Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ten murzyn na poczatku jakis cieply w stosunku do Ronaldinho ;)
0
sa podane powody?
0
to co mi sie u niego podoba to zawzietosc. raz, drugi mu nie wyjdzie a a on sie nie zalamuje, nie mysli o tym co bylo tylko czeka na kolejna szanse. Wazna jest to cecha charakteru, po prostu wierzy w siebie. Czy bedzie kiedykolwiek zawodnikiem na 1 sklad? Ciezko powiedziec, raczej nie ale na ostatnie 20/30 minut na podmeczonego rywala jest wrecz idealny. Tylko watpie zeby na stale taka rola mu odpowiadała...
0
a kogo ty dzis chcesz wybrac zawodnikiem meczu?
0
a no takiej opcji nie wzialem pod uwage :)
0
niektorzy jeszcze sa zacofani i nie wiedza ze internet jest rowniez w telefonie ;)
0
nie Ty jeden :)
0
co za brednie z tymi meczami do cv? takie getafe juz multum meczow z Barca rozegralo i co?
0
wyjdz i przestan sie kompromitowac.
0
skoro potrzeba napastnika to mamy Dongou. w naszym klubie zawsze sie bezsensu kombinuje. w obronie mimo ze zawsze byl np. Bartra to stawiano na Busquetsa, tak samo teraz z napastnikiem. drazni mnie to strasznie
0
zgadzam sie. E2 najlepsza "9" jaka mialem przyjemnosc ogladac :) ma/mial wszystko co powinien miec napastnik. szybkosc, dynamika, agresywnosc, walecznosc, skutecznosc i przede wszystkim znakomicie wychodzil na pozycje. swoja droga za pol roku konczy sie mu kontrakt... powrot na Camp Nou legendy to byloby cos :)
0
albo mam problemy z czytanem ze zrozumieniem albo ty. Ja nic takiego ne dostrzegam w jego slowach :)
0
Xavi na lawce? brzmi obiecujaco :)
0
biorac pod uwage argumentacje del bosque to jego glosy nie powinny byc brane pod uwage. ten gosc ewidentnie nie zna zasad tego plebiscytu
0
ucielo mi cos. *Thiago to sie nie podobalo.
0
rowniez mnie smieszy nazywanie Thiago srzedawczykiem. Xavi od 2 sezonow daje niewiele druzynie, a mimo to ciagle gra, Thiago to sie nie Zainteresowal sie nim najlepszy klub na swiecie w chwili obecnej - Bayern, w ktorym moze liczyc na wiecej minut niz w Barcelonie to dlaczego mial nie skorzystac? Nie kazdy kto jest wychowankiem Barcelony musi kochac ten klub i godzic sie na wszystko co jest mu narzucane. Gurdiola rowniez zmienil otoczenie, kazdy jest wolnym czlowiekiem wiec radze zluzowac :)
0
przegrywaja 5-0 z fatalnym MU i nie spisuja sie tragicznie Nie jest to druzyna do wielkich meczow i tyle. Przypomnijmy sobie jak Barca rozgromila Leverkusen
0
aaron*
0
araon
1
Bartra i Roberto to beda wielcy zawodnicy, nie mam co do tego zadnych watpliwosci. Montoya coraz slabszy... a co sezon gra stosunkowo niemalo.
0
komu ten gejowski buziak? dla luiza?
0
pilkarz wybitny, niech jeszcze fajki rzuci...:)
0
irytuje mnie pomalu to "jezdzenie" po Pique...
0
Nigdy nie mowil ze bedzie za wszelka cene kontynuowal kariery w Barcelonie. Mowil, ze chce sie rozwijac i zdobywac tytuly najlepiej w Barcelonie ale nie wyklucza zmiany barw
0
coz za idiotyzm :D porownywac Figo do Thiago.... tym bardziej, ze Thiago nigdy nie deklarowal wielkiej milosci do Barcelony i podkreslal ze chce sie rozwijac.
0
bardzo dobrze napisane :) ktory trener odwazylby sie pozbyc ROnaldinho, Deco czy Eto'o(tu akurat moim zdaniem wielki blad, choc... dzieki temu Messi ze skrzydlowego zmienil sie w snajpera), czy wystawic mlodego Busquetsa w finale LM w 1 skladzie?
0
niestety potwierdza sie to co mowia kibice innych klubow. Barcelona przyciaga sezonowcow no i dzieciakow, ktorzy o futbolu pojecia duzego nie maja. Poziom na tej stronie tez jest na dramatycznym poziomie
0
dlaczego maja zejsc na ziemie?
0
nigdy sfrustrowani kibice Barcecelony Thiago nie powiedzial ze marzy o kontynuuowaniu gry w Barcelobie takze bez placzu :)
0
jego zamiarem jest kontynuowanie kariery w Anglii, chociaz jakby dostal oferte z Barcelony...