0

no na srodek obrony! Prawa strona bedzie nalezala do Piszczka! :D oby!

0

gdzie ty tu chlopie widzisz bronienie Pepa? Ja sie nie wypowiadam na ten temat bo nie wiem co miedzy nimi sie stalo. Zaraz sie jeszcze okaze ze Tito zmarl przez Pepa :)

0

nie wiesz co sie miedzy nimi wydarzylo przed chorobą wiec nie masz prawa sie wypowiadac na temat zachowania Pepa. Moze wywiazal sie wsrod nich konflikt, ktory zaczal Tito? Nie wiadomo, takze proponowalbym nie wypowiadac sie na te tematy

0

jezeli Mascherano wg ciebie jest kreatywny to niestety nie mamy o czym dyskutowac

0

Pique walnął żart z tymi 33 milionami i teraz media huczą :D

0

jego zycie, jego wybory. Nie mial ochoty odwiedzac Tito to tego nie robil. Proste. Niech kazdy zacznie sie patrzec na siebie :)

0

Zubi mialby u mnie dozgonny "props" jakby sciagnal Piszczka!

0

za Sancheza chociazby

0

"Mes que un club"

0

kazdy pilkarz grajacy na najwyzszym poziomie musi potrafic zagrac prosta klepke jak i prostopadle podanie, tym bardziej, ze mial miejsca wiecej niz na treningu. Wyobrazasz sobie zeby linia obrony rywala grajaca z Barcelona byla tak wysoko ustawiona i z taką "dziurą"?
Zreszta, czy ja uwazam Masche za slabego pilkarza? Nie, jednak jego zywiol to liga angielska.

0

a Pan Busquets go niech nauczy kreatywnosci :)

7

nie chce zeby odchodzil ale tez nie chce zeby grał :)

0

"Wiele mówiło się ostatnio o odejściu Cesca do Chelsea. Zwłaszcza od środy, kiedy to Piqué poinformował del Bosque przed konferencją prasową (myśląc, że nikt ich nie słyszy), iż Fàbregas zostanie sprzedany za 33 miliony euro."


Trzeba byc idiotą zeby nie zauwazyc ze Pique robil sobie przyslowiowa beke z dziennikarzy.

0

czlowiek jakich wielu

0

Byloby pieknie!

0

no i sie nie zgadzam :) Reus wniosl by ozywienie do naszego zespolu, jest to zawodnik ktory potrafi wszystko - zagrac na malej przestrzeni jak i czuje sie bardzo dobrze w grze z kontry. Sprzedac Sancheza, kupic Reusa i zadnych ruchow w ataku wiecej nie trzeba. Chyba, ze Enrique zechce typową "9".

0

no bo jest. Nie jest pilkarzem wybitnym a bardzo dobrym. Zreszta, nie pasuje do naszego systemu, Reus za to idealnie pasuje

0

ale odchodza Tiago i Diego

0

przeciez Reus to duzo lepsza opcja niz przereklamowany Aguero!

0

Bartra!

0

niestety czas rzadko pozwalal aczkolwiek kilka meczow widzialem. CHodzi mi bardziej o to, jaka media jaka moc. Jesli nic nie byloby pisane o Rakiticiu to nikt tutaj by o nim w komentarzach nie wspominal :)

0

co jest? Skad w ogole nagle wziela sie moda na dobrego(tylko dobrego) Rakiticia? kilka niusow i nagle stal sie pilkarskim bogiem, uwielbiam to :D

0

Zreszta o czym my mowimy. Mascherano w Barcelonie jako def pom? Kompletnie tego nie widze. My w 2 linii potrzebujemy kreatywnych zawodnikow(rowniez musi byc dobry w grze obronnej), a nikt mi nie wmowi ze Masche jest kreatywny.

0

Dlaczego poszaleli? Nie chca go sprzedawac i tyle, a jak juz go ktos bardzo chce to niech wyklada pieniadze. To jest biznes

1

a wiec jestesmy skazani znow na fatalnego Xaviego?

1

wg mnie za duzo sie mowi o odejsciu Cesca zeby to byla nieprawda... Kolejna ofiara Xaviego?

0

Mascherano mówił: „W Barcelonie dalej chcę grać jako środkowy obrońca. Na tej pozycji czuję się bardzo dobrze i wiem, że w takim klubie jak Barça nie jest łatwo grać w środku boiska. Z zawodnikami, których mamy, łatwiej mi grać w obronie. Nie dlatego, że środkowi obrońcy nie mają odpowiednich umiejętności, wręcz przeciwnie: Puyol i Piqué to najlepsi specjaliści na świecie. Chodzi o to, że dużo lepiej gra mi się w obronie. W reprezentacji nie mam żadnych problemów z grą w środku. Tym, kto decyduje, jest Sabella i ja szanuję jego decyzje”.

Doskonale wiem, ze Mascherano zaczynal jako def pomocnik, ale teraz jest na tyle uniwersalny ze moze grac i na obronie i na pomocy dlatego bez sensu jest dla mnie przypisywanie do niego 1 pozycji, skoro na dwóch czuje sie dobrze

9

brednie destro odcinek 587423

1

CHICHARITO!

13

Jak Cesc odejdzie a Xavi zostanie to bedzie oznaczalo ze rządzą Barcelona idioci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?