Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co sie spinacie? Mowi to co mowi, co nas to obchodzi?
0
I tak by nie gral bo Vilanova sie boi stawiac na mlodych.
0
kolejny artykul o tym jaki to vilanova jest genialny :D na sile kreuje sie z niego wielkiego trenera... Barca zdobywa punkty ale co z tego skoro nie gra ladnie dla oka? zero efektownej gry, a tylko bezsensowne klepanie. zawsze bylem zwolennikiem duzego posiadania pilki ale teraz to jest robione jakby na sile.
0
niedawno mowil ze Barca to najlepsza druzyna ale teraz Barca obnizyla loty niestety, jednak do przecietnosci Barcelonie daleko
0
Eto'o sam sobie taka droge wybral, a szkoda...
0
Gracz wyborny, niezastąpiony, ale na pozycji stopera wolalbym juz go wiecej nie ogladac
0
Widze wszyscy na sile z Vilanovy chca zrobic jakiegos wielkiego trenera...
0
Mercantro - google ci bardzo dokladnie tego zawodnika przyblizy
0
masq - pedro jezdziec bez glowy? szkoda ze ten jezdziec bez glowy kilka razy strzelil realowi gola w GD
0
Znow widze eksperci sprzedaja Alvesa, smiech na sali :D
0
Trening - co to za zawodnik?
0
Montoya poradzil sobie niezle ale nie przesadzajcie, ze zagral wysmienicie. Jestem jego fanem - jak i Bartry czy Sergi Roberto, ale to co np. wczoraj zrobil z nim przy linii bocznej Ozil...
0
0
brakuje mi efektownie grajacej Barcelony.
0
TK 1001 - co ty pieprzysz za glupoty... wlasnie w meczach z realem Pique gra wybornie, jedynie ostatnio popelnil blad, a tak to wzorowo zatrzymywal ronaldo i spolke
0
No i jak sam powiedzial, z Vilanova na lawce NIC sie nie zmienilo. Gramy ta sama pilke, ktora znaja juz wszyscy, a szkoda bo przydalby sie jakis nowy element zaskoczenia. Zdobywamy punkty, ale nie gramy efektownie i to mnie boli
0
Bingoo - wielki Leo dlatego, ze zaprzeczyl iz ma juz dziecko? Niedlugo bedziecie sie podniecac jak powie "dzien dobry" dziennikarzom.
0
Adriano na stoperze hahaha bez komentarza
0
zgrywus - gdyby Puyol czy Pique byli zdrowi to bym nie chcial Bartry, jednak Song jak narazie gry w obronie zwyczajnie nie ogarnia.
0
wiem, ze Vilanova nie wystawi Bartry bo sie boi, jednak ciagle licze na jego wystep
0
jedyne co z tego niusa mi sie podoba, to zdjecie :)
0
jak mnie takie idiotyczne statystyki denerwuja...
0
co do brazylijczykow to coraz bardziej chcialbym transferu Neymara. potrzebna nam swiezosc w ataku, ktos kto potrafi zrobic cos z niczego bo ostatnio gramy strasznie przewidywalnie, a co za tym idzie nudna dla oka pilke.
0
Aaa, kto twoim zdaniem powinien zagrac obok Masche? Song, ktory biega i nie wie o co chodzi?(chodzi mi o jego wystepy na pozycji stopera bo def pomocnik z niego rewelacyjny)
0
N20 - rusz główką. Piszac, ze Vilanova sam sobie kompnikuje zycie mialem na mysli to, ze nie daje Bartrze szans w takich meczach jak wczoraj czy z Granada. Bartra ma juz 21 lat, gra dojrzale co udowadnial chociazby w lecie i ma niesamowity potencjal. Skoro taki Varane mogl wystapic z City to czemu Bartra nie moze zagrac z Realem? Bez zaufania trenera nigdy nie bedzie wielkim pilkarzem. Guardiola zaufal np. Busquetsowi wystawiajac go na rowniez bardzo odpowiedzialnej pozycji i sie oplacilo, jestem pewnien ze z Bartra byloby to samo.
0
Vilanova sam sobie na sile komplikuje zycie. Jest Bartra to boi sie na niego postawic...
0
constantine16 - w tej krytyce najbardziej chodzilo mi o marnowanie potencjalu Bartry.
"wybacz, ale on chyba wie lepiej od Ciebie" - to dlaczego "chlopie" krytykowales Guardiole, ze stawia na Busquetsa, a nie na Toure? Cos tu sie nie klei :)
0
Brak mi slow aby okreslic glupote Vilanovy... po 1 marnuje fantastycznego Bartre, po 2 - wystawia Puyola na caly mecz zaraz po kontuzji(nie bylo to konieczne bo mamy Bartre), po 3 - Song w tej chwili na obrone po prostu sie nie nadaje, juz wolalbym chyba zeby Busi zostal cofniety na obrone a Song zagral na swojej pozycji.
0
blaugrana49, - mam darmowe smsy, tylko szkoda mi czasu na takiego goscia, jak on.
0
masiar - masz rozum? Jesli masz telefon to mozesz korzystac i z internetu, a jesli nie to popros znajomego.