zdaniem ten wyjazd mu tylko zaszkodzil, jak i Barcelonie.
0
kierusek_Blaugrana - gdybym sie nimi przejmowal to nie pisalbym tego co uwazam, tylko to, co chca czytac "kibice" z tejze strony.
No a co do olimpiady to mi sie to nie spodobalo. Po 1 byl po wyczerpujacym sezonie w Valencii + reprezentacji na Euro, gdzie zagral we wszytskich meczach, a bylo ich sporo bo jak wiadomo Hiszpania dotarla az do finalu. Do tego przyszedl do nowego klubu(tak wiem wychowanek, ale sporo czasu minelo od jego odejscia i nigdy powaznej pilki w Barcelonie nie gral) wiec fajnie by bylo gdyby przepracowal z tym nowym klubem okres przygotowawczy. Tym bardziej, ze jechac na ta Olimpiade nie musial bo wiekowo sie nie łapał.
0
cdefb - czyli twierdzisz ze Alba jest obecnie wlepszej dyspozycji niz Adriano? jesli tak to nie mamy o czym rozmawiac, chociaz I tak twierdze ze na temat futbolu wiele do powiedzenia nie masz
buzinga - jak dobrze wiadomo kazdego krytykujacego(nawet jesli krytyka jest sluszna) minusuja. Barca jest swieta, najlepsza, zawodnicy rowniez sa najlepsi na swiecie a sprobuj powiedziec cos zlego to jestes zly :-) I zapewne bedzie tak, ze za jakis czas gdy Alba zacznie grac dobrze I zaczne go chwalic to bedzie mowienie, ze od poczatku go skreslalem I mowilem ze jest slaby. a ja tylko twierdze ze OBECNIE Adriano daje wiecej druyznie :-)
0
Katalonka1900 - pewnie ze bym chcial, ale niestety a moze stety to nie kwestia chcenia :-)
0
wolal olimpiade niz przygotowanie sie do sezonu z Barcelona i to widac. Adriano na te chwile jest efektywniejszy
0
Czemu wszyscy jestescie przekonani, ze beda to sami chłopcy?
0
nigdy niczego szczególniego nie wnosil oprocz swietnego preesingu i zaangazowania
0
nie wybacze vilanovie jesli zmarnuje taka perelke jak Bartra, nie wybacze
0
Eoren - mam nadzieje, ze z tym gimbusem to sarkazm
0
FCB -Kat - nie brakuje, mamy wysmienitego Bartre ale Vilanova jak widac boi sie na niego stawiac co jest dla mnie dziwne
0
szkoda bo obecnie zjada Albe na sniadanko
0
Jak Vilanova nie zrobi z Bartry klasowego obroncy to go znienawidze po prostu. Skoro wiedzial, ze i tak gowno bedzie gral to powinien go wypozyczyc albo mogl dalej siedziec w rezerwach, przynajmniej by gral. A tak siedzi, siedzi i gowno z tego jest bo sie nie rozwija, a tylko traci pewnosc siebie.
0
ale jak mozna marnowac taki diament jak Bartra na lawce to ja tego nie moge zrozumiec, no nie moge.
0
Bardzo dobrze ze stawia na Adriano, prezentuje sie duzo lepiej od Alby.
0
JAK MOZNA MARNOWAC TAKI TALENT JAK BARTRA?! NO BRAK MI SŁOW
0
Adek powiedz mi jak ma sie tytul newsa do tego co powiedzial Alves? moim zdaniem nijak.
0
a mi nie
0
denerwuje mnie vilanova... Ma na lawce mega talent w postaci Marca Barty a wystawia defensywnego pomocnika... no szlag mnie trafia
0
październik miesiąc mistrzów! tak, mój też!
0
AniaFabrgas - w sumie masz racje.
bojan dostawal szanse? wpuszczanie zawodnika przy rozstrzygnietym wyniku na 5-10 min, gdzie reszta juz mysli tylko o prysznicu to jest dawanie szansy? Bojan nie czul sie wazny w zespole, ale gdy Guardiola mu zaufal(sezon z ibra) to ten udowodnil, ze jest genialny. pamieta ktos bramke z villareal?
0
Kibicowalem, kibicuje i bede mu kibicowal.
Przypomnijcie sobie co wyprawial w sezonie gdy Ibra byl w Barcelonie. Byl fenomenalny.
0
c.de.f.b, - poszukaj moich komentarzy jeszcze przed tym, jak Masche gral na obronie i przestan pieprzyc glupoty.
0
no i git, widze ze adana skutecznie zamknąłem.
piachuFCB - zobaczymy... ja chcialbym zeby zawodnik na skrzydle robil roznice, a Alexis tego nie robi. Duzo efektywniejszy jest Pedro moim zdaniem.
0
I zeby byla jasnosc nigdy nie bylem jakims wielkim fanem Alexisa, na poczatku wrecz go nie chcialem, ale szanuje go bo zapieprza i walczy za dwoch. Stara sie i to doceniam, chociaz wolalbym czegos wiecej.