Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodam tylko ze dla mnie najlepszy srodkowy napastnik.
0
WItaminka E2!
0
to nie jest komentator, to jest murawski
0
Genialny gość
0
thiago wyzsza nota od sergi roberto - sie usmialem :D
0
niech biora alexisa
0
przestancie narzekac. maja prawo go sprowadzic wiec jesli abidal zechce to odejdzie. nie wszystko sie kreci wokol Barcelony
0
barcapff, - zobaczysz dziewczyno ze tak bedzie. Po co mam pisac ze sie obawiam tego czy tamtego skoro wiem, ze Barcelona na kogo nie trafii to i tak wygra?
0
Dinio - daruj sobie chlopcze te durnowate komentarze. Gdyby go nie wpuscil pieprzylbys glupoty ze Tito utrudnia Messiemu pobicie rekordu, wpuscil to zle bo narazil go na kontuzje...
0
konrados1231 - Roberto to nie defensywny pomocnik
0
Z kazdym z tych rywali sobie spokojnie poradzimy, wiec mi to rybka
0
swietny gosc, potrafi zrobic roznice. licze ze vilanova znajdzie dla niego miejsce w druzynie w przyszlym sezonie bo jak nie to chetnych pewnie nie zabraknie...
0
Scorpion222 - strasznie wyszczekany gosciu jestes.
Co do kontuzji... to mi to ze tak sie wyraze wisi. Nie przezywam, nie placze bo i po co? To ryzyko zawodowe i zdaje sobie z tego sprawe. A to, ze dzieciaki płaczą do dziś bo Messi sobie stukł kolano... to juz na to ja wplywu nie mam.
0
po co drążyc ten temat...
0
KingLeonidas - nozną
0
Biorac jeszcze pod uwage, ze to bylo kolano, a kontuzja kolana to jak wiadomo najgorsza kontuzja dla pilkarza.
0
KingLeonidas - trenuje pilke, swoje juz wycierpialem wiec spoko.
Moze i jestes twardzielem, nie wiem, nie widzialem, ale nie masz pojecia jaki to byl bol, tylko Messi wie. No a Messi do placzkow sie nie zalicza, skoro zszedl to bol musial byc okropny.
0
KingLeonidas - Ty bys nie wytrzymal juzpierwszych 2 fauli, a co dopiero to :)
0
Kolejny bardzo dobry mecz Sergi Roberto. Ogromny progres zaliczyl ten zawodnik. Gdzies Vilanova bedzie musial go wcisnac w przyszlym sezonie bo szkoda stracic takiego zawodnika.
Za to Rafinha oprocz fryzury niczym nie zachwycil, a wrecz przeciwnie. Pilka czesto odskakiwala mu na kilka metrow, w ogole jakis slaby fizycznie wygladal w porownaniu z zawodnikami Benfiki. Potencjal ma ale jak widac jeszcze wiele pracy przed nim.
0
Matik1 - czyli co ta sytuacja pokauje? bo mi nic nie pokazala
0
nightwishygt pewnie nawet nie pamieta, ze ktos taki jak Thuram wystepowal w barwach Blaugrana!
0
Dinio - nie wiadomo co odbije szejkom? Chyba odwrotnie. ZObacz ile juz czasy Mancini pracuje w City, a ilu przez ten czas trenerow bylo w Chelsea.
0
powinienem sie cieszyc, ze jest juz zdrowy, ale sie nie ciesze....
0
nie, nie, nie, nie, nie, nie
0
Casillas i Xavi nie zasluguja na nagrode za rok 2012.
0
szacunek dla niego. tylko co z tego jak juz sergi roberto jest lepszy, nie wspominajac o thiago
0
N2O - ta, Pep i Arsenal... przesledz polityke transferowa tego klubu a potem sie zastanow czy to ma sens.
0
neuer - masche pique alba - blaszczykowski iniesta toure xavi silva - messi lewandowski
0
brak Busiego to jest jakis skandal
0
v3go - mam nadzieje, ze Vilanova przejrzy na oczy. Alexis jest nam kompletnie niepotrzebny. SPrzedac poki jest cos wart