8

dla mnie to co robi w ostatnich miesiach Messi to jest brak szacunku do klubu... WIdac gołym okiem ze zalezu na indywidualnych sukcesach(brakuje mu tylko mistrzostwa swiata) i chce stac sie najlepszym zawodnikiem w historii pilki noznej.

0

i nie ma co sie dziwic, slaby technicznie i nie jest kreatywnym zawodnikiem. Idealny do ligi angielskiej a nie hiszpanskiej

19

zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego nie spedza wiecej czasu na silowni? Zwrotnosci czy szybkosci nie straci bo nie ma co tracic a zyskalby wiele. Teraz to jest zwykle popychadło, a nie zawodnik nie do przejscia...

0

i wciaz ogladalisbysmy do porzygu nudna Barcelone i spacerujacego Messiego. Serio tego chcesz?

0

Roberto gra slabo? Zbyt wiele jego meczow chyba nie widziales, co?

0

nie mam takiej mozliwosci. CHyba, ze mowisz o robieniu z siebie pajaca i pisaniu na tej stronie w komentarzu "Dzieki Martino".

0

swietne info :)

0

chlopie przejrzyj na oczy. lewandowski to abolutny top, a wg mnie najlepszy srodkowy napastnik na swiecie. Wniosl by wiele dobrego do Barcelony, no ale dalej bedziemy ogladac coraz gorszego Messiego na szpicy

0

tragiczny mecz, tragiczny sezon. Atletico nas zdominowalo totalnie i zasluzenie sa mistrzem. Brawo

0

BRAK BARTRY TO JEST SKANDAL! Cale szczescie ze Martino stad odchodzi, cale szczescie

1

Hmmm... no wiesz, jesli u Luisa tez zawodnicy beda sobie spacerowac po boisku to mysle, ze tez bedzie do odstrzalu. DO tego Martino zapomniał, ze w Barcelonie sa mlodzi, utalentowani zawodnicy.

0

a wg mnie to dowodzi tylko tego, ze Valdes jest skromnym czlowiekiem, nie chce robic wokol siebie zamieszania.

1

dla wszystkich zle dziala to, ze nie mamy typowej "9"! to wiele komplikuje wg mnie. Znow wspomne Lewandowskiego, ktorego moglismy miec za darmo...

0

mniej niz Messi obecnie biegac sie nie da, chyba ze tylko do Ronaldo nawiazywales :)

0

destro moj bog hahahah

0

tylko zauwaz ze Pinto przy tych swoich kiwkach jest pewny. Nie przypominam sobie straconego gola po jakiejs glupiej stracie Pinto :) Ja go cenie wlasnie za opanowanie

0

przeciez on jest na dole...?

2

nie uwierze dopoki nie zobacze, a mam powody by mu nie wierzyc.

0

Tyle ze w tym sezonie Luiz malo gral w Chelsea na obronie, o ile w ogole ;)

0

klepnac to i ja potrafie. Masche jest chyba najmniej kreatywnym zawodnikiem z naszej kadry.

0

nie badzmy smieszni... Luiz bardzo slaby? TO czemu tak sie tu wszyscy nim zachwycali po pucharze konfederacji? Nie ma co ujmowac mu umiejetnosci bo to klasa swiatowa.

0

on kompletnie nie jest kreatywny, do tego niski. Wolalbym chociazby takiego Tiote z Newcastle

0

serio? doskonale go zrozumialem.

0

pajaców? jestem ciekaw co bedzie gdy lata świetlnosci Barcelony sie skoncza. Tez beda pajacami? Brak slow

0

ma ktos moze filmik jak Pinto na ok 40metrze sie "kiwał"? :) Fenomen!

1

Messi i slowo walczy? Cos tu nie pasuje...

0

ja u Messiego dawna zaangazowania nie widzialem. TO jest smieszne zeby zawodnik w takim klubie nie bral w ogole udzialu w pressingu czy odbiorze pilki.

0

tak jak ostatnio, oszczedzal sie. jak ma tak grac z Atletico to z checia zobaczylbym go na lawce rezerwowych.

0

teraz spokoj? chyba odwrotnie ;)

0

nie obchodzi mnie ile czystych kont mial Liverpool z Sakho bo to nie tylko od niego zalezy. Liczy sie to jak Sakho gra, a gra bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?