0

Coachise - to daruj sobie dziecinne teksty, ze "jestem slepy".

0

Aha i jeszzce jedno. Skoro Vilanova wystapil kontuzjowanego zawodnika to jest marnym trenerem, ktory liczy tylko i wylacznie na geniusz Messiego.

0

Coachise - z szacunkiem gosciu prosze. Jak jeden zawodnik moze byc w 2 miejscach naraz? Gralismy w 10 i tyle. Moze i Vilanova nie mial odwagi ale Messi wychodzac na boisko kontuzjowanym(LEKARZE DALI MU ZGODENA GRE CO POWINNO OZNACZAC ZE JEST ZDROWY) okazal brak szacunku dla Barcelony i kibicow. Zaraz napisze ktos, ze poswiecenie ze strony Messiego... tylko, ze ja tego poswiecenia nie widzialem. Caly mecz przedreptal.

Aha, i dodam, ze Messiego uwielbiam.

0

ze nie jest w stanie walczyc*

0

Cochise, - jak kontuzjowany skoro dostal pozwolenie na gre? Zreszta, skoro byl kontuzjowany i wiedzial, ze jest w stanie walczyc to powinien to zakomunikowac trenerowi i powiedziec, ze nie zagra bo nie jest sprawny fizycznie. Proste.

DInio - no i? A Xavi to co? Swieta krowa? Ucz sie na testy gimnazjalne dziaciaku. Teraz RvP twoim idolem bo Falcao sie zaciął?

0

ALba jest zenujacy czasami...

0

oczywiscie Liverpool :)

0

messiah16 - a niech jeszcze 10 osob napisze ze sie pomylilem, tylko ze tu nie o dokladny wynik chodzilo a o pokazanie ze trzeba wierzyc do konca

0

ile jesscze osob mnie zaatakuje ze sie pomylilem? wszystko jedno czy bylo 3,4 czy 5 do 0. wazne ze Milan sie podniosl, o to mi chodzi.

0

co do nowego trenera... to tez jest wyjscie, trzeba cos zmienic(vilanova to duzo slabsza kopia guardioli) bo rywale nwjzwyczajniej wiedza jak z Barcelona grac... ale co sie dziwic skoro od 5 lat gramy praktycznie to samo, tyle ze teraz dodatkowo malo graky pressingiem i ogolnie slabiutko w defensywie - mam tu na mysli cala druzyne, nie obroncow

0

no to 3-0, pomylilo mi sie

0

wiwrzyc trzeba. skoro liverpool z milanem z finale LM zdolal wygrac mimo ze przegrywal juz 4-0 to i w tym dwumeczu moze zdarzyc sie cud. a ci co nie wierza to nie sa kibice, kibic wierzy do ostatniego gwizdka, a przed nami jeszcze 90 minut gry.

na rewanz Messiego bym odpuscil jesli ma tak gwiazdorzyc jak wczoraj. sanchez rowniez lawka a najlepiej trybuny - najgorszy skrzydlowy w Barcelonie od kiedy pamietam. masa strat i po stracie mina jakby zaraz mial sie rozplakac, mam go dosc

0

karcio0 - a widziales rewanz meczu Arsenal - Bayern?

0

Po tym co dzisiaj zrobil nie powinien sie w ogole wypowiadac. Przeszedl kompletnie kolo meczu, zero udzialu w pressingu, pol meczu przedreptał.

I gowno mnie obchodzi czy jest nadal kontuzjowany, jak tak to nie powinien wychodzic na boisko. Jak sie decyduje na gre to trzeba zapieprzac, a nie grac na 30%.

0

destro - jesli ty po przeczytaniu komentarza Biologmy piszesz o obiektywizmie to nie masz pojecia co ten termin oznacza

0

destro - ROZUMIEM, nie "rozumie"

0

ironicznie

0

XAVI: BAYERN NIE CHCIAL GRAC W PIŁKE

0

Bartra juz w LM gral, w tym w rewanzowym ciezkim meczu z PSG. Dal rade z Ibrahimoviciem i Lavezzim? Tym bardziej da rade z Gomezem.

0

Świetnie, ze gra Bartra, szkoda, ze gra Alexis kosztem Villi

0

Villa_2001 - sam jestes baranie andreas, ANDRES INIESTA!

0

chinek23 - nie jest najlepszy. To Piszczek od 2 sezonow bryluje w bundeslidze

0

Bartra to swietny wybór, zwlaszcza biorac pod uwage ze zagra najprawdopodobniej Gomez.

0

miki dzieki tobie sie niezle usmialem, dzieki :D

0

SevFCB - Montoya wczoraj zagral tragedie. Zreszta na lewej obronie on grac nie potrafi

0

dla kibicow futbolu szkoda ze juz teraz te dwie druzyny sie spotykaja, a nie w finale... ogolnie Bayern zmiata kazdego po kolei wygrywajac kilkoma bramkami roznicy alenmysle ze to tylko zmobilizuje Barce i zobaczymy gre podobnq do tej w rewanzowym meczu z Milanem :)

0

wczoraj Abidal jak i Song zagrali genialne zawody! Abidala wytep to zadne zaskoczenie ale to co robil Song... klasa swiatowa

0

dokladnie, szanuje go bardzo i jestem jego fanem ale szkoda, ze takich deklaracji nie skladal przed przedluzeniem kontraktuz City

0

Geble - hmmm... sam Zambrotta ktory niedawno udzielil wywiadu powiedzial, ze gdy przyszedl do Barcelony to nawet Valdes lepiej grał od niego w dziadka :)

0

JozekGuardiola - nie zapominaj o Sergi Roberto ktory tez ma zadatki na klasowego rozgrywajacego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?