Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Deulofeu zamieszał... :)
0
Mino widac gosc z charakterem, i dobrze, taki ma byc bramkarz.
0
BJJ - ale jesli przegrywamy to bez przesady z tym atakiem pozycyjnym, trzeba zaryzykowac. zreszta jestesmy rozpracowani w 100 % przez co mecze Barcelony z najpiekniejszych staly sie nudne po prostu. slepo zapatrzeni fanatycy tego nie przyznadza ale niestety taka jest prawda - gramy teraz bardziej nudno niz ladnie dla oka.
0
jakie 4-3-3? 2-5-3 :)
0
MNie najbardziej dziwi to, ze gry mamy okazje do kontry, i mamy na skrzydlach szybkich Alexisa i Pedro to Iniesta czy Xavi zwalnia gre i czeka az rywal sie spokojnie ustawi. No nie jestem w stanie tego zrozumiec, a 2/3 razy tak z Celiticem bylo.
0
daro2 - gdyby nie byl Polakiem inaczej bys mowil. Takie sa fakty, ze to obecnie jeden z najlepszych napastnikow na swiecie. Ciezko sie przyzwyczaic ze Polak jest w czolowce, wiem :)
0
senkos - afellay zostal wypozyczony
0
Posiada nieprzecietne umiejetnosci, ale niestety do Barcelony zwyczajnie nie pasuje. Dla niego jak i dla samej Barcelony lepiej bedzie jesli po powrocie z Schalke zostanie sprzedany. Proponowalbym Borussie lub Arsenal
0
co wy z tym liverpoolem? raz ktos napisal a ludzie nie majacy swojego zdania powtarzaja to jak papugi w kazdym newsie dotyczacym Pepa...
0
a co do obecnej Barcy ma Keita? nie rozumiem
0
ajak03, - cos w tym jest. tez w nim widze troche mlodego Inieste
0
KingLeonidas - podejrzewam ze wlasnie po to przechodzi tak dluga rekonwalescencje zeby ryzyko odnowienia urazu bylo jak najmniejsze :)
Mam nadzieje ze na silowni troche tez czasu spedzil bo pilkarz swietny tylko warunki fizyczne troche go hamują
0
Nie lubią sie no i co z tego? Po co to publikowac? Bo nie rozumiem
0
jest moze mecz borussi gdzies na cyfrze?
0
Pique - Bartra. Masche od poczatku gra chyba wszystko, czas na odpoczynek
0
dinio - a ty czemu nie w szkole?
0
co z tego jak zaczynamy grac nudna pilke?
0
StrangeFruit - zle sie wyrazilem. bardziej chodzilo mi o talent jaki posiada bo wiadomo ze przed nim jeszcze sporo pracy
0
gosc jest wybitny i tyle, co tu wiecej dodawac. jego wystepy sa tez dla mnie jakims tam sukcesem bo od dawna na niego stawialem. swoja droga pamietam jak dluzszy czas temu zakladalismy sie we 3 - ja constantine i szymonst o to ktory ze stoperow bedzie w 1 druzynie: fontas bartra czy sergi gomez :-)
0
Z checia bym go zobaczyl w jakims przecietnym klubie ligi Hiszpanskiej ale nie na skrzydle tylko na pozycji typowej "9"
0
mi tam brakuje tej magii ktora byla w naszej grze w 1 sezonie Pepa
0
Yaya Toure - pomocnik kompletny i to on powinien zgarnac te nagrode
0
Dinio ciagle pieprzy jakies farmazony...
0
Adrian - w Newcastle maja Alana Pardewa, z ktorym wiaza przyszlosc o czym swiadczy dlugoterminowy kontrakt jaki z nim niedawno podpisali. I slusznie bo wykonuje tam swietna robote
0
cymek - i ja na to licze. Wystarczy popatrzec na transfery Manciniego... fatalne. A moznaby bylo zrobic z tych pieniedzy co wydal Mancini cos duzo lepszego
0
Watpliwe, niedawno przedluzono z Mancinim umowe o 5 lat. Chociaz w sumie co to dla szejkow..
0
v3go - ja, zaden nowy obronca nie jest potrzebny. Wyleczy sie Puyol, Pique, Abidal(chyba), Adriano i bedziemy mieli: Alves, Montoya, Alba, Adriano, Pique, Puyol, Bartra, Mascherano - na co wiecej?
A co jak wszyscy z nich beda zdrowi i dojdzie wysokiej klasy obronca? Jak to pogodzic? Po to sa zmiennicy zeby w razie kontuzji wlasnie grac.
0
Eoren - w koncu ktos trzezwo myslacy...
0
bartek_93 - no i co z tego? Czy tu jest mowa o wloskiej pilce czy o Barcelonie?
Zrozumcie w koncu ludzie ze istnieja inne style gry niz Barcelony. Nie kazdy moze grac tak samo.
Swoja droga zamurowac bramke tez trzeba umiec, druzyna wtedy musi byc jednoscia, wszyscy w odpowiednim momencie musza przesunąć, ale co wiekszosc z was moze o tym wiedziec. Wyznajecie zasade, ze kazdy ma grac jak Barcelona, ktora ostatnimi czasy coraz czesciej klepie bez sensu. Gra Barcelony byla piekna w pierwszych dwoch/trzech sezonach Guardioli, teraz to juz duzo nudniejsza Barca, niestety.
0
konrado6 - same powtorzenia az czytac sie tego nie da.