0

ten murzyn na poczatku jakis cieply w stosunku do Ronaldinho ;)

0

sa podane powody?

0

to co mi sie u niego podoba to zawzietosc. raz, drugi mu nie wyjdzie a a on sie nie zalamuje, nie mysli o tym co bylo tylko czeka na kolejna szanse. Wazna jest to cecha charakteru, po prostu wierzy w siebie. Czy bedzie kiedykolwiek zawodnikiem na 1 sklad? Ciezko powiedziec, raczej nie ale na ostatnie 20/30 minut na podmeczonego rywala jest wrecz idealny. Tylko watpie zeby na stale taka rola mu odpowiadała...

0

a kogo ty dzis chcesz wybrac zawodnikiem meczu?

0

a no takiej opcji nie wzialem pod uwage :)

0

niektorzy jeszcze sa zacofani i nie wiedza ze internet jest rowniez w telefonie ;)

0

nie Ty jeden :)

0

co za brednie z tymi meczami do cv? takie getafe juz multum meczow z Barca rozegralo i co?

0

wyjdz i przestan sie kompromitowac.

0

skoro potrzeba napastnika to mamy Dongou. w naszym klubie zawsze sie bezsensu kombinuje. w obronie mimo ze zawsze byl np. Bartra to stawiano na Busquetsa, tak samo teraz z napastnikiem. drazni mnie to strasznie

0

zgadzam sie. E2 najlepsza "9" jaka mialem przyjemnosc ogladac :) ma/mial wszystko co powinien miec napastnik. szybkosc, dynamika, agresywnosc, walecznosc, skutecznosc i przede wszystkim znakomicie wychodzil na pozycje. swoja droga za pol roku konczy sie mu kontrakt... powrot na Camp Nou legendy to byloby cos :)

0

albo mam problemy z czytanem ze zrozumieniem albo ty. Ja nic takiego ne dostrzegam w jego slowach :)

0

Xavi na lawce? brzmi obiecujaco :)

0

biorac pod uwage argumentacje del bosque to jego glosy nie powinny byc brane pod uwage. ten gosc ewidentnie nie zna zasad tego plebiscytu

0

ucielo mi cos. *Thiago to sie nie podobalo.

0

rowniez mnie smieszy nazywanie Thiago srzedawczykiem. Xavi od 2 sezonow daje niewiele druzynie, a mimo to ciagle gra, Thiago to sie nie Zainteresowal sie nim najlepszy klub na swiecie w chwili obecnej - Bayern, w ktorym moze liczyc na wiecej minut niz w Barcelonie to dlaczego mial nie skorzystac? Nie kazdy kto jest wychowankiem Barcelony musi kochac ten klub i godzic sie na wszystko co jest mu narzucane. Gurdiola rowniez zmienil otoczenie, kazdy jest wolnym czlowiekiem wiec radze zluzowac :)

0

przegrywaja 5-0 z fatalnym MU i nie spisuja sie tragicznie Nie jest to druzyna do wielkich meczow i tyle. Przypomnijmy sobie jak Barca rozgromila Leverkusen

0

aaron*

0

araon

1

Bartra i Roberto to beda wielcy zawodnicy, nie mam co do tego zadnych watpliwosci. Montoya coraz slabszy... a co sezon gra stosunkowo niemalo.

0

komu ten gejowski buziak? dla luiza?

0

pilkarz wybitny, niech jeszcze fajki rzuci...:)

0

irytuje mnie pomalu to "jezdzenie" po Pique...

0

Nigdy nie mowil ze bedzie za wszelka cene kontynuowal kariery w Barcelonie. Mowil, ze chce sie rozwijac i zdobywac tytuly najlepiej w Barcelonie ale nie wyklucza zmiany barw

0

coz za idiotyzm :D porownywac Figo do Thiago.... tym bardziej, ze Thiago nigdy nie deklarowal wielkiej milosci do Barcelony i podkreslal ze chce sie rozwijac.

0

bardzo dobrze napisane :) ktory trener odwazylby sie pozbyc ROnaldinho, Deco czy Eto'o(tu akurat moim zdaniem wielki blad, choc... dzieki temu Messi ze skrzydlowego zmienil sie w snajpera), czy wystawic mlodego Busquetsa w finale LM w 1 skladzie?

0

niestety potwierdza sie to co mowia kibice innych klubow. Barcelona przyciaga sezonowcow no i dzieciakow, ktorzy o futbolu pojecia duzego nie maja. Poziom na tej stronie tez jest na dramatycznym poziomie

0

dlaczego maja zejsc na ziemie?

0

nigdy sfrustrowani kibice Barcecelony Thiago nie powiedzial ze marzy o kontynuuowaniu gry w Barcelobie takze bez placzu :)

0

jego zamiarem jest kontynuowanie kariery w Anglii, chociaz jakby dostal oferte z Barcelony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?