0

co to za idiotyczne przypisywanie zawodnikowi jednej pozycji? W takim razie Messi kim jest? Skrzydlowym czy srodkowym napastnikiem?

0

jakie dorabianie?!?! Przeciez on ma taka kase, ze jak mu nie odbije to na 2 pokolenia jak nie wiecej wystarczy

0

Trudny wybor bo nie wiem jak pilkarze sie zachowuja na co dzien ale mysle ze Pique bylby dobrym kandydatem. Generalnie obecnej Barcelonie brakuje pilkarzy z charakterem, to bylo widac w tym sezonie.

0

tobie trzeba pomoc, 2 lub 3 sezony temu byl jesli dobrze pamietam nominowany do 11 roku jako obronca.

0

Czy sie stal lepszym pilkarzem, hmmm... byc moze. Chodzi mi o to, ze stylem nie pasuje do Barcelony, jego potencjal jest hamowany, choc za jakiegos boga futbolu go nie uwazam. Kierunek idealny dla niego wg mnie? Anglia

1

Po co nam Cesc skoro mamy krola podan i zwalniania akcji Xaviego? :)

0

przeciez Balotelli to rozwydrzony dzieciak, ktory ciagle ma jakies humorki

0

bredzisz. w Udine byl lepszym pilkarzem

1

obrońca, jeszcze w czymś pomóc?

0

Xavi akurat moim zdaniem sie kompletnie nie nadaje. kapitanem powinien byc ktos, kto oddaje serce na boisku

0

Twoj sposob pisania jest chory

2

Xavi jest juz słaby. Nie widzicie tego? szacunek szacunkiem ale nikt za zaslugi grac nie powinien. chcecie nowej, spektakularnej Barcelony a chcecie w niej dalej Xaviego - to sie wyklucza. chyba ze Xavi bedzie rezerwowym

0

smiesza mnie takie komentarze :) Wychodzi na to ze Messiego mamy nosic na rekach, mimo ze w tym sezonie mial Dobro Barcelony gleboko w dupie :) Bo jak inaczej nazwac goscia ktory 70% meczu sobie spaceruje? oszczedzal sie na mundial i tyle, u mnie osobiscie duzo stracil takim zachowaniem.
aa, i mozecie mnie nazywac hejterem, dzieciakiem, i czym tam chcecie :)

0

chlopie pisz po polsku, tego twojego pajacowania czytac sie nie da

0

jest bramkarz ktory nie popelnia bledow? Popatrz co przez wielu tu gloryfikowany Casillas w tym sezonie odwalal, zwlaszcza w finale LM

0

a dlaczego ma nie miec? swietny bramkarz, moze i czasem chaotyczny ale skuteczny w tym co robi

0

skoro kazdy po Guardioli pozwala robic mu co mu sie podoba to sie dziwisz?

0

To byla druzyna z charakterem! Brakuje takich osobowosci jak Eto'o, Toure, Henry, Keita czy Puyola!

1

swieta racja. DLatego uwazalem Tito jak i teraz Martino za slabych trenerow. WYnikow wielkich nie bylo, a do tego brak stawiania na mlodziez. U Guardioli bylo to i to. Mam nadzieje, ze LE to zmieni!

0

Sergi Roberto jest swietny tylko co z tego skoro ten sezon Martino mu zmarnował?

0

wiem, mimo tego czasem staram mu sie pomoc, no ale... oporny uczen :(

1

co ze Barca, co ze Psg? naucz sie czytac ze zrozumieniem bo dalej widze tej sztuki nie opanowales

1

no jak sie nie ma pojecia o realnych umiejetnosciach to mozna i sugerowac sie gra :)

0

hmmm, a ja mysle ze dalby sobie rade, do tego jest mlody wiec wiele moglby sie nauczyc. co do Llorente i Negredo... nie przekonuja mnie, zbyt malo bramkostrzelni

0

Chicharito nierealny? mimo ze jest fanem MU to mowil ze jest niezadowolony z sytuacji w klubie

2

ja juz pisalem to kiedys. gdyby Lewandowski byl Hiszpanem czy Brazylijczykiem to Polacy by sie nad nim spuszczali. Ale, ze jest Polakiem to trzeba go gnoic :)

0

Ogolnie ja mam 2 faworytow co do "9". Chicharito - fenomen, uwielbiam go, taki troche Eto'o z czasow Barcelony. 2 opcja Lukaku

1

od zwolnienia Guardioli wlasnie moi dwaj kandydaci zawsze to Oscar Garcia i LE! Choc osobiscie wolalbym chyba Oscara

0

najlepsza "9" na swiecie byla do wziecia za darmo ale Zubi chyba spal. mowa oczywiscie o Lewandowskim

0

Narazie z tego co pamietam nikt kto przychodzil z zewnatrz do Barcelony B nie zasilil 1 druzyny. Przyklad Kiko, Ca, le i jeszcze kilku by sie znalazlo. Oby byl tym, ktory jednak sprosta i juz nawet w tym sezonie bedzie gral w 1 druzynie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?