0

bartekvisca - dziwne ze nie potrafisz czytac

0

o jacie, ale fajny traktor brum brum hehehe xD xD Xd LOL

0

Obawiam sie ze Reina zasili Barcelone... a to tylko dlatego ze jest wychowankliem

0

od kiedy Valdes podjal decyzje ze chce zaczelo sie obrazanie go i nazywanie slabym bramkarzem, po raz kolejny pokazuje to poziom komrntarzy tejze strony

0

nie ma szans go wyrwac Chelsea

0

jaki z tego seva policjant. pieprzy hakies farmazonh zeby sie dowartosciowac, a w rzwczywistosci....

0

skorpion22 - ta twoja bezpodstawna krytyka masche robi sie powoli zenujaca

0

mozna sezon postawic na Pinto. ostatnio gra swietnie

0

busi

czytaj baranie: "Dokładniej, informacja EFE brzmi: "Podczas popołudniowego spotkania agenci Víctora Valdésa ogłosili dla FC Barcelony nieodwołalną decyzję gracza o nie przedłużaniu kontraktu, niezależne od kwesti ekonomicznych".

0

NEUER

0

tak jak ktos tu napisal. gdy sie podaje do zawodnika ktory na plecach ma 2 zawodnikow to obowiazkiem podajacego jest krzyknac, ze ma za soba rywali i nie ma czasu na pezyjmowanie. choc z 2 strony Thiago powinien sie rozejrzec.

0

Daniel15

przesadzasz...

porzadnie zamurowal sie Cetic w tym sezonie, czy ktos jeszcze? Proby jakies tam byly ale nic wielkiego

0

Daniel15 - Eto'o wystepowal rowniez w meczach, w ktorych rywal sie "murowal"

0

Ciuus, - nie zapedzaj sie. Eto'o strzelal gole w obydwu finalach LM chociazby

0

Daniel15

a ja zdecydowanie tę Barcę z Eto'o, czyli 1 rok Guardioli

0

Ciuus - a moim zdaniem Barca z Eto'o byla juz doskonała, i gra w ataku nie opierala sie na 1 zawodniku.

0

Ciuus - no i co z tego? Eto'o mial łatwosc w znajdowaniu sie w znakomitych sytuacjach. Zawsze czegos nie wykorzystal, ale stwarzal sobie tyle tych sytuacji ze i tak strzelal.

0

No i jak najbardziej nazwalbym go jedna z legend. Zagral w 145meczach i strzelil 108 bramek

0

Ciuus - to Barca z Eto'o byla najpiekniej grajaca Barceloną! Bylismy bardziej nieprzewidywalni. Teraz wszytsko kreci sie wokol Messiego, a szkoda

0

Ciuus, - Barca po odejsciu Eto'o grala lepiej? Oj klocilbym sie

0

Najlepsza "9"!

0

DanielOSW, - on musi tak mowic. Nie wazne co by myslal o zawodniku musi go wspierac i chwalic.
Dodatkowo my jako kibice mozemy wyrazac swoje opinie nie "załamujac" dodatkowo Alexisa bo on tych komentarzy nie czyta :)

0

WIdze nikt o tym nie pisze ale Alex Song Billong nam sie rozgrywa! Coraz pewniejsze wystepy, beda z niego ludzie!

0

Rafal20 - mysle, ze znalezliby sie chetni. Sanchez do Barcelony nie pasuje po prostu, podobnie jak Afellay. Umiejetnosci moze i na miare Barcelony ale juz za to psychika nie

0

Sprzedac póki jest cos wart

0

barany to jest PUCHAR hiszpanii, rewanz przed nami. NIE MOZNA grac caly czas tym samym skladem. banda sezonowcow

0

szpaku w formie hahah! uderzal fabs a ten najpierw ze puyol, a potem ze jednak adriano. sie usmialem

0

luis enrique :)

0

i gitara, chcialem City albo Bayern i tak jest. Trzeba bedziie dodatkowo mecze Bayernu ogladac

0

Co wy z tym Liverpoolem? To niech moze Leeds obejmie, klub z bogata tradycja...


Mam nadzieje, ze to bedzie City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?