Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki artykuly czesto pzedstawiaja nie do konca prawde. Pamietam, ze podobny artykul byl po objeciu posady trenera przez Villanove, a przeciez Tito nie wpowadzil kompletnie nic, marna imitacja Guardioli i nic wiecej.
Martino jednak zmienil gre Barcelony, oglada sie znow z ciekawoscia bo w poprzednim sezonie 80% meczow mnie usypiala, i mysle ze nie tylko mnie.
0
jak mozna stawiac wyzej maxwella niz Adriano? :o
0
jesli sytuacja sie nie zmieni to wypozyczenie do Anglii jak najbardziej. Stylem pasuje i to bardzo do szybkiej angielskiej pilki
0
Pique jest w formie. zacznijcie niektorzy ogladac mecze bo wg wiekszosci stad Pique ciagle jest bez formy i winna jest gemu Shakira. co ciekawe ten "slaby" Pique osiaga sukcesy i w reprezentacji i w Barcelonie, no ale wg fanatykow z fcbarca. com jest bez formy :) aha, i jestem jeszcze ciekawy czemu winna jest shakira? :) bo to tlumaczenie jest mega idiotyczne
0
Xavi z sezonu na sezon slabszy. zaraz zostane zmieszany z blotem bo skrytykowalem "generala" ale niestety taka jest prawda.
0
za rok to Valdes bedzie juz kilka miesiecy w innym klubie. slabe te doniesienia
0
a ja kibicuje od 2012 i ostatnio wyskoczylem z 3 pietra i przezylem
0
jezeli Adriano nie dozna zadnego urazu to braku Alby nie zauwazymy
0
popieram Geble
0
masz "pisie" ?
0
Pinto pomimo swojego wieku prezentuje naprawde swietna forme, ma ogromny wplyw na atmosfere w szatni i mysle ze powinien zostac, tym bardzie ze to rezerwowy bramkarz ktory nie notuje zbyt wielu wystepow
0
Mimo, ze nie ogladalem nigdy meczu z jego udzialem to ten filmik mowi wystarczjaco duzo. Ogromny talent, pewny, w jego grze nie ma przypadku, swietny przeglad pola, dobre prostopadle podanie, niezla kontrola pilki no i dopiero 18 lat. Wielka kariera przed nim, to pewne. Czy w MU? Tego juz nie jestem taki pewnien :)
0
a ty jestes ..., albo nie dokoncze :)
0
marzy mi sie ter stegen lub forster a zapewne sciagniemy reina bo to nasz wychowanek... :)
0
ja bylem, pisalem juz o jego potencjale gdy wystepowal w druzynie rezerw. Ja to jestem...
0
wie po zdjeciu :D
0
wymieniasz Harta ktory co sezon regularnie puszcza takie babole ze glowa mala, a Valdesa nazywasz przecietniaka. haha - taka jest moja reakcja
0
hmmmm, Neymar, Tello, Messi nie boja sie dryblowac... :)
0
baranie, jest pytany wiec odpowiada. zrozumiales?
0
znow nagly wysyp fanow Bartry :D
0
Xavi powoli zaczyna byc wystawiany za zaslugi, niestety
0
Ciesze sie niezmiernie z swietnego meczu Bartry!
0
Jezeli sciagniety zostanie do rezerw to oznacza ze nie nadajr sie do gry w 1 zespole. kilka juz takich przypadkow bylo np. kiko
0
wlansie takimi rzeczami pokazuje, ze kocha Barcelone
0
i bardzo dobrze. Xavi to taka troche panienka boiskowa. Do glowki nie skoczy bo fryzura, wslizgu nie zrobi bo sie wybrudzi, w murze nie stanie...
0
to nie jest skrzydlowy i na tej pozycji nihdy nie pokaze w 100% swoich umiejenstosci
0
tak czytam twoje beznadziejne wypociny i mysle ile ty mozesz miec lat... 14? jesli wiecej to nie wybaczam ci glupoty.
0
Bartra jest swietny. Szkoda tylko, ze nie kosztował z 20mln, wtedy stawiano by na niego regualrnie
0
jak zwykle glupiotuka wypowiedz, trzymasz poziom :D
Po 1, co ma Fabian do Valdesa? Po 2, Fabian juz kilka razy wywalczyl sobie miejsce w wyjsciowej 11 ale... kontuzje. I to wlasnie kontuzje sprawiaja ze co jakis czas zaczyna od "0", czyli od lawki rezerwowych.
"bo może nie chce być w cieniu Ikera jak Fabian jest w cieniu Szczęsnego"
W jakim sensie Valdes jest w cieniu Ikera? Broni w 1 skladzie(iker nie) lepszej druzyny niz Real Madryt. O co chodzi?
0
lokusinho dokladnie o to mi chodzilo :)