Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bartekvisca - dziwne ze nie potrafisz czytac
0
o jacie, ale fajny traktor brum brum hehehe xD xD Xd LOL
0
Obawiam sie ze Reina zasili Barcelone... a to tylko dlatego ze jest wychowankliem
0
od kiedy Valdes podjal decyzje ze chce zaczelo sie obrazanie go i nazywanie slabym bramkarzem, po raz kolejny pokazuje to poziom komrntarzy tejze strony
0
nie ma szans go wyrwac Chelsea
0
jaki z tego seva policjant. pieprzy hakies farmazonh zeby sie dowartosciowac, a w rzwczywistosci....
0
skorpion22 - ta twoja bezpodstawna krytyka masche robi sie powoli zenujaca
0
mozna sezon postawic na Pinto. ostatnio gra swietnie
0
busi
czytaj baranie: "Dokładniej, informacja EFE brzmi: "Podczas popołudniowego spotkania agenci Víctora Valdésa ogłosili dla FC Barcelony nieodwołalną decyzję gracza o nie przedłużaniu kontraktu, niezależne od kwesti ekonomicznych".
0
NEUER
0
tak jak ktos tu napisal. gdy sie podaje do zawodnika ktory na plecach ma 2 zawodnikow to obowiazkiem podajacego jest krzyknac, ze ma za soba rywali i nie ma czasu na pezyjmowanie. choc z 2 strony Thiago powinien sie rozejrzec.
0
Daniel15
przesadzasz...
porzadnie zamurowal sie Cetic w tym sezonie, czy ktos jeszcze? Proby jakies tam byly ale nic wielkiego
0
Daniel15 - Eto'o wystepowal rowniez w meczach, w ktorych rywal sie "murowal"
0
Ciuus, - nie zapedzaj sie. Eto'o strzelal gole w obydwu finalach LM chociazby
0
Daniel15
a ja zdecydowanie tę Barcę z Eto'o, czyli 1 rok Guardioli
0
Ciuus - a moim zdaniem Barca z Eto'o byla juz doskonała, i gra w ataku nie opierala sie na 1 zawodniku.
0
Ciuus - no i co z tego? Eto'o mial łatwosc w znajdowaniu sie w znakomitych sytuacjach. Zawsze czegos nie wykorzystal, ale stwarzal sobie tyle tych sytuacji ze i tak strzelal.
0
No i jak najbardziej nazwalbym go jedna z legend. Zagral w 145meczach i strzelil 108 bramek
0
Ciuus - to Barca z Eto'o byla najpiekniej grajaca Barceloną! Bylismy bardziej nieprzewidywalni. Teraz wszytsko kreci sie wokol Messiego, a szkoda
0
Ciuus, - Barca po odejsciu Eto'o grala lepiej? Oj klocilbym sie
0
Najlepsza "9"!
0
DanielOSW, - on musi tak mowic. Nie wazne co by myslal o zawodniku musi go wspierac i chwalic.
Dodatkowo my jako kibice mozemy wyrazac swoje opinie nie "załamujac" dodatkowo Alexisa bo on tych komentarzy nie czyta :)
0
WIdze nikt o tym nie pisze ale Alex Song Billong nam sie rozgrywa! Coraz pewniejsze wystepy, beda z niego ludzie!
0
Rafal20 - mysle, ze znalezliby sie chetni. Sanchez do Barcelony nie pasuje po prostu, podobnie jak Afellay. Umiejetnosci moze i na miare Barcelony ale juz za to psychika nie
0
Sprzedac póki jest cos wart
0
barany to jest PUCHAR hiszpanii, rewanz przed nami. NIE MOZNA grac caly czas tym samym skladem. banda sezonowcow
0
szpaku w formie hahah! uderzal fabs a ten najpierw ze puyol, a potem ze jednak adriano. sie usmialem
0
luis enrique :)
0
i gitara, chcialem City albo Bayern i tak jest. Trzeba bedziie dodatkowo mecze Bayernu ogladac
0
Co wy z tym Liverpoolem? To niech moze Leeds obejmie, klub z bogata tradycja...
Mam nadzieje, ze to bedzie City