Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
leo nie chce byc wredny ale zeby ci sie w zyciu nie powiodlo :)
0
jonathan dos santos
0
"Ktoś ostatnio powiedział, że Barça to najlepsze miejsce dla jego stylu gry. Nie da się ująć tego trafniej."
hmmm... dlaczego?
0
i bardzo dobrze, ja jako kibic ligi hiszpanskiej sie ciesze. Chcesz znow ogladac lige 2 zespołów?
0
swietna wiadomosc :)
0
gowno szans dostawał. Grywał ogony, nie czul sie wazny. Raz poczul sie wazny gdy posadzil Ibre na lawie i bylo to widac na boisku bo gral genialnie. Szkoda, ze i w Milanie i w Romie i teraz w Ajaxie nie bedzie gral jako typowa "9" bo na tej pozycji ma najwiecej do zaoferowania
0
kaszke z bebiko
0
aha ...
0
najlepsza opcja wg mnie dla Villi
0
Eto'o :)
0
Maxwell i swietna gra? Cos mi tu nie pasuje :) CHyba, ze chodzi o dobre podawanie pilki do tylu, to tak.
0
nawet nie ma co porownywac Pepa i Tito. Pierwszy jest wybitnym trenerem, drugi jego słabą kopią, przeciętnym trenerem.
0
czemu cieniem? Po prostu nie gral z powodu kontuzji. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji teraz bedzie
0
ale ja bym powiedział :)
0
Lepszy niz Alexis, tyle, ze podatny na kontuzje. Szkoda
0
Mamy osranego trenera, boi sie ryzyka i stawiania na mlodych zawodnikow
0
kazdy? mow za siebie. DUzo bardziej cenie Tello i Pedro od Sancheza
0
obejrzyj zdjecia treningow Barcelony w czasie gdy trenerem byl Guardiola. Przestaniesz sie dziwic
0
o swoje*
0
Walczy swoje, proste i logiczne
0
gundogan jest genialny, tylko czy ten transfer ma sens skoro jest sergi roberto?
0
tylko ze Barca nic nie musi negocjowac. MU wypadku lniw klauzule a wtedy wszystko zalezy tylko i wylacznie od samego Thiago
0
czyli chciales zeby Barca sprzedala zawodnika, ktoremu juz skonczyl sie kontrakt? aha
0
czemu akurat Stoke, ktore gra bardzo toporna pilke... nie rozumiem
0
Milik dla przykładu zarabia 1mln euro rocznie
0
2008/2009
0
co, juz zgłosiłes?
0
niedobrze
0
sami eksperci:)
0
jesli oznaczaloby to, ze Bartra gralby regularnie to bylbym zadowolony