Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co to za idiotyczne przypisywanie zawodnikowi jednej pozycji? W takim razie Messi kim jest? Skrzydlowym czy srodkowym napastnikiem?
0
jakie dorabianie?!?! Przeciez on ma taka kase, ze jak mu nie odbije to na 2 pokolenia jak nie wiecej wystarczy
0
Trudny wybor bo nie wiem jak pilkarze sie zachowuja na co dzien ale mysle ze Pique bylby dobrym kandydatem. Generalnie obecnej Barcelonie brakuje pilkarzy z charakterem, to bylo widac w tym sezonie.
0
tobie trzeba pomoc, 2 lub 3 sezony temu byl jesli dobrze pamietam nominowany do 11 roku jako obronca.
0
Czy sie stal lepszym pilkarzem, hmmm... byc moze. Chodzi mi o to, ze stylem nie pasuje do Barcelony, jego potencjal jest hamowany, choc za jakiegos boga futbolu go nie uwazam. Kierunek idealny dla niego wg mnie? Anglia
1
Po co nam Cesc skoro mamy krola podan i zwalniania akcji Xaviego? :)
0
przeciez Balotelli to rozwydrzony dzieciak, ktory ciagle ma jakies humorki
0
bredzisz. w Udine byl lepszym pilkarzem
1
obrońca, jeszcze w czymś pomóc?
0
Xavi akurat moim zdaniem sie kompletnie nie nadaje. kapitanem powinien byc ktos, kto oddaje serce na boisku
0
Twoj sposob pisania jest chory
2
Xavi jest juz słaby. Nie widzicie tego? szacunek szacunkiem ale nikt za zaslugi grac nie powinien. chcecie nowej, spektakularnej Barcelony a chcecie w niej dalej Xaviego - to sie wyklucza. chyba ze Xavi bedzie rezerwowym
0
smiesza mnie takie komentarze :) Wychodzi na to ze Messiego mamy nosic na rekach, mimo ze w tym sezonie mial Dobro Barcelony gleboko w dupie :) Bo jak inaczej nazwac goscia ktory 70% meczu sobie spaceruje? oszczedzal sie na mundial i tyle, u mnie osobiscie duzo stracil takim zachowaniem.
aa, i mozecie mnie nazywac hejterem, dzieciakiem, i czym tam chcecie :)
0
chlopie pisz po polsku, tego twojego pajacowania czytac sie nie da
0
jest bramkarz ktory nie popelnia bledow? Popatrz co przez wielu tu gloryfikowany Casillas w tym sezonie odwalal, zwlaszcza w finale LM
0
a dlaczego ma nie miec? swietny bramkarz, moze i czasem chaotyczny ale skuteczny w tym co robi
0
skoro kazdy po Guardioli pozwala robic mu co mu sie podoba to sie dziwisz?
0
To byla druzyna z charakterem! Brakuje takich osobowosci jak Eto'o, Toure, Henry, Keita czy Puyola!
1
swieta racja. DLatego uwazalem Tito jak i teraz Martino za slabych trenerow. WYnikow wielkich nie bylo, a do tego brak stawiania na mlodziez. U Guardioli bylo to i to. Mam nadzieje, ze LE to zmieni!
0
Sergi Roberto jest swietny tylko co z tego skoro ten sezon Martino mu zmarnował?
0
wiem, mimo tego czasem staram mu sie pomoc, no ale... oporny uczen :(
1
co ze Barca, co ze Psg? naucz sie czytac ze zrozumieniem bo dalej widze tej sztuki nie opanowales
1
no jak sie nie ma pojecia o realnych umiejetnosciach to mozna i sugerowac sie gra :)
0
hmmm, a ja mysle ze dalby sobie rade, do tego jest mlody wiec wiele moglby sie nauczyc. co do Llorente i Negredo... nie przekonuja mnie, zbyt malo bramkostrzelni
0
Chicharito nierealny? mimo ze jest fanem MU to mowil ze jest niezadowolony z sytuacji w klubie
2
ja juz pisalem to kiedys. gdyby Lewandowski byl Hiszpanem czy Brazylijczykiem to Polacy by sie nad nim spuszczali. Ale, ze jest Polakiem to trzeba go gnoic :)
0
Ogolnie ja mam 2 faworytow co do "9". Chicharito - fenomen, uwielbiam go, taki troche Eto'o z czasow Barcelony. 2 opcja Lukaku
1
od zwolnienia Guardioli wlasnie moi dwaj kandydaci zawsze to Oscar Garcia i LE! Choc osobiscie wolalbym chyba Oscara
0
najlepsza "9" na swiecie byla do wziecia za darmo ale Zubi chyba spal. mowa oczywiscie o Lewandowskim
0
Narazie z tego co pamietam nikt kto przychodzil z zewnatrz do Barcelony B nie zasilil 1 druzyny. Przyklad Kiko, Ca, le i jeszcze kilku by sie znalazlo. Oby byl tym, ktory jednak sprosta i juz nawet w tym sezonie bedzie gral w 1 druzynie :)