0

Lewy1892 - moze i bedzie, ale na pewno nie w Barcelonie

0

a napisałes, nie zauwazylem

0

hoeniker - do plusów Bartry jeszcze dodałbym jego swietną gre głową co w starciach z Ibrą moze miec wielkie znaczenie

0

"Reszta to sezonowcy albo slepo zapatrzeni dla ktorych licza sie zaslugi i inne brednie."


Uwielbiam to :D nazywac kogos sezonowcem kto woli Pedro od np. Sancheza, mimo, ze Pedro daje wiecej druzynie i ma lepsze statystyki. BEKA :D

0

Jesli Messi nie wyleczy sie do konca to:

Tello Villa Pedro

0

Alves - Bartra - Pique - Alba

0

pedro, tello, villa > alexis

0

bez niego nie bedzoe to samo? co wy piszecie? co nas obchodzi jakim skladem wyjdzie psg? liczy sie to zeby wygrac, i nie wazne w jakim skladize zagra psg... mnie osobiscie to konpletnie nie interesuje

0

constantine16 - tak w ogole... z kims sie zakladałem o to, ktory z obroncow bedzie w 1 zespole: Bartra, Fontas, Sergi Gomez. Ja stawialem na Bartre ty na kogos innego jak dobrze pamietam, i jezszce 1 osoba brala udzial w tym "zakladzie". nic nie pomylilem?

0

constantine16 - odpowiedzialem tylko na twoja "prowokacje" :)
Bojan spoko, reprezentuje barwy Milanu. Powinienes to wiedzieć :/

0

constantine16 - widze dalej fanatyku Ibry nie odpuszczasz :) Jesli mowa o poziomie to na pewno reprezentuje wyzszy anizeli ty. Takze daruj sobie, poszukaj meczu PSG i podziwiaj swojego Boga Ibrahimovicia :)

0

MasterFCB - w jaki sposob? Wszytsko grzecznie i dokladnie wam wytlumaczylem.

0

konajoncek - Busi przeciwko Ibrze? Kiepski pomysl. CHodzi mi oczywiscie o pojedynki powietrzne.
Na PSG para Pique - Bartra

0

Lama20 - lameczko, ani tego, ani tego jesli uwaza sie za dojrzalego osobnika. "wyjdz" to sobie chlopaki mozecie mowic do kolegów, tutaj albo starajcie sie dyskutowac na poziomie albo w ogole sie nie udzielajcie. Zrozumiałeś lamko?

0

MasterFCB - no to licze na cos dojrzałego, a nie rzucenie szczeniackiego "wyjdz" w moja strone

0

MasterFCB - chłopczyku nie pomyliłeś sie czasem? :)

0

oper21 - Sanchez i tak jest cienki jak sik pająka. 1 mecz niczego nie zmienia

0

destro - to ze nie ma cie w domu w czym przeszkadza bo nie rozumiem? coz a gość :D

0

wyjasnijcie mi jedno. Po co piszecie komentarze typu "goooooooooooool", "CESC"? kazdy ogląda wiec przestancie pisac takie bezsensowne komentarzee

0

wyjasnijcie mi jedno. Po co piszecie komentarze typu "goooooooooooool", "CESC"? kazdy ogląda wiec przestancie pisac takie bezsensowne komentarze

0

SzlekJacob, - widocznie ślepy jesteś

0

Xavi6:) - na pozycji srodkowego obroncy? To czemu Varane gra w Realu a nie Pepe?

0

Xavi6:) - a czmeu nie Bartra? Czekam na argumenty

0

Xavi6:) - na srodek czego?

0

Orłowski też... co wystep zalicza Thiago to go krytykuje i mowi jak to wiele brakuje mu do Xaviego... inny styl prezentuja, a ten pieprzy co mecz to samo.
Szkoda, ze Pełka znow nie komentuje

0

jak mnie denerwuje jak Laboga wypowiada nazwisko Song... "SONGGGGG"

0

Nesca - jakimi marzeniami? I pisz za siebie, dla mnie Casillas jest gorszym bramkarzem niz Valdes

0

Gallaret - no i znow bronisz go na siłe. Chodzi mi o ostatnie zdanie. Dawno nie mielismy tak bezproduktywnego zawodnika na skrzydle.

Co do Pedro... Pedro jest moze i malo widoczny ale robi duzo wiecej niz Alexis. Przede wszytskim Pedro gra duzo z 1 pilki(nie tylko do tylu) - ile to bylo bramek Messiego po klepkach z Pedro? Sporo. Zreszta, wystarczy porownac sytatystyki Pedro i Sancheza.

0

juz zaczyna mnie irytowac to na siłe bronienie słabiutkiego Sancheza.

"wywalczyl bramke na 2-1" - no i co z tego?! Niech on w koncu sam stworzy cos z niczego. Tego sie wymaga od zawodnikow wtakim klubie jak Barcelona. A Alexis jedyne co ma obecnie do zaoferowanie to machanie bezsensowne nogami nad pilka na ktore nawet obroncy nie reagują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?