0

ale beznadziejnie napisany ten nius. Powinien ten sklad byc rozpisany chociaz tak, jak na 2011 rok.

0

80Ronaldinho90 - Tito za to zna Guardiole jak nikt inny, wiec ...

0

Brak Fabsa to jakies nieporozumienie... Czemu ten gosc jest ciagle niedoceniany?

0

Licze na atak:

Ronaldinho - Eto'o - Messi

0

Pgla - do Chelsea? Guardiola musialby byc idiota zeby tam pojsc. 2 mecze pod wodza Pepa Chelsea by przegrala i Pep out. Na Andre Villasa-Boasa wydal 15 mln + jego ogromna pensja i go wywalil w trakcie sezonu.

0

villa2001 - a liga mistrzow?

0

masq - wszechwiedzacy

0

Bogdinho - City to klub z historia, to ze nie osiagali sukcesow nie oznacza ze nie maja historii. A teraz nie liczy sie dla nich tylko kasa, a sukcesy. Dlatego tez chca zatrudnic Pepa. mysle ze ci ladnie wszystko wyjasnilem

0

silver912, - panno silver, nie pisz do Joaquina bo on tutaj nie wejdzie i nie przeczyta Twojego "komcia" :)

0

Pedro i ten jego dziewiczy wąs :D PEDRO > Alexis!

0

Skoro oferuja mu duzo wieksze pieniadze to nie mialbym do niego pretensji, ze odszedl. W koncu to jego praca. Ale bardzo bym zalowal, jest wysmienity. Smiem twierdzic, ze mamy najlepiej obsadzone boki obrony na swiecie. Lewa Alba/Adriano, prawa Alves/Adriano

0

Sergi Roberto jesli juz to tylko na wypozyczenie, jest genialny i swietnie sie rozwija. Deulofeu... wszystko zalezy od niego, jesli zalezy mu na Barcelonie to przedluzy kontrakt, jesli nie to trudno, nikt go prosil przeciez nie bedzie.

0

Bisz - tylko ze Villa jest w takim wieku i takiej klasy zawodnikiem ze zasluguje na 1 sklad. Jak nie u nas to chetni sie znajda. Takiego pilkarza trzymac na lawie to grzech

0

przestancie pieprzyc, gowno byscie licytowali... takie gdybanie, na co to?

0

m17essi - na co przecietny zawodnik w Barcelonie?

0

Zawodnik KOMPLETNY.

0

nocul - kazdy z napastnikow pojawia sie na tej pozycji w Barcelonie... Pedro, Alexis rowniez. ale najwiecej czasu Villa spedzil na lewym skrzydle

0

nocul - najczesciej fabregas tam latał, choc gralismy jak zwykle bez klasycznej "9".

0

przyjemny, - okulary zaloz chlopie. Villa w tym meczu byl lewoskrzydlowym, jak zawsze zresztą

0

Akurat Luiz technike ma niezla jak i przeglad pola.
i argument, ze Hummels nie bo Niemiec... brak slow

0

Michal3242 - piekłby chleby. Czytaj czlowieku, ze chodzilo o wypozyczenie.

0

jaki powrot do Barcelony? Jest Tito, wyniki osiaga, gra coraz lepsza. Nie ma szans

0

dla mnie 50 na 50. mogl zagwizdac, mogl nie zagwizdac

0

prorok-swietnie napisane

0

BJJ - oj gosciu gosciu. W dupie byles gowno widziales. Bez odzewu prosze, nie mam na takich ograniczonych ludzi czasu

0

BJJ - reka sie nie liczy bo reka sie w pilke nozna nie gra

0

a dla mnie Pedro odwala kawal dobrej roboty, zarowno jak strzela jak i nie strzela. Pedro > alexis zdecydowanie

0

c d e fagwgw hdtgad gma czy cos takiego- byc moze. Pedro zawsze mowilem ze ma ogromny wplywtna gre, ale nie, jest slaby bo nie strzela. Dzis strzelil, gral to co zawsze i nagle ze pedro wrocil. Nie macie pojecia, niestety

0

pedro gral to co zawsze tylko dorzucil bramki. WIEKSZOSC TU NIE MA POJECIA O PILCE NOZNEJ!

0

trzeba przyznac sie do bledu i go sprzedac. Dawno nie mielismy tak slabego skrzydlowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?