Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy1892 - moze i bedzie, ale na pewno nie w Barcelonie
0
a napisałes, nie zauwazylem
0
hoeniker - do plusów Bartry jeszcze dodałbym jego swietną gre głową co w starciach z Ibrą moze miec wielkie znaczenie
0
"Reszta to sezonowcy albo slepo zapatrzeni dla ktorych licza sie zaslugi i inne brednie."
Uwielbiam to :D nazywac kogos sezonowcem kto woli Pedro od np. Sancheza, mimo, ze Pedro daje wiecej druzynie i ma lepsze statystyki. BEKA :D
0
Jesli Messi nie wyleczy sie do konca to:
Tello Villa Pedro
0
Alves - Bartra - Pique - Alba
0
pedro, tello, villa > alexis
0
bez niego nie bedzoe to samo? co wy piszecie? co nas obchodzi jakim skladem wyjdzie psg? liczy sie to zeby wygrac, i nie wazne w jakim skladize zagra psg... mnie osobiscie to konpletnie nie interesuje
0
constantine16 - tak w ogole... z kims sie zakladałem o to, ktory z obroncow bedzie w 1 zespole: Bartra, Fontas, Sergi Gomez. Ja stawialem na Bartre ty na kogos innego jak dobrze pamietam, i jezszce 1 osoba brala udzial w tym "zakladzie". nic nie pomylilem?
0
constantine16 - odpowiedzialem tylko na twoja "prowokacje" :)
Bojan spoko, reprezentuje barwy Milanu. Powinienes to wiedzieć :/
0
constantine16 - widze dalej fanatyku Ibry nie odpuszczasz :) Jesli mowa o poziomie to na pewno reprezentuje wyzszy anizeli ty. Takze daruj sobie, poszukaj meczu PSG i podziwiaj swojego Boga Ibrahimovicia :)
0
MasterFCB - w jaki sposob? Wszytsko grzecznie i dokladnie wam wytlumaczylem.
0
konajoncek - Busi przeciwko Ibrze? Kiepski pomysl. CHodzi mi oczywiscie o pojedynki powietrzne.
Na PSG para Pique - Bartra
0
Lama20 - lameczko, ani tego, ani tego jesli uwaza sie za dojrzalego osobnika. "wyjdz" to sobie chlopaki mozecie mowic do kolegów, tutaj albo starajcie sie dyskutowac na poziomie albo w ogole sie nie udzielajcie. Zrozumiałeś lamko?
0
MasterFCB - no to licze na cos dojrzałego, a nie rzucenie szczeniackiego "wyjdz" w moja strone
0
MasterFCB - chłopczyku nie pomyliłeś sie czasem? :)
0
oper21 - Sanchez i tak jest cienki jak sik pająka. 1 mecz niczego nie zmienia
0
destro - to ze nie ma cie w domu w czym przeszkadza bo nie rozumiem? coz a gość :D
0
wyjasnijcie mi jedno. Po co piszecie komentarze typu "goooooooooooool", "CESC"? kazdy ogląda wiec przestancie pisac takie bezsensowne komentarzee
0
wyjasnijcie mi jedno. Po co piszecie komentarze typu "goooooooooooool", "CESC"? kazdy ogląda wiec przestancie pisac takie bezsensowne komentarze
0
SzlekJacob, - widocznie ślepy jesteś
0
Xavi6:) - na pozycji srodkowego obroncy? To czemu Varane gra w Realu a nie Pepe?
0
Xavi6:) - a czmeu nie Bartra? Czekam na argumenty
0
Xavi6:) - na srodek czego?
0
Orłowski też... co wystep zalicza Thiago to go krytykuje i mowi jak to wiele brakuje mu do Xaviego... inny styl prezentuja, a ten pieprzy co mecz to samo.
Szkoda, ze Pełka znow nie komentuje
0
jak mnie denerwuje jak Laboga wypowiada nazwisko Song... "SONGGGGG"
0
Nesca - jakimi marzeniami? I pisz za siebie, dla mnie Casillas jest gorszym bramkarzem niz Valdes
0
Gallaret
porownaj sobie:
http://www.transfermarkt.de/de/pedro/profil/spieler_65278.html
http://www.transfermarkt.de/de/alexis-sanchez/profil/spieler_40433.html
0
Gallaret - no i znow bronisz go na siłe. Chodzi mi o ostatnie zdanie. Dawno nie mielismy tak bezproduktywnego zawodnika na skrzydle.
Co do Pedro... Pedro jest moze i malo widoczny ale robi duzo wiecej niz Alexis. Przede wszytskim Pedro gra duzo z 1 pilki(nie tylko do tylu) - ile to bylo bramek Messiego po klepkach z Pedro? Sporo. Zreszta, wystarczy porownac sytatystyki Pedro i Sancheza.
0
juz zaczyna mnie irytowac to na siłe bronienie słabiutkiego Sancheza.
"wywalczyl bramke na 2-1" - no i co z tego?! Niech on w koncu sam stworzy cos z niczego. Tego sie wymaga od zawodnikow wtakim klubie jak Barcelona. A Alexis jedyne co ma obecnie do zaoferowanie to machanie bezsensowne nogami nad pilka na ktore nawet obroncy nie reagują.