0

oczywiscie ze jest mozliwe.
tylko tlumacze ze gra w obronie to nie tylko odbior pilki jak i inne obowiazki. ja takiego sancheza konpletnie sobie nie wyobrazam na obronie.
trzeba przede wszystkim trzymac odpowiednia odleglosc do stopera, przesuwac sie i tak dalej. po co kombinowac jak mamy montoye?

0

pewnie, Villa tez ma predyspozycje na obronce.

panowie o czym wy mowicie, nie da sie tak nagle przestqwic skrzydlowego na obronce... to nie tylko odbieranie pilki ale takze ustawianie sie, wspolpracowanie ze stoperami, trzymanie linii spalonego. to nie takie latwe jak sie wydaje

0

m_o_z - przestan gosciu pieprzyc glupoty

0

nastasić!

0

ja sie z gościem zgadzam. valdes od 3/4 lat gra na wyzszym poziomie niz Casillas

0

krytykowanie go jest kłamstwem? Dziwne zdanie

0

neymar gral piach? zagral dobry mecz! malo efektownie ale za to efektywnie.

0

My swojego Varane mamy, tylko nie dajemy mu grać.

0

Pep mial dość Barcelony, chciał odejść, odszedł i tyle. Nie ma co drążyć tematu...

0

Dersu - zgadzam sie, jednak juz wiekowy, choc wyglada na młodzieniaszka :)

0

iniessi - niby czemu? Pieniadze to nie wszystko. Skoro Fabs, Sanchez, Mascherano potrafili odrzucic duzo korzystniejsze oferty to i młody Serb mógłby

0

dziwi mnie ogromnie, ze nikt tutaj nie wymienia Nastasicia, wsyztsko dlatego, ze media o nim nie mówią :)

0

po zmieniac naturalnie kropki byc nie powinno

0

desto - masz prawo pisac co myslisz ale nie masz prawa wyzywac tutaj kazdego od sezonowcow, jak i zmieniac. sens kogos wypowiedzi.

0

destro - czy on napisal ze nadawalby sie do Barcelony? ja takiego czegos nie widze :)

0

desto widze w transie. znow kazdego od sezonowcow wyzywa. co gosc to nie mam pytan :)

0

Bartra lub niesamowity Nastasić!!

0

bron Boze niech nie wraca!

0

to czy Milan wroci to zalezy od Milanu. jesli nie zdecyduja sie na wykup to Barca bedzie musiala Bojana wykupić

0

barcaclue97 - tylko ze Abidal potrafil sie wlaczyc do akcji ofensywnej i z powodzeniem sobie "w przodzie" radził. Arbeloa z kolei nie ma w ogole predyspozycji do gry ofensywnej

0

straszna chudzinka

0

a moim zraniem w reprezentacji powinien grac Juanfran. ciekawy zawodnik, na pewno lepszy niz drewniany arbeloa... taka druzyna jak hiszpania musi wrecz miec 2 ofensywnych bocznych obroncow zeby wykorzystywac caly swoj potencjal w ataku

0

destro - A mi sie robi niedobrze jak widze twoje wypociny pelne bledow ortograficznych.

0

ksobi - widze ze malutko wiesz. zawodnicy sprowadzani do Barcelony z Francji bardzo czesto graja swietnie

0

psg to druzyna bez charakteru. zwykly przecietniak europejski tyle, że ze znamymi naziwskami

0

misiaty7 - bredzisz. on caly czas powtarza ze chce wypelnic kontrakt w brazylii. to media robia wokol jego transferu szum, a nie on sam.

0

galix - no to wina sztabu, skoro Alves byl przemeczony to Montoya powinien zasiasc na ławce

0

galix - Montoya

0

nie byloby to grzechem aczkolwiek Ola przetlumaczyla tylko artykul na jezyk polski wiec widocznie w angielskiej wersji jego wieku podanego nie bylo.
przestancie sie czepiac tylko badzcie wdzieczni ze komus sie chce to robic bo gowno byscie mieli a nie biezace informacje

0

marcin114 - varane to nie wychowanek realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?