0

christo - skoro ty ogladasz Barcelone tylko wtedy kiedy wygrywaja to kibicem nie masz prawa sie nazywać :)

0

bartolinho - czyli przez 6 miesiecy nie bedzie nic robil? mylisz sie. rehabilitacja jest juz jakos niedlugo po operacji

0

juz te kolejne idiotyczne rekordy zaczynaja mnie denerwowac...

0

Potrzeba swiezosci wiec mysle, ze Thiago bedzie idealny. Ale znajac zycie to Fabs z Iniesta beda gral w srodku

0

banankuba - w barwach Valencii tak rekami wymachiwal co mecz... zbyt odpowiedzialane to nie jest

0

mamy mlodego i zdolnego - Bartra

0

hmmmmm, slabszy okres musial przyjsc, a najczesciej wlasnie jest to okres luty/marzec, wiec nie wiadomo jakby bylo gdyby z druzyna byl Vilanova.
Jedno jest pewne... jesli chcemy awansowac dalej w LM nie mozemy zagrac takim skladem jak dzis. Trzeba zaryzykykowac i wyjsc ultraofensywnie z Villa na szpicy, na skrzydlach Pedro i Tello, za nimi Messi, Iniesta, Thiago/Xavi - bez defensywnego pomocnika

0

adriano srednia klasa? komus cos sie w glowie poprzewracalo

0

ja bym sprzedal go chociazby za 10 mln, wiecej wart wg mnie nie jest

0

piotrus-barca - za kare ktos rzucil klatwe ze pozbylismy sie najlepszego snajpera na swiecie!

0

Wydalismy jakies ponad 30mln za Sancheza, a mamy wnoszacego duzo wiecej niz Alexis Tello. Ale i tak wiecej szans bedzie dostawal Sanchez ze wzgledu na wydane pieniadze

0

G D Z I E J E S T B A R T R A J A S I E P Y T A M

0

Eoren - nie napisalem, ze Ty taki chcesz :) To byla odpowiedz na Twoje zdanie dotyczace tego, ze przez ultraofensywny sklad mozemy byc narazeni na zabojcze kontry :)

0

Eoren - no tak, tyle, ze jak wyjdziemy podobnym ustawieniem jak ostatnio znow mozemy nie oddac ani jednego strzalu, takze trzeba zagrac bardzo odwaznie i zaryzykowac. GDyby tak sie fajnie mecz ulozyl, ze prowadzilibysmy 2-0 to naturalnie powinnismy wrocic do 4-3-3 z def pomocnikiem.

0

Rafal20 - hehe, a spodziewalem sie krytyki, ze taki sklad bez defensywnego pomocnika to sobie moge w fifie ustawic :P

No ale jestem mega ciekaw jakby gra wygladala w takim skladzie. W polu karnym mielibysmy w koncu przynajmniej 1 napastnika - Ville, ktory jak wiadomo posiada niesamowity instnkt strzelecki + wchodzacy w pole karne Messi. A Tello jak i Pedro rozciagaliby obrone.

Nie moge sie doczekac tego meczu, zwlaszcza wlasnie naszego ustawienia. Mam nadzieje ze Vilanova z Rourą nie zawioda i nie wystawia tej samej 11.

No i jeszcze licze, ze Messi sobie dzis caly mecz odpocznie bo swiezosci mu brakuje i to widac golym okiem

0

barcatikitaka, - naturalnie stawiam wyzej Busiego niz Songa, tyle ze w rewanzu z Milanem uderzenie Songa z dystansu moze sie przydac(o ile w ogole sie bedzie decydowal na strzaly).


Eoren - no wiesz, musimy strzelic przynajmniej 2 bramki, wiec mysle, ze nie ma nic do stracenia. Messiego cofnal bym ciut nizej po to wlasnie, zeby stwarzac przewage(byloby praktycznie 4 napastnikow - 2 szeroko ustawionych skrzydlowych i 2 w srodku).

Czyms nowym trzeba Milan zaskoczyc, to jest pewne ale czy na cos zaskakujacego sie Vilanova zdecyduje to w to watpie.

0

Valdes - Adraino Pique Puyol Alba - Song Xavi Iniesta - Villa Messi Tello
lub
Valdes - Adriano Pique Puyol Alba - Xavi Iniesta Messi - Tello Villa Pedro

moim zdaniem te sklady bylyby optymalne

0

adriano musi sie wykurowac na milan i zastapic alvesa. potrzeba strzalow z dystansu!

0

piotr - wszedl mascherano bo puyol mial rozciete czolo chyba i krwawilo

0

Song, Villa, Tello - 1 sklad na rewanz. Ktos musi uderzac z dystansu

0

brodziol - czemu 4? wystarczą 3 przy czystym koncie

0

na rewanz mysle, ze powinien wyjsc Song, Tello i Villa. Trzeba probowac strzalow z dystansu, Song dobry strzal posiada, Tello i Villa tez i co najwazniejsze, nie boja sie strzelac

0

to, co zagral MIlan to bylo mistrzostwo swiata + slaba Barca z przemeczonym Messim. On musi w koncu odpoczac bo obecnie z takim rywalem jak Milan nam gowno daje

0

Messi najlepiej jakby odpoczal, on jest totalnie przemeczony... zero swiezosci

0

tabaluga akurat przy takim wyniku przeszedlby milan :P

0

moz - dzisiaj

0

co to za fan ktory nie wierzy w swoja druzyne? zaden fan

0

villa lub tello musza wyjsc w 1 skladzie, musza

0

Hummer - na dobra sprawe Alexisowi nigdy nie "szlo" w Barcelonie

0

Kwestionariusz - w 10000% popieram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?