Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w sumie racja. nie ma porownania do Barcy Guardioli, nie oznacza to jednak ze Barcelona jest slaba bo nie jest
0
i bylby wolniejszy i mniej dynamiczny a to jego glowne atuty
0
Yaya szacunek na zawsze!!
0
teraz Xavi nic nie daje druzynie oprocz "kontrolowania" meczu.
Swoja droga Xavi nie mowil po przegranym meczu z Valencia, ze nie chcieli grac w pilke itp.? :)
0
DInio nauczyl sie 1 slowka hiszpanskiego(tak mysle, ze to hiszpanski) i teraz w kazdym komentarzu bedzie go umieszczal :)
0
ty jestes kibicem Barcelony? Tzn. nie jestes bo inaczej nie pisalbys takich glupot jak ta powyzej.
0
zawodnik wyborny ale to nie jest typowy rozgrywajacy
0
ma racje ale tez ludzie maja racje z tym ze Alves z sezonu na sezon to coraz gorszy zawodnik. potrzeba zmian jesli chcemy znow "galaktyczna" Barcelona z sezonow Guardioli.
kto zaliczyl nqjqiekszy regres od tamtego czasu? Alves I Xavi. Jak xavi jest nie do ruszenia z wiadomych wzgledow tak Alvesa klub powinien powoli zaczac sie pozbywac.
Montoya? dla mnie co najwyzej zmiennik przyszlego prawego obroncy, stoi w miejscu niestety. z utalentowanego zadownika robi sie zwyklym przecietniakiem, moze jeszcze wystrzeli, oby.
Messi - rowniez jakby mu mniej zalezalo, juz nie jest tak przebojowy jak chocby rok temu. Oczywisci wciaz zawodnik najwyzszej klasy ale tak dobry jak w przeszlosci juZ Raczej nie bedzie, no ale tu klub kupil wybornego zawodbika jakim jest Neymar, wiec jest dobrze
0
teraz go wszyscy uwielbiaja a gdy gral w Barcelonie co bylo? na prawde zenujacy poziom uzytkownikow ta strona prezentuje, niestety
0
0
swietny zawodnik I bardzo utalentowany, mowie wam to ja. brakuje mu tylko tego czego niedawno brakowalo Bartrze. pewnosci siebie wynikajacej z malej ilosci meczow.
0
dziwne, ze Pep nie sciagnal Keity do Bayernu :)
0
cieniutki Xavi i tak bedzie grał
0
na przyszly sezon trzeba zmian na prawej obronie, ewidentnie
0
to Afellay ma tu konto, ze piszesz do niego?
0
Na pewno to Afellay przeczytał.
0
Afellay wrocil.
0
bym sie troche usmial jak zostalby sciagniety on a nie Lewandowski ktory byl do wziecia za darmo. oczywiscie twierdze ze Lewy jest lepszym zawodnikiem i jestem pewnien ze udowodni to, bayernie
0
niech on najpierw zacznie strzelac w rezerwach Barcelony...
0
grzmotnąłem*
0
Puyol na dobra sprawe nie ma kiedy wejsc w rytm meczowy. Kontuzja za kontuzja... Jestem ciekaw czy osiagnie jeszcze forme do ktorej przyzwyczaił
0
czemu dobrze? mnie gowno MU obchodzi, co wiecej, od lat graja bardzo nudna pilke. Przez osttanich kilka lat mieli zawsze sporo szczescia, teraz tego brakuje i wychodzi "siła" MU. Zreszta tam nie lubia kreatywnych pomocnikow. Przykład: Kagawa.
0
Thiago od 2 sezonow nie zrobil zadnego progresu. Miedzy innymi dlatego tez odszedl z Barcelony. A Gundogan? Lider srodka pola Borussii
0
nie mamy
0
po co jaka kolwiek dyskusja? tak wybrała wiekszosc i tyle. Mnie to cieszy, liczba tzw. sezonowcow sie zmniejsza
0
tu chodzi o to kto jest NAJLEPSZY INDYWIDUALNIE! Nie to, co daly jego bramki.
0
co w tym zastanawiajacego? druzyna sklada sie z ponad 18 zawodnikow
0
ribery to dla mnie najslabszy z zawodnikow z finalowej trojki od kiedy pamietam
0
moze rowniez zagrac kolarov, a na bronie clichy.
0
rusz mozgiem gosciu. Sam zawodnik chce odejsc, zreszta kazdego wychowanka nie da sie zatrzymac bo i gdzie? I nie kazdy jest Fabregasem, zobacz ilu wychowankow FCB odeszlo i kompletnie o nich nie slychac