0

w sumie racja. nie ma porownania do Barcy Guardioli, nie oznacza to jednak ze Barcelona jest slaba bo nie jest

0

i bylby wolniejszy i mniej dynamiczny a to jego glowne atuty

0

Yaya szacunek na zawsze!!

0

teraz Xavi nic nie daje druzynie oprocz "kontrolowania" meczu.

Swoja droga Xavi nie mowil po przegranym meczu z Valencia, ze nie chcieli grac w pilke itp.? :)

0

DInio nauczyl sie 1 slowka hiszpanskiego(tak mysle, ze to hiszpanski) i teraz w kazdym komentarzu bedzie go umieszczal :)

0

ty jestes kibicem Barcelony? Tzn. nie jestes bo inaczej nie pisalbys takich glupot jak ta powyzej.

0

zawodnik wyborny ale to nie jest typowy rozgrywajacy

0

ma racje ale tez ludzie maja racje z tym ze Alves z sezonu na sezon to coraz gorszy zawodnik. potrzeba zmian jesli chcemy znow "galaktyczna" Barcelona z sezonow Guardioli.

kto zaliczyl nqjqiekszy regres od tamtego czasu? Alves I Xavi. Jak xavi jest nie do ruszenia z wiadomych wzgledow tak Alvesa klub powinien powoli zaczac sie pozbywac.
Montoya? dla mnie co najwyzej zmiennik przyszlego prawego obroncy, stoi w miejscu niestety. z utalentowanego zadownika robi sie zwyklym przecietniakiem, moze jeszcze wystrzeli, oby.

Messi - rowniez jakby mu mniej zalezalo, juz nie jest tak przebojowy jak chocby rok temu. Oczywisci wciaz zawodnik najwyzszej klasy ale tak dobry jak w przeszlosci juZ Raczej nie bedzie, no ale tu klub kupil wybornego zawodbika jakim jest Neymar, wiec jest dobrze

0

teraz go wszyscy uwielbiaja a gdy gral w Barcelonie co bylo? na prawde zenujacy poziom uzytkownikow ta strona prezentuje, niestety

0

0

swietny zawodnik I bardzo utalentowany, mowie wam to ja. brakuje mu tylko tego czego niedawno brakowalo Bartrze. pewnosci siebie wynikajacej z malej ilosci meczow.

0

dziwne, ze Pep nie sciagnal Keity do Bayernu :)

0

cieniutki Xavi i tak bedzie grał

0

na przyszly sezon trzeba zmian na prawej obronie, ewidentnie

0

to Afellay ma tu konto, ze piszesz do niego?

0

Na pewno to Afellay przeczytał.

0

Afellay wrocil.

0

bym sie troche usmial jak zostalby sciagniety on a nie Lewandowski ktory byl do wziecia za darmo. oczywiscie twierdze ze Lewy jest lepszym zawodnikiem i jestem pewnien ze udowodni to, bayernie

0

niech on najpierw zacznie strzelac w rezerwach Barcelony...

0

grzmotnąłem*

0

Puyol na dobra sprawe nie ma kiedy wejsc w rytm meczowy. Kontuzja za kontuzja... Jestem ciekaw czy osiagnie jeszcze forme do ktorej przyzwyczaił

0

czemu dobrze? mnie gowno MU obchodzi, co wiecej, od lat graja bardzo nudna pilke. Przez osttanich kilka lat mieli zawsze sporo szczescia, teraz tego brakuje i wychodzi "siła" MU. Zreszta tam nie lubia kreatywnych pomocnikow. Przykład: Kagawa.

0

Thiago od 2 sezonow nie zrobil zadnego progresu. Miedzy innymi dlatego tez odszedl z Barcelony. A Gundogan? Lider srodka pola Borussii

0

nie mamy

0

po co jaka kolwiek dyskusja? tak wybrała wiekszosc i tyle. Mnie to cieszy, liczba tzw. sezonowcow sie zmniejsza

0

tu chodzi o to kto jest NAJLEPSZY INDYWIDUALNIE! Nie to, co daly jego bramki.

0

co w tym zastanawiajacego? druzyna sklada sie z ponad 18 zawodnikow

0

ribery to dla mnie najslabszy z zawodnikow z finalowej trojki od kiedy pamietam

0

moze rowniez zagrac kolarov, a na bronie clichy.

0

rusz mozgiem gosciu. Sam zawodnik chce odejsc, zreszta kazdego wychowanka nie da sie zatrzymac bo i gdzie? I nie kazdy jest Fabregasem, zobacz ilu wychowankow FCB odeszlo i kompletnie o nich nie slychac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?