Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
dla mnie to co robi w ostatnich miesiach Messi to jest brak szacunku do klubu... WIdac gołym okiem ze zalezu na indywidualnych sukcesach(brakuje mu tylko mistrzostwa swiata) i chce stac sie najlepszym zawodnikiem w historii pilki noznej.
0
i nie ma co sie dziwic, slaby technicznie i nie jest kreatywnym zawodnikiem. Idealny do ligi angielskiej a nie hiszpanskiej
19
zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego nie spedza wiecej czasu na silowni? Zwrotnosci czy szybkosci nie straci bo nie ma co tracic a zyskalby wiele. Teraz to jest zwykle popychadło, a nie zawodnik nie do przejscia...
0
i wciaz ogladalisbysmy do porzygu nudna Barcelone i spacerujacego Messiego. Serio tego chcesz?
0
Roberto gra slabo? Zbyt wiele jego meczow chyba nie widziales, co?
0
nie mam takiej mozliwosci. CHyba, ze mowisz o robieniu z siebie pajaca i pisaniu na tej stronie w komentarzu "Dzieki Martino".
0
swietne info :)
0
chlopie przejrzyj na oczy. lewandowski to abolutny top, a wg mnie najlepszy srodkowy napastnik na swiecie. Wniosl by wiele dobrego do Barcelony, no ale dalej bedziemy ogladac coraz gorszego Messiego na szpicy
0
tragiczny mecz, tragiczny sezon. Atletico nas zdominowalo totalnie i zasluzenie sa mistrzem. Brawo
0
BRAK BARTRY TO JEST SKANDAL! Cale szczescie ze Martino stad odchodzi, cale szczescie
1
Hmmm... no wiesz, jesli u Luisa tez zawodnicy beda sobie spacerowac po boisku to mysle, ze tez bedzie do odstrzalu. DO tego Martino zapomniał, ze w Barcelonie sa mlodzi, utalentowani zawodnicy.
0
a wg mnie to dowodzi tylko tego, ze Valdes jest skromnym czlowiekiem, nie chce robic wokol siebie zamieszania.
1
dla wszystkich zle dziala to, ze nie mamy typowej "9"! to wiele komplikuje wg mnie. Znow wspomne Lewandowskiego, ktorego moglismy miec za darmo...
0
mniej niz Messi obecnie biegac sie nie da, chyba ze tylko do Ronaldo nawiazywales :)
0
destro moj bog hahahah
0
tylko zauwaz ze Pinto przy tych swoich kiwkach jest pewny. Nie przypominam sobie straconego gola po jakiejs glupiej stracie Pinto :) Ja go cenie wlasnie za opanowanie
0
przeciez on jest na dole...?
2
nie uwierze dopoki nie zobacze, a mam powody by mu nie wierzyc.
0
Tyle ze w tym sezonie Luiz malo gral w Chelsea na obronie, o ile w ogole ;)
0
klepnac to i ja potrafie. Masche jest chyba najmniej kreatywnym zawodnikiem z naszej kadry.
0
nie badzmy smieszni... Luiz bardzo slaby? TO czemu tak sie tu wszyscy nim zachwycali po pucharze konfederacji? Nie ma co ujmowac mu umiejetnosci bo to klasa swiatowa.
0
on kompletnie nie jest kreatywny, do tego niski. Wolalbym chociazby takiego Tiote z Newcastle
0
serio? doskonale go zrozumialem.
0
pajaców? jestem ciekaw co bedzie gdy lata świetlnosci Barcelony sie skoncza. Tez beda pajacami? Brak slow
0
ma ktos moze filmik jak Pinto na ok 40metrze sie "kiwał"? :) Fenomen!
1
Messi i slowo walczy? Cos tu nie pasuje...
0
ja u Messiego dawna zaangazowania nie widzialem. TO jest smieszne zeby zawodnik w takim klubie nie bral w ogole udzialu w pressingu czy odbiorze pilki.
0
tak jak ostatnio, oszczedzal sie. jak ma tak grac z Atletico to z checia zobaczylbym go na lawce rezerwowych.
0
teraz spokoj? chyba odwrotnie ;)
0
nie obchodzi mnie ile czystych kont mial Liverpool z Sakho bo to nie tylko od niego zalezy. Liczy sie to jak Sakho gra, a gra bardzo dobrze