0

Po co sie spinacie? Mowi to co mowi, co nas to obchodzi?

0

I tak by nie gral bo Vilanova sie boi stawiac na mlodych.

0

kolejny artykul o tym jaki to vilanova jest genialny :D na sile kreuje sie z niego wielkiego trenera... Barca zdobywa punkty ale co z tego skoro nie gra ladnie dla oka? zero efektownej gry, a tylko bezsensowne klepanie. zawsze bylem zwolennikiem duzego posiadania pilki ale teraz to jest robione jakby na sile.

0

niedawno mowil ze Barca to najlepsza druzyna ale teraz Barca obnizyla loty niestety, jednak do przecietnosci Barcelonie daleko

0

Eto'o sam sobie taka droge wybral, a szkoda...

0

Gracz wyborny, niezastąpiony, ale na pozycji stopera wolalbym juz go wiecej nie ogladac

0

Widze wszyscy na sile z Vilanovy chca zrobic jakiegos wielkiego trenera...

0

Mercantro - google ci bardzo dokladnie tego zawodnika przyblizy

0

masq - pedro jezdziec bez glowy? szkoda ze ten jezdziec bez glowy kilka razy strzelil realowi gola w GD

0

Znow widze eksperci sprzedaja Alvesa, smiech na sali :D

0

Trening - co to za zawodnik?

0

Montoya poradzil sobie niezle ale nie przesadzajcie, ze zagral wysmienicie. Jestem jego fanem - jak i Bartry czy Sergi Roberto, ale to co np. wczoraj zrobil z nim przy linii bocznej Ozil...

0

0

brakuje mi efektownie grajacej Barcelony.

0

TK 1001 - co ty pieprzysz za glupoty... wlasnie w meczach z realem Pique gra wybornie, jedynie ostatnio popelnil blad, a tak to wzorowo zatrzymywal ronaldo i spolke

0

No i jak sam powiedzial, z Vilanova na lawce NIC sie nie zmienilo. Gramy ta sama pilke, ktora znaja juz wszyscy, a szkoda bo przydalby sie jakis nowy element zaskoczenia. Zdobywamy punkty, ale nie gramy efektownie i to mnie boli

0

Bingoo - wielki Leo dlatego, ze zaprzeczyl iz ma juz dziecko? Niedlugo bedziecie sie podniecac jak powie "dzien dobry" dziennikarzom.

0

Adriano na stoperze hahaha bez komentarza

0

zgrywus - gdyby Puyol czy Pique byli zdrowi to bym nie chcial Bartry, jednak Song jak narazie gry w obronie zwyczajnie nie ogarnia.

0

wiem, ze Vilanova nie wystawi Bartry bo sie boi, jednak ciagle licze na jego wystep

0

jedyne co z tego niusa mi sie podoba, to zdjecie :)

0

jak mnie takie idiotyczne statystyki denerwuja...

0

co do brazylijczykow to coraz bardziej chcialbym transferu Neymara. potrzebna nam swiezosc w ataku, ktos kto potrafi zrobic cos z niczego bo ostatnio gramy strasznie przewidywalnie, a co za tym idzie nudna dla oka pilke.

0

Aaa, kto twoim zdaniem powinien zagrac obok Masche? Song, ktory biega i nie wie o co chodzi?(chodzi mi o jego wystepy na pozycji stopera bo def pomocnik z niego rewelacyjny)

0

N20 - rusz główką. Piszac, ze Vilanova sam sobie kompnikuje zycie mialem na mysli to, ze nie daje Bartrze szans w takich meczach jak wczoraj czy z Granada. Bartra ma juz 21 lat, gra dojrzale co udowadnial chociazby w lecie i ma niesamowity potencjal. Skoro taki Varane mogl wystapic z City to czemu Bartra nie moze zagrac z Realem? Bez zaufania trenera nigdy nie bedzie wielkim pilkarzem. Guardiola zaufal np. Busquetsowi wystawiajac go na rowniez bardzo odpowiedzialnej pozycji i sie oplacilo, jestem pewnien ze z Bartra byloby to samo.

0

Vilanova sam sobie na sile komplikuje zycie. Jest Bartra to boi sie na niego postawic...

0

constantine16 - w tej krytyce najbardziej chodzilo mi o marnowanie potencjalu Bartry.
"wybacz, ale on chyba wie lepiej od Ciebie" - to dlaczego "chlopie" krytykowales Guardiole, ze stawia na Busquetsa, a nie na Toure? Cos tu sie nie klei :)

0

Brak mi slow aby okreslic glupote Vilanovy... po 1 marnuje fantastycznego Bartre, po 2 - wystawia Puyola na caly mecz zaraz po kontuzji(nie bylo to konieczne bo mamy Bartre), po 3 - Song w tej chwili na obrone po prostu sie nie nadaje, juz wolalbym chyba zeby Busi zostal cofniety na obrone a Song zagral na swojej pozycji.

0

blaugrana49, - mam darmowe smsy, tylko szkoda mi czasu na takiego goscia, jak on.

0

masiar - masz rozum? Jesli masz telefon to mozesz korzystac i z internetu, a jesli nie to popros znajomego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?