0

Dodam tylko ze dla mnie najlepszy srodkowy napastnik.

0

WItaminka E2!

0

to nie jest komentator, to jest murawski

0

Genialny gość

0

thiago wyzsza nota od sergi roberto - sie usmialem :D

0

niech biora alexisa

0

przestancie narzekac. maja prawo go sprowadzic wiec jesli abidal zechce to odejdzie. nie wszystko sie kreci wokol Barcelony

0

barcapff, - zobaczysz dziewczyno ze tak bedzie. Po co mam pisac ze sie obawiam tego czy tamtego skoro wiem, ze Barcelona na kogo nie trafii to i tak wygra?

0

Dinio - daruj sobie chlopcze te durnowate komentarze. Gdyby go nie wpuscil pieprzylbys glupoty ze Tito utrudnia Messiemu pobicie rekordu, wpuscil to zle bo narazil go na kontuzje...

0

konrados1231 - Roberto to nie defensywny pomocnik

0

Z kazdym z tych rywali sobie spokojnie poradzimy, wiec mi to rybka

0

swietny gosc, potrafi zrobic roznice. licze ze vilanova znajdzie dla niego miejsce w druzynie w przyszlym sezonie bo jak nie to chetnych pewnie nie zabraknie...

0

Scorpion222 - strasznie wyszczekany gosciu jestes.

Co do kontuzji... to mi to ze tak sie wyraze wisi. Nie przezywam, nie placze bo i po co? To ryzyko zawodowe i zdaje sobie z tego sprawe. A to, ze dzieciaki płaczą do dziś bo Messi sobie stukł kolano... to juz na to ja wplywu nie mam.

0

po co drążyc ten temat...

0

KingLeonidas - nozną

0

Biorac jeszcze pod uwage, ze to bylo kolano, a kontuzja kolana to jak wiadomo najgorsza kontuzja dla pilkarza.

0

KingLeonidas - trenuje pilke, swoje juz wycierpialem wiec spoko.

Moze i jestes twardzielem, nie wiem, nie widzialem, ale nie masz pojecia jaki to byl bol, tylko Messi wie. No a Messi do placzkow sie nie zalicza, skoro zszedl to bol musial byc okropny.

0

KingLeonidas - Ty bys nie wytrzymal juzpierwszych 2 fauli, a co dopiero to :)

0

Kolejny bardzo dobry mecz Sergi Roberto. Ogromny progres zaliczyl ten zawodnik. Gdzies Vilanova bedzie musial go wcisnac w przyszlym sezonie bo szkoda stracic takiego zawodnika.

Za to Rafinha oprocz fryzury niczym nie zachwycil, a wrecz przeciwnie. Pilka czesto odskakiwala mu na kilka metrow, w ogole jakis slaby fizycznie wygladal w porownaniu z zawodnikami Benfiki. Potencjal ma ale jak widac jeszcze wiele pracy przed nim.

0

Matik1 - czyli co ta sytuacja pokauje? bo mi nic nie pokazala

0

nightwishygt pewnie nawet nie pamieta, ze ktos taki jak Thuram wystepowal w barwach Blaugrana!

0

Dinio - nie wiadomo co odbije szejkom? Chyba odwrotnie. ZObacz ile juz czasy Mancini pracuje w City, a ilu przez ten czas trenerow bylo w Chelsea.

0

powinienem sie cieszyc, ze jest juz zdrowy, ale sie nie ciesze....

0

nie, nie, nie, nie, nie, nie

0

Casillas i Xavi nie zasluguja na nagrode za rok 2012.

0

szacunek dla niego. tylko co z tego jak juz sergi roberto jest lepszy, nie wspominajac o thiago

0

N2O - ta, Pep i Arsenal... przesledz polityke transferowa tego klubu a potem sie zastanow czy to ma sens.

0

neuer - masche pique alba - blaszczykowski iniesta toure xavi silva - messi lewandowski

0

brak Busiego to jest jakis skandal

0

v3go - mam nadzieje, ze Vilanova przejrzy na oczy. Alexis jest nam kompletnie niepotrzebny. SPrzedac poki jest cos wart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?