Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
skad ty wiesz co jego obecnosc w szatni daje? :D uwielbiam takie idiotyczne komentarze. Nigdy w szatni z Xavim nie byles wiec nie masz pojecia
0
dla mnie to jest tylko i wylacznie kaleczenie naszego pieknego jezyka, tyle. Nienawidze pokemonów
0
Watpie... siedzial w Liverpoolu mimo, ze nie grali w LM, a teraz gdy sie zakwalifikowali mialby odejsC?
3
wypieprzaj dzieciaku z tym "czo"
1
to, ze jest nieśmiały nie oznacza, ze jest introwertykiem
0
DLa mnie to niepojete chwalic zawodnika za katastofalny mecz wynikajacy glownie z braku zaangazowania
0
brakuje mi slow(a raczej nie moge ich uzyc) aby opisac Twoja glupote :(
0
tak, dalej calujcie Messiego po dupie mimo, ze 3/4 meczu spaceruje. Swoja droga ciekawa teoria... obiektywna krytyka - pseudo kibic, chwalenie mimo, ze pilkarz gra tragicznie - prawdziwy kibic
0
Jestes nienormalny :) Ciagle pisze o zaangazowaniu i grze Messiego, NIE CALEJ DRUZYNY. Chodzi mi tylko i wylacznie o ZAANGAZOWANIE wielkiego krola, mesjasza, zbawiciela, boga Messiego.
Z Toba chlopcze jak ze sciana, oceniam Messiego a ty uparcie twierdzisz, ze ja uwazam, iz slaba gra Argentyny to wina tylko i wylacznie Messiego.
0
no jesli chwali sie Messiego za tak tragiczny mecz, z jakim Iranem to przepraszam, jak mam Ciebie nazwac?
0
nie wymagaj tego od zaptrzonych jak w obrazek fanatykow Messiego. strzelil gola = zagral wybitny mecz. proste myslenie prostych ludzi
2
Messi gra fatalnie a i tak jest chwalony, to po co on ma zaczac biegac jak i tak mu wszyscy whodza w dupe?
1
oceniajacy fanboy Messiego, dalej tak sie niech wszysy kolo naszego gwiazdorka sraja, na pewno zacznie biegac. Az sie wierzyc nie chce co sie porobilo ze skromnym, niesmialym Messim
0
skoncz z ta tiki taka... posiadanie pilki dla samego posiadania to nie tiki taka
0
i bardzo dobrze, wypaleni pilkarze, nic nie wnoszący
0
zycie, ktos kto gral chociazby amatorsko mysle, ze moze zrozumiec Songa
0
Kun oczywiscie tez ze nie. Zreszta od dawna juz pisze, ze jest przereklamowany, a dzis to nie tylko co potwierdzil, a rowniez pokazal, ze jest gwiazdeczka. Wystarczy popatrzec na takie druzyny jak Chile, Chorwacja i inne niespodzianki tych mistrzostw. Wszyscy zapieprzaja za swoj kraj, walcza o kazda pilke.
Wiem, wiem, Messi to "Bóg" futbolu i on nie musi. Strzelil bramke tylko co z tego? Bramka nie zamaze braku zaangazowania.
A Di Maria gral ambitnie, staral sie, walczyl, biegal. TO, ze nie wychodzilo to juz inna sprawa.
0
potrafisz czytac? Napisalem, ze Messi zagral fatalny mecz, nic o druzynie nie wspominalem. Takze pocwicz czytanie ze zrozumieniem, a potem ewnentualnie odnos sie do moich komentarzyaha, i jaki anty Messi? GDy byl najlepszy na swiecie i gral z zaangazowaniem to nie mialem mu nic do zarzucenia. To, ze nie jestem zaslepiony i zapatrzony w Messiego nie oznacza, ze jestem anty
11
dziaciaku o czym ty mowisz? Messi znow zagral FATALNY mecz. To ze Messi potrafi uderzyc to kazdy wie, ale tu chodzi o zaangazowanie. Messi to rozkapryszona gwiazda, tyle w temacie
3
znow zenujacy mecz dwoch gwiazdeczek - Aguero i Messiego. Nie da sie na to patrzec. Takie Chile by ich zmiazdzylo
0
dla mnie jesli chodzi o potencjal stawiam go na rowni z Thiago. Tyle ze jak narazie nikt sie nie odwazyl ba Roberto odwaznie postawic
3
mam nadzieje ze zobaczymy wiele razy razem grajacych Sergi Roberto z Rafinha! Jesli ktos niebjest przekonany o potencjale Roberto to przypomne ze Neymar zapytany o to z kim lubi grac wymienil wlasnie mlodego Hiszpana, mysle ze to duzo pokazuje choc zadnym wyznacznikiem oczywiscie nie jest
1
dziwie sie ze tak kreatywny zawodnik poszedl do trenera ktory preferuje defensywna pilke. Pomijam juz fakt ze nie spodziewalbym sie po Cescu takiego ruchu, zawiodlem sie strasznie
1
taki Keita troche
0
watpisz w potencjal Sergiego Roberto?
2
trzeba pozbywac sie graczy wypalonych i bardzo dobrze ze Xavi podjal taka decyzje(nie spodziewalem sie ze sam bedzie chcial odejsc), Guardiola zrobil podobnie i wyszlo znakomicie, zobaczymy czy tym razem sie to sprawdzi. Najbardziej licze na to, ze Enrique bedzie potrafil zmotywowac Messiego
0
opinia eksperta!
0
"Czo" ty napisales? ":D:D:D"
0
jezeli na serio Barca zaproponowala za Higuaina 55 mln to ja juz nie mam slow... Lewandowski byl za darmo, ZA DARMO w jest niewatpliwie lepszym zawodnikiem
0
Xavi sam chce odejsc a Barca ma mu jeszcze 4 miliony placic? najglupszy zarzad w historii klubu