0

leo nie chce byc wredny ale zeby ci sie w zyciu nie powiodlo :)

0

jonathan dos santos

0

"Ktoś ostatnio powiedział, że Barça to najlepsze miejsce dla jego stylu gry. Nie da się ująć tego trafniej."

hmmm... dlaczego?

0

i bardzo dobrze, ja jako kibic ligi hiszpanskiej sie ciesze. Chcesz znow ogladac lige 2 zespołów?

0

swietna wiadomosc :)

0

gowno szans dostawał. Grywał ogony, nie czul sie wazny. Raz poczul sie wazny gdy posadzil Ibre na lawie i bylo to widac na boisku bo gral genialnie. Szkoda, ze i w Milanie i w Romie i teraz w Ajaxie nie bedzie gral jako typowa "9" bo na tej pozycji ma najwiecej do zaoferowania

0

kaszke z bebiko

0

aha ...

0

najlepsza opcja wg mnie dla Villi

0

Eto'o :)

0

Maxwell i swietna gra? Cos mi tu nie pasuje :) CHyba, ze chodzi o dobre podawanie pilki do tylu, to tak.

0

nawet nie ma co porownywac Pepa i Tito. Pierwszy jest wybitnym trenerem, drugi jego słabą kopią, przeciętnym trenerem.

0

czemu cieniem? Po prostu nie gral z powodu kontuzji. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji teraz bedzie

0

ale ja bym powiedział :)

0

Lepszy niz Alexis, tyle, ze podatny na kontuzje. Szkoda

0

Mamy osranego trenera, boi sie ryzyka i stawiania na mlodych zawodnikow

0

kazdy? mow za siebie. DUzo bardziej cenie Tello i Pedro od Sancheza

0

obejrzyj zdjecia treningow Barcelony w czasie gdy trenerem byl Guardiola. Przestaniesz sie dziwic

0

o swoje*

0

Walczy swoje, proste i logiczne

0

gundogan jest genialny, tylko czy ten transfer ma sens skoro jest sergi roberto?

0

tylko ze Barca nic nie musi negocjowac. MU wypadku lniw klauzule a wtedy wszystko zalezy tylko i wylacznie od samego Thiago

0

czyli chciales zeby Barca sprzedala zawodnika, ktoremu juz skonczyl sie kontrakt? aha

0

czemu akurat Stoke, ktore gra bardzo toporna pilke... nie rozumiem

0

Milik dla przykładu zarabia 1mln euro rocznie

0

2008/2009

0

co, juz zgłosiłes?

0

niedobrze

0

sami eksperci:)

0

jesli oznaczaloby to, ze Bartra gralby regularnie to bylbym zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?