Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bez "który"
0
ciesze sie, ze nie jest trenerem Barcelony. Szkoda, ze przez chorobe. Jest to czlowiek ktory bez charakteru, nie moglem patrzec na niego jak stal przy linii bocznej... Swoj geniusz potwierdzil wystawiajac kontuzjowanego Messiego.
0
haha destro dalej w formie :D
0
Swoja droga... Arsenal swietna pilke gra, az chce sie ogladac, mnostwo kombinacyjnych szybkich akcji, cos pieknego. Wcale bym sie nie zdziwil jakby byl final LM Arsenal Bayern - na ten moment wg mnie 2 zdcydowanie najsilniejsze druzyny
0
Deulofeu dzis bardzo dobry mecz. Wszedl i rozruszal Everton. Nawet walczy w odbiorze. Mysle ze mozemy miec z niego pocieche, dojrzewa nam mlody Hiszpan i jesli Pedro sie w koncu nie ogarnie to moze on zajac jego miejsce...
0
nie skoncze z Bartra bo ma ogromny potencjal. juz gra swietnie a bedzie gral jeszcze lepiej
0
byolo warto. Bartra sie rozwinal :)
0
czy wiem wszystko najlepiej hmmm... watpie, choc wiem sporo. pozdro
0
zacznij komentowac z sensem...
0
taaa oceniaj po 1 meczu. co za ptasi mozdzek. tak samo bylo z Bartra. byl juz sprzedawany przez prawie wszystkich z tej strony, a teraz? "mam nadzieje ze Bartra przedluzy kontrakt bo to skarb". I tak samo bedzie z Sergi Roberto. jest swietny co udowanial juz nie raz, potrzebuje tylko a raczej az gry. kibice sukcesu ;)
0
daj dzieciaczkowi sie wyszalec. Ostatnio tez Falcao byl jego ulubionym graczem ale przygasl troche no i przesiadl sie na Ibre :D
0
niech nowi przychodza, byleby nie ucierpial na tym Bartra bo on musi grac
0
nie bylby drogi? :O to zawodnik Chelsea.
Co do jego umiejetnosci... genialne, dzis z MU to potwierdzil. Jednak jest za darmo inna swietna opcja. Lewandowski
0
przestalem czytac jak wspomnniales o Shakirze. Nie wiem co wy ludzie do niej macie. Wiekszosc zawodnikow Barcelony ma partnerki a jakos nikt o nich nie mowi. Ciekawi mnie to.
0
ja tam bym wzial skromną S3 :)
0
Duma! Za rok/dwa absolutna czolowka!
0
jest tez dynamiczny i zwinny :)
0
szkoda, ze nikt nie chce mu dac szansy na "9". TO jest jego pozycja, nie skrzydło.
0
to tez styl Messiego
0
to tylko karny....
0
no tak, lepiej bylo wydac kosmiczna kwote za Ibre i danie mu wlasnie podobnego kontraktu jakiego oczekiwal Eto'o...
0
tak, juz to widze jak alexiw walczy z CR :) nie ta polka :)
0
nie przesadzaj z ta ludzka krzywda... zarabia ogromne pieniadze, stac go na wszystko, zdrowie dopisuje(kontuzja to ryzyko zawodowej), czego chciec wiecej :)
0
teraz niby wiekszsc za E2 teskni ale warto sobie przypomniec jakie byly komentarze gdy byla wymiana E2 Ibra ;)
0
luis filipie jest genialny to fakt, osobisxie go uwielbiam ale.. Brazylia ma klopoty bogactwa na tej pozycji. o ile marcelo rozumiem to obecnosc maxwella kosztem adriano/luiza filipe juz nie rouzmiem
0
moze bredze i mi sie wydaje ale Messi jest jakby pulchniejszy. Nie wiem, moze to pozory.
0
wierzylem od samego poczatku, nawet po meczach z Bayernem!
0
wychodzi VIlanova, ktory bal sie go zdjac
0
a i z obecnych zawodnikow na przyszlego trenera Barcelony moim faworytem oczywiscie Puyol
0
nigdy w zyciu nie chcialbym Xaviego za trenera. dla niego liczy sie tylko i wylacznir posiadanie pilki a to zaczyna byc powoli chore. wg niego kazdy kto gra inaczej prezentuje antyfutbol, to rowniez jest chore. kiedys go uwielbialem, teraz jedynie lubie i to wlasnie za te dawne czasy. teraz nie dosc ze czesto bredzi glupoty o antyfutbolu i o tym jak yo rywale nie chcieli grac w pilke to jeszcze sam prezentuje sie co najwyzej przecietnie. niestety takie sa fakty, trzezwo myslacy ludzie mysle ze zauwazyli to juz dobry rok temu