Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
przeciez on byl znany z ofensywnych zagran juz w Monaco
0
ja sie Toba nie interesuje bo kim Ty jestes zebym mial sie TOba interesowac? :)
respekt mam dla ludzi, ktorzy go maja dla mnie
0
przeciez juz wraca, a raczej wrocil
0
bede robil to co mi sie podoba, a Twoje zdanie jak juz wczesniej wspomnialem mam wiesz gdzie :)
0
zdecydowanie Reus
0
no czas to zakonczyc. Juz wczesniej wspomnialem, znam sie na tyle dobrze na pilce ze nikt tlumaczyc mi nie musi, wiec daruj sobie na przyszlosc :)
0
sam Reus nawet moze grac na szpicy. Dosc wysoki, szybki. Taki troche typ Eto'o na "9". Generalnie Reus moze wszedzie grac, transfer marzenie
1
no co, taka "filozofia" Barcelony. Niewazne, ze przegramy, wazne ze posiadanie pilki bedzie na poziomie 80% a Xavi bedzie mial 271351273572 podan z czego 100% celnych i do tyłu ;)
0
a ktos mowi, ze nie wklada serca w gre? Alexis u nas sie marnuje, stac go na wiecej ale w Barcelonie jego potencjal jest hamowany. Moim zdaniem obaj z Pedro powinni wybrac Anglię
0
ale ja mam gdzies twoje tlumaczenie. ZNam sie na tyle dobrze na pilce ze sam widze co sie dzieje i nie bede mowil, ze jest pieknie skoro jest fatalnie.
0
pozbyc sie Alexisa i Pedro, zakupic Reusa... marzenie
0
alex jest dramatycznie wolny, nie nadaje sie
0
zabieram glos bo mi sie tak podoba, i nie moge przejsc obok bredni ktore wypisujesz. Juz wiesz po co?
Autobusy sa oznakiem bezsilnosci? Co ty bredzisz? Tak samo mozna powiedziec, ze Barcelona trzyma bezsensownie pilke bo sie boi rywala i jest bezsilna... Kazda druzyna ma inna taktyke i tyle. Zreszta to co Barcelona obecnie prezentuje to jest jedna wielka zenada, do tego dreptajacy Messi, to jest jakis skandal! Zaraz pewnie beda odpowiedzi ze Messi to ikona itd, itp. ale w 2 czesci tego sezonu mial w dupie dobro klubu. Chce zostac najlepszym zawodnikiem w historii i wygrac MŚ.
Aha, jeszcze co do autobusow.... czesto w tym sezonie rywale grali wysoko pressingiem, jaki byl skutek? Barcelona sie gubila. To nie jest juz magiczna Barcelona i czas sie z tym pogodzic i znalezc w koncu zloty srodek, a nie te oklepane posiadanie pilki, ktore obecnie kompletnie nic nie daje, a powiem wiecej - zabija piekno futbolu(tak, autobusy tez zabijaja widowisko)
1
trudne negocjacje poniewaz Barca drogo sprzedaje?! Że co?!
0
znow bedzie ze kopiujemy pomysly Realu z bramkarzami :) tak bylo przeciez z Valdesem, przeciez wg nich odgapilismy majac rowniez wychowanka w bramce :)))
0
co rok te same brednie, ze rywale sie "zamykaja". Zawsze sie zamykali, nawet przy 1 sezonie Guardioli rywale sie zamykali na Barcelona bo Barca juz za Rijkaarda slynela z duzego posiadania pilki.
Smieszy mnie tez to, ze uwazasz iz Xavi "asekuruje" Alvesa. W jaki sposob? Ten czlowiek kompletnie nie potrafi(a moze mu sie nie chce) grac w destrukcji.
Xavi byl wielki ale teraz juz jest nijaki, takie sa fakty i nie ma co z nimi dyskutowac. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc i Xavi to powinien zrobic juz rok temu.
0
szkoda :/
0
popatrz chlopcze ile mu kontraktu zostalo
0
Boruc jest zbyt dobry zeby siedziec na lawce, nawet w FCB
0
szkoda, wielka szkoda. Uwielbiam go za to, ze nie boi podejmowac sie ryzyka, t jego "kiwki" mimo ze czesto chaotyczne to co by nie mowic, skuteczne.
0
zaryzykuje ze Reus obecnie wciaga nosem Alexisa, Neymara i Pedrosa
0
no ale tych zadan nie wykonuje. Dopoki byl magiczny i gral efektownie to nie przeszkadzalo mi tak to brak zaangazowania w zadania defensywne Xaviego ale teraz gdy nie wnosi nic do gry powinien zadrabiac walką
0
Bezpieczne, asekuracyjne podania to jest trzymanie poziomu? Dodtakowo do głowki nie skoczy, wslizgu nie zrobi. Obecnie nam bardziej przeszkadza jesli jest na boisku niz pomaga. Takie moje zdanie
0
to bylby niesmieszny zart :)
0
Iniesta? CHoc go uwielbiam to ten sezon mial słaby, niestety. Modric gral i swietnie i slabo, na pewno mogl sie znalezc w tej 11 ale nie musial.
0
chlopie, w ciaglu calego sezonu byly bledy na korzysc i niekorzyc Barcelony, ATletico, Realu i kazdego innego klubu.
16
jak Barca wygrywala to byla wiekszosc zawodnikow Barcelony. Teraz Atletico zdominowalo lige wiec znajduja sie w 11 sezonu zawodnicy ATletico.
POtem sie dziwic ze fanow Barcelony maja za zapatrzonych w Barcelone debili
2
to rezerwy automatycznie spadly by lige nizej
0
chore niektore propozycjejak np. Osvaldo.
ja na def. pom. proponwalbym Tiote z Newcastle
0
pieknie by bylo. Xavi byl mega kozakiem, BYŁ. Teraz szkoda gadać... klepanie dla samego klepania. Przegralismy? Wazne ze 100% celnych podan i 70% posiadania pilki! :)